Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,546 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio ‘fluturon’ ne Angli: takime me klube te ndryshme. Toure e Almiron…

Ausilio ‘fluturon’ ne Angli: takime me klube te ndryshme. Toure e Almiron…
Bujar Berishaj

Ne studiot e Sky Sport, gjate emisonit te dedikuar per merkaton, flitet per merkaton zikalter.

Sic thote Gianluca Di Marzio, Piero Ausilio (ds i Interit) eshte ne Angli per te folur me klube te ndryshme. Ne fakt, duke se ka disa disa zgjidhje per Andrea Ranocchian e disa edhe per Marcelo Brozovic. Mbetet te kuptohet nese do te jete rasti per te pasur kontakte te reja per Yaya Toure.

Pas italianit Ranocchia eshte vene edhe Fiorentina kurse Sanon i pelqen Bolognas.

Almiron ndiqet nga Interi prej kohesh por duket se prej disa ditesh eshte perfshire edhe Fiorenatina. Dy klubet jane informuar dhe lojtari ka mundesi te vije ne Itali. Kjo eshte ajo qe raportohet nga eksperti i merkatos.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.