Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

743 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio: “Hernanes eshte pergjigjia e Interit. E kishim marre qe me pare por…”

Ausilio: “Hernanes eshte pergjigjia e Interit. E kishim marre qe me pare por…”
Xhorxh Gellci

Flet Piero Ausilio ne Sky: “Hernanes eshte lojtari qe deshironim, kemi folur gjithmone per lojtare funksionale. Besoj qe pergjigjia e klubit ka qene e perpikte. Disa vjet me pare e kishim marre por pastaj ndryshuan rregullat per ekstrakomunitaret. Note per merkaton? Noten e jep fusha, kemi marre dy lojtare qe deshironin Interin qe te dy. Sinjal? Eshte nje lojtar i forte. Mjafton dhe tepron.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.