Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

248 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio: “Icardi nuk largohet. Ai është e ardhmja e Interit”.

Ausilio: “Icardi nuk largohet. Ai është e ardhmja e Interit”.
Rinor Sopaj

Në qoftëse në verë do të arrinte një ofertë prej 40 milionësh për Icardin?

“Edhe trajneri dje i ka bërë të qartë qëllimet tona. Jemi duke e ndërtuar një skuadër që do t’i bëjë ballë kohës, që mbështetet tek të rinjtë si Juan, Kovacic, Dodo dhe Icardi. Gjithashtu edhe tek transferimet që janë bërë në Janar, si Brozovic dhe Shaqiri dhe ata të cilët do të vijnë në verë. Dëshirojmë ta riforcojmë Interin dhe Icardi është një lojtar në të cilin mund të bësh plane për të ardhmen. Qëllimi ynë është të mendojmë për të tashmen dhe të ardhmen me Icardin”.

Kështu drejtori sportiv i Interit deklaron për Sky dhe hedh poshtë zërat për një largim të mundshëm të argjentinasit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.