Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,080 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio: “Jovetic? Ka qene shume prane Interit! Por pastaj…”

Ausilio: “Jovetic? Ka qene shume prane Interit! Por pastaj…”
Bujar Berishaj

Prapaskena, tratativa, interesime.

E gjithe kjo ka te bej me merkaton, ne shtepine e Inter, i takon atij. Piero Ausilio eshte nje nga njerzit me te rendesishem te shoqerise se Thohir. Tek emisioni Sky Football Night ai ka komentuar merkaton e Inter:

“Enderrat jane te bukura, po kerkoj te pregadise dicka me te vertete, dua qe enderrat e mia te behen realitet. Jovetic? Ne te kaluaren ka pasur dicka, sidomos ne veren e kaluar. Kishim avancuar, shpresonim te mbyllnim tratativen, por pastaj me lendimin e Negredo, Manchester City ka ndryshuar ide. Eshte nje lojtar i shkelqyer, ka profilin qe kerkojme. Nuk eshte shume i mire, eshte i pjekur dhe ka akoma shume per te dhene. Eshte nje lojtar shume i talentuar, por shoqerite angleze shpesh blejne dhe nuk shesin.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.