Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,029 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio ka folur me Piolin, provimi eshte kaluar me sukses. Mungon ‘ok’ i Suning. Te premten…

Ausilio ka folur me Piolin, provimi eshte kaluar me sukses. Mungon ‘ok’ i Suning. Te premten…
Inter Club Staff

Ne mengjesin e djeshem, Interi vendosi qe te nderprese raportin me Frank De Boer, zgjedhje e mare qe te henen mbasdite. Rruga e lire u dha nga krahu i djathte i Jindong Zhang, Ren Jun, i cili i dha detyre Gardinit dhe Ausilios qe te shkarkonin hollandezin.

Te dy, pasi kane folur me hollandezin, kane folur me tone te ashpra edhe me grupin dhe me pas kane folur me tranjerin e Interit per kete fundjave, Vecchin, e me pas jane rikthyer ne Milano.

Drejtuesit interist do duhet te takonin Piolin sapo te rikthehej nga pushimet familjare ne USA, por ne fund eshte bere vetem nje telefonate me tranjerin (qe vlen per te theksuar qe eshte Interist qe i vogel) ka shprehur idete e tij taktike mbi skuadren dhe gjithcka tjeter me rendesi per situaten. Tani mungon vetem nje provim per tu kaluar, ai i Suning qe do te vije ne Itali te premten dhe do te vleresoje te gjitha kandidaturat e do te mare nje vendin perfundimtar.

(Corriere dello Sport)
© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.