Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

1,010 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio konfirmon: per Rolandon gjithcka ok. Mungon…

Ausilio konfirmon: per Rolandon gjithcka ok. Mungon…
Bujar Berishaj

Vijne te reja te tjera mbi situaten e Rolandos.

Sic raporton SkySport24, raport ky i cili permban disa deklarata te Piero Ausilios. Drejtori sportiv zikalter ka konfirmuar akordin total per te risjelle mbrojtesin portugez ne Milano.

Sic thuhet, eshte vetem ceshtje kohe: mungon nje shitje (Campagnaro ose Silvestre) dhe pastaj qender mbrojtesi luzitan do mund te perqafoj Mazzarrin perseri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.