Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

256 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio niset per ne londer: Mision per Lucas?

Ausilio niset per ne londer: Mision per Lucas?
Inter Club Staff

Piero Ausilio eshte nisur per ne Londer. Lajmin e jep SkySport24. Hipotezat per kete udhetim mund te jene nje blitz i drejtorit teknik zikalter per te mbyllur nje tratative ne menyre qe ti dhuroje Mancinit mesfushorin qe mungon per te kompletuar repartin.

Nje hipoteze tjeter eshte qe te takoje drejtuesit e QPR te interesuar per M`Vila dhe per zgjidhur ceshtjen Osvaldo, por nese ka levizur Ausilio ka shume mundesi qe te beje nje merkato ne hyrje.
“Hipotezat per te cilat behet fjale merkaton ne hyrje jane te arrijne te marrin Lucas Leiva, por nuk duhen hedhur poshte opsionet e tjera si Paulinho apo edhe Milner, per te cilin eshte folur shume ne Angli keto oret e fundit nen prizmin e merkatos verore”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.