Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,185 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio: “Shesim dhe pastaj blejme. Toure, opreacion jo i lehte pertej vullnetit te tij. Icardi i pashitshem”

Ausilio: “Shesim dhe pastaj blejme. Toure, opreacion jo i lehte pertej vullnetit te tij. Icardi i pashitshem”
Bujar Berishaj

I intervistuar te mikrofonat e Rai Sport, drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ben nje permbledhje per merkaton e skuadres zikalter:

“Per momentin duhet fillimisht te shes per te bere dicka interesante ne hyrje. Nuk jam fshehur kurre, UEFA eshte vigjile. Icardi? Eshte i pashitshem, eshte kapiteni i Interit dhe ka numra te rendesishem edhe pse eshte i ri”,

Pastaj flet edhe per Toure: “Nuk eshte nje operacion i lehte pertej vullnetit te tij per te ardhur ose jo te Interi. Ka veshtiresi ekonomike. Mancini? Eshte trajneri i Interit dhe po programojme te ardhmen se bashku. Nje Inter me lojtar italian? Do te me pelqente, por kush i ka nuk i shet dhe nese i shet e ben per cmime me te medha se sa qe merkato jashte ofron”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.