Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

931 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio-Suning, takim per rinovimin. Asnje problem dhe se shpejti…

Ausilio-Suning, takim per rinovimin. Asnje problem dhe se shpejti…
Bujar Berishaj

Kontrata e tij skadon ne 2017, por puna e zhvilluar nga Piero Ausilio – sidomos kur klubi nuk ka qene ne ditet me te mira – eshte vleresuar dhe tani edhe pronaret e rinj duken te gatshem per te vazhduar raporton me drejtorin sportiv aktual.

Per ta shpjeguar eshte Alfredo Pedulla, qe nga studiot e SportItalia zbulon se ka pasur nje takim pozitiv mes paleve dhe ekzistojne te gjithe perberesit per te rinovuar mes Ausilios dhe Interit. Se shpejti do te flitet akoma, por nuk duhet te kete asnje problem ne kete drejtim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.