Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,063 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio synon Cervin: ylli i ri i Rosario Central

Ausilio synon Cervin: ylli i ri i Rosario Central
Bujar Berishaj

Pavaresisht projektit ‘te rinjte’ me rikthimin e Roberto Mancini duket se eshte vene menjeane per ti bere vend lojtarve tashme te gatshem, Piero Ausilio synon nje yll ne rritje te futbollit argjentinas.

Sipas SportMediaser, Franco Cervi eshte nje objektiv i ri i Inter. ‘El Chucky’ sic e therrasin lojtarin e klasit ’94, tashme eshte bere nje idhull i tifozeve dhe ka nje kontrate ne skadence ne 2016 dhe duket qe dirigjenca zikalter do te bej gjithcka per te transferuar ate ne Itali.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.