Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,302 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio takon Braidan per te folur rreth Kovacic. Merkato e Barcelones eshte e bllokuar, por nese Inter…

Ausilio takon Braidan per te folur rreth Kovacic. Merkato e Barcelones eshte e bllokuar, por nese Inter…
Bujar Berishaj

Nga studiot e Sky Sport 24 vijne lajme te rendesishme sa i perket Mateo Kovacic. Ne fat Massimiliano Nebuloni zbulon cfare ka ndodhur mbreme pas ndeshjes mes Barcelones dhe Bayernit:

“Ausilio dhe Braida kane folur per Kovacic mbreme ne darke. Kroati i pelqen shume Luis Enriques, edhe pse deri me sot nuk ka asnje tratative, duke pare qe barca eshte e bllokuar ne merkato, por jane hedhur themelet per te ardhmen, kur Inter do te vendos qe ta shes. I vetmi lojtar i pashitshem per Mancinin eshte Icardi, Kovacic perballe nje oferte konkrete mund te sakrifikohet.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.