Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

664 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio: “Vullneti i Rafinhas eshte i qarte. Jemi te kenaqur me te, do te vleresojme…”

Ausilio: “Vullneti i Rafinhas eshte i qarte. Jemi te kenaqur me te, do te vleresojme…”
Bujar Berishaj

Piero Ausilio, drejtori sportiv i Interit, ka folur edhe per blerjen eventuale te Rafinhas nga Barcelona pas perfundimit te huazimit.

Ai ka shprehur pikepamjen e klubit sa i perket kesaj situate, duke bere te dikur se Interi eshte i kenaqur me lojtarin.

“Vullneti i lojtarit eshte i qarte, tani duhet te vleresojme ne disa gjera, por jemi entuziast per kualitetet e tij teknike dhe morale”, ka thene Ausilio.

“Ky Inter eshte i vetdijshem dhe di te arrij me vetdijshmeri aty ku deshiron te arrij, duam te kapim objektivin tone”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.