Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

594 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio: “Zanetti monstruoz, ne 18 vjet tek Interi…”

Ausilio: “Zanetti monstruoz, ne 18 vjet tek Interi…”
Ardi Deda

Ka qene i pranishem dhe drejtori sportiv i Interit ne ceremonine e dhenies se cmimit Fair Play per vitin 2013 per Zanettin: “Jam tek Inter prej 16 vitesh gati sa Zanetti. Pervec vlerave njerezore  qe mbart ai eshte nje shembull per te rinjte. Ne moshen 40 vjec duhet te kesh perkushtimin qe ka ai, i cili mberrin ne stervitje 2 ore perpara dhe largohet i fundit. Eshte gjithmone i njejti qe nga mosha 18 vjec, eshte me te vertete monstruoz.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.