Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 24, 2019

Scroll to top

Top

About Xhorxh Gellci

Xhorxh Gellci

Xhorxh Gellci

FC Internazionale, mi fai tremare il cuore, mi fai smettere di respirare!

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Xhorxh Gellci

Vera e Interit: mes sfidave ne USA dhe miqesoreve me…

29/05/2013, 12:41 |

Merr forme vera e Interit te ri te Walter Mazzarrit. Skuadra mund te gjendet ne 8 korrik ne Pinetina per testet e para atletike. Pastaj ne 10 korrik te gjithe ne Pinzolo, periudhe qe do te zgjate deri … Read More

Pese shtyllat e Mazzarrit: San Siro, Handanovic, Puna, Cassano dhe Icardi

29/05/2013, 12:16 |

Walter Mazzarri do te niset me kemben e mbare. Puna e tij do te jete e veshtire dh do te kerkoje te  bazohet tek sigurite e tij.

E PARA – San Siro. Mazzarri do te riktheje … Read More

CdS – Moratti ka takuar Thohir. Tratativa shume e nxehte…

29/05/2013, 11:40 |

Sipas Corriere dello Sport, ka ndodhur dje takimi i shumepritur mes Morattit dhe Thohir. Manjati indonezian duket shume i bindur dhe prova per kete eshte se ka zbritur ne Milano disa dite me pare, dhe pasi ka jetuar … Read More

SKY – Ranocchia, Juve eshte shume mbrapa. Dhe me Mazzarrin…

28/05/2013, 19:00 |

Giovanni Guardala, gazetar i Sky Sport ne ndjekje te Juventus ka folur per Andrea Ranocchian, i cili jepet nga disa organe shtypi si objektiv i mundshem i Juventusit, duke shprehur shume dyshim se eshte nje operacion i mundshem … Read More

SKY – Ja tre levizjet e para te Mazzarrit tek Interi

28/05/2013, 18:21 |

“Interi i Mazzarrit do te riniset nga tre pika baze.” Keshtu ka thene Matteo Barzaghi para pak minutash ne Sky.

Pika e pare eshte moduli. Mazzarri ka konfirmuar qe do te luaje me 3-5-2 dhe nuk do … Read More

Fernando tek Inter, mund te behet. E konfirmon nje shok…

28/05/2013, 16:21 |

Sikur te ishte Fernando i Portos, mesfushori brazilian perforcimi i rradhes per Interin e Walter Mazzarrit? Sipas shtypit portugez eshte nje mundesi serioze. Pas konfirmimit nga agjenti i tij ne lidhje me deshiren per te lene Porton duke … Read More

SM – Moratti do ti dhuroje Bigon Mazzarrit. Plani per merkaton…

28/05/2013, 16:18 |

SPORT MEDIASET – Moratti do ti dhuroje Bigon Mazzarrit. Dhe ka nje plan per merkaton….

Ne pritje te prezantimit te Mazzarrit, qe mund te kaloje javen tjeter, kthehen zerat per nje futje ne shoqerine zikalter te Riccardo Bigon, per momentin … Read More

Mancini: “Mazzarri, tekniku ideal. Tek Napoli…”

28/05/2013, 16:15 |

I kthyer ne fushe per bamiresi ne nje ndeshje ne Genoa, Roberto Mancini, ish traineri i Manchester Cityt aprovon zgjedhjen e Morattit per Walter Mazzarrin: “Mazzarri nuk eshte nje trainer ekspert, eshte me shume se aq. Besoj qe tek … Read More

GdS – Nainggolan konkret, tjeter ide ne mbrojtje. Mazzarri tregon…

28/05/2013, 16:11 |

Ne nje interviste ne Radio Marte, ku ka pershendetur tifozet e Napolit, Walter Mazzarri ka folur edhe pak per Interin duke thene: “Jam i emocionuar per kete aventure te re. Moduli qe do te perdor? Ka disa module … Read More

Sky – Jonathan mund te qendroje tek Interi, fale Mazzarrit

28/05/2013, 16:01 |

Nga studiot e Sky Sport, Massimiliano Nebuloni ka folur per situaten e mbrojtesit brazilian Jonathan: “Mazzarri e kerkonte tek Napoli, por pastaj erdhi Mesto. Mazzarri si trainer eshte i zoti ti beje te rilindin lojtare qe duken te … Read More

Under 19, zikalterit shenojne: Gol per Benassin dhe Garritanon

27/05/2013, 22:18 |

Italia U-19 ka barazuar 3-3 kunder Rusise duke mos u kualifikuar per fazen finale te Uefa Under 19 Championship 2013. Nderkohe buzeqesh Interi pasi dy nga lojtaret e rinj qe ne sezonin qe perfundoj kane luajtur dhe me ekipin … Read More

SKY – Milito dhe Cambiasso qendrojne. Samuel dhe Zanetti…

27/05/2013, 19:41 |

E ardhmja e ‘veteraneve’ te skuadres zikalter, cfare do te ndodhe me Milito, Cambiasso, Samuel dhe Zanetti? Kete kane pyetur tifozet ne emisionin “Te lire per te pyetur”, dhe Massimiliano Nebuloni eshte pergjigjur keshtu: “Princi po eshte duke … Read More

Branca: “I pranoj kritikat. Objektivat e merkatos…

27/05/2013, 13:23 |

Ne dalje nga zyrat e Interit ka folur Marco Branca. Gazetaret e kane pyetur nese jane nxjerre emrat e pare te merkatos me Mazzarrin per Interin qe po lind: “Mendoj se eshte akoma shpejt. Keshtu qe, asgje deri … Read More

CdS – Mazzarri kerkon emrin e pare: Valon Behrami

27/05/2013, 13:11 |

Kjo vere qe po vjen mund te jete shume e nxehte ne aksin Inter-Napoli. Sipas Corriere dello Sport, traineri i ri i INterit i ka kerkuar Morattit te provoje te marre zviceranin me origjine kosovare te Napolit, Valon … Read More