Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 24, 2019

Scroll to top

Top

About Xhorxh Gellci

Xhorxh Gellci

Xhorxh Gellci

FC Internazionale, mi fai tremare il cuore, mi fai smettere di respirare!

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Xhorxh Gellci

CdS – Jave vendimtare per shitjen e kuotave, situata

27/05/2013, 11:58 |

Corriere dello Sport ka bere nje permbledhje te situates te shitjes te kuotave te Interit tek investitoret e huaj.

Sipas Corriere dello Sport, kjo mund te jete nje jave e rendesishme per te ardhmen e Interit … Read More

Di Marzio: Pereira jo i pashitshem, del ne drite Monaco

26/05/2013, 17:08 |

Falcao, Moutinho, Rodriguez dhe jo vetem. Sipas Gianluca Di Marzio, ekspertit te merkatos te Sky, Monaco po mendon edhe per lojtarin e krahut te majte tek Inter, Alvaro Pereira. Ja cfare thote ai:

“Agjentet e tij … Read More

Lavezzi: Mazzarri eshte unik, Interi klub i madh por…

26/05/2013, 14:30 |

I intervistuar nga Sky Sport, Ezequiel Lavezzi flet ne emisionin “Zoterinjte e Futbollit” per raportin e tij me Walter Mazzarrin: “Nuk kam pasur kurre nje trainer qe punon kaq mire taktikisht si Mazzarri. Me ka bere te rritem … Read More

GdS – Mazzarri tani po studion nje Kovacic alla Hamsik

26/05/2013, 14:23 |

Sipas Gazzetta dello Sport, Mazzarri do te zbarkoje ne Milano edhe per te percaktuar strategjite e merkatos. Ishin vendosur 5 goditje nga Stramaccioni, por tani pritet te kene edhe miratimin nga trajneri i ri. Teorikisht Mazzarri ne mendje … Read More

Sky – Branca ne rrezik: mund te ndryshohet sepse…

26/05/2013, 14:19 |

Direkt nga Sky Sport 24, flitet per revolucionin e Interit. Massimiliano Nebuloni nuk e ka perjashtuar mundesine e nje largimi te Marco Brances: “Edhe merkato ne Inter ka dore ne kete sezon negativ te Interit dhe jo vetem trajneri … Read More

Milito: Kthehem ne maje per tifozet! Gjuri eshte mire: objektivi eshte grumbullimi ne vere

22/03/2013, 17:21 |

I ftuar ne Inter Channel ne emisionin “Prima Serata” ne oren 21 eshte Diego Milito. Eshte hera e pare qe kampioni argjentinas flet pas demtimit te keq ne ndeshjen e Europa League te 14 shkurtit ne San Siro kunder rumuneve … Read More

Calenda per Lucas: Kishte zgjedhur Interin…

22/03/2013, 17:14 |

Agjenti i njohur FIFA Roberto Calenda ka dhene nje lajm qe i zhgenjen se tepermi tifozet zikalter. Sic ka treguar ne mikrofonet e Sky Sport 24, nuk na eshte treguar kurre e verteta e plote mbi tratativen Lucas.

Talenti i … Read More

Natalino tregon: Interi me ka shpetuar jeten.

22/03/2013, 17:13 |

Felice Natalino eshte nje djale qe mjafton ta shikosh per te kuptuar se cfare njeriu eshte. Njeri i mrekullueshem, i edukuar qe nga dita e pare qe ka shkelur ne Interello. Dhe pastaj Appiano, debutimi ne skuadren e pare me … Read More

Marchetti: “Juan eshte e ardhmja. Ndoshta pas 10 vjetesh…”

22/03/2013, 17:12 |

Duke folur per ndeshjen Itali-Brazil, Luca Marchetti analisti i Sky Sport 24, ka folur rreth Juan Jesus, duke e cilesuar ate si nje nga emrat me interesante braziliane ne kampionatin italian: “Sonte eshte Itali-Brazil. Nje ndeshje e mrekullueshme. Une jam … Read More

“Zanetti i Ri”: Kater lojtare ne liste

22/03/2013, 17:10 |

Javier Zanetti do te vare kepucet apo do ta veshe bluzen e Inter-it edhe nje sezon tjeter? Ne pritje te vendimit te tij, zikalterit po kerkojne pasardhesin e denje per te. Ne rolin e tij jane 4 emra ne bllokun … Read More

Julio Cesar: “Milito do te kthehet me i forte se me pare”

21/03/2013, 14:14 |

Nostalgjia per Interin, nostalgji qe ngelet. Julio Cesar, me Brazilin e tij do te perballet me Italine, nje kthim ne te shkuaren per te qe ka luajtur shume vjet me Interin. Direkt nga stervitja e Seleçao-s, Sky sjell fjalet e … Read More

Sneijder: Interi, nje periudhe e bukur. Shume faleminderit Morattit.

21/03/2013, 14:05 |

I kthyer ne kombetare pas disa muajsh, Wesley Sneijder kthehet te flase midis te tjerash edhe per lamtumiren tek Inter. Kapitani i Hollandes, pavaresisht periudhes se fundit ne ekip, preferon te kujtoje momentet e bukura te aventures se tij zikalter:

Read More

Santon: Jam milanist dhe vetem per Milanin…

21/03/2013, 14:02 |

Ne nje interviste per Gazzetta dello Sport, Davide Santon ka folur per te ardhmen e tij: “Kam degjuar per interesimin e Milanit. Me jep nje kenaqesi shume te madhe. Sic kam thene, ne Newcastle jam si mbret dhe kam nje … Read More

CdS – Mourinho dhe Matrix per te afruar aksionere dhe sponsor tek Interi

21/03/2013, 13:55 |

Rrezikon te kthehet ne ceshtjen kryesore te momentit: Jose Mourinho tek Interi. Nje hipoteze e pranuar nga portugezi vete ne nje videomesazh, e rihedhur me bindje nga Corriere dello Sport, qe imagjinon nje kthim te Mout me Materazzin si zevendes … Read More