Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

About Xhorxh Gellci

Xhorxh Gellci

Xhorxh Gellci

FC Internazionale, mi fai tremare il cuore, mi fai smettere di respirare!

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Xhorxh Gellci

Serie A 2014-2015, kalendari i plote i Interit

28/07/2014, 18:43 |

Ky do te jete kalendari i plote i Interit per Serine A 2014-2015. Fillim relativisht i lehte per zikalterit, me ndeshjen e pare te veshtire javen e gjashte kunder Fiorentines. Ne nentor dy ndeshje te njepasnjeshme kunder Milan dhe Romes, … Read More

Takim koke me koke Guarin-Mazzarri. Shkembimi me Hernandez? Ne realitet…

28/07/2014, 17:33 |

Shitja e Guarin eshte nje nga ceshtjet me aktuale ne shtepine Inter, me te ardhurat e kartonit te kolumbianit qe mund te investohen mbi nje sulmues. Por per momentin, situata nuk shbllokohet.

Piero Ausilio i ka … Read More

Medel, jemi tek detajet. Osvaldo nje mundesi, por jo menjehere.

28/07/2014, 17:27 |

Permbledhje mbi situaten e merkatos tek Inter e bere nga SkySport.

Mbi te gjitha ceshtja Medel. Lojtari ka prej kohesh nje marreveshje me Interin dhe pret i qete ne Kili evoluimin e situates. Tratativa mes dy … Read More

SKY – Agjenti i Medel shkon ne Cardiff. Ausilio e ndjek. Shifrat…

16/07/2014, 20:11 |

Udhetim merkatoje, Inter provon te mbylle per Gary Medel. Dje ju kemi folur per nje mision per te takuar Cardiff, udhetim i konfirmuar: te enjte dhe te premte, ndermjetesi i operacionit, Dozzini, dhe agjenti i lojtarit Felicevich do … Read More

Mazzarri: “Ja kam propozuar une mbrojtjen me 4 Thohir-it. Ranocchia eshte gati. Kurse M’Vila…

16/07/2014, 20:07 |

Walter Mazzarri ka folur me gazetaret pas miqesores me Trentino Team:

Cfare gjykon pozitive? “Kemi luajtur mire, ishte edhe shume vape. Kemi qarkulluar topin mire, kemi bere ate qe kemi folur keto dite, ka patur shume … Read More

Thohir: “Inter, moshe mesatare me e ulet dhe module te rinj. Moratti eshte dakord dhe me Ausilio…”

14/07/2014, 20:18 |

Erick Thohir percakton nga Indonezia linjat drejtuese per Interin e ri. Ne nje interviste per Bolanews, presidenti zikalter shpjegon parametrat e rinj qe duhet te respektohen gjate formimit te skuadres: “Per te qene kompetitive ne nivelin e larte, … Read More

Historia prapa momentit me te embel te Brazil-Gjermani…

10/07/2014, 14:23 |

Hej, ju qe ndiqni Kupen e Botes, kjo eshte historia e nje burri, trofeut te Kupes te Botes, dhe dashurise te pamase per vendin e tij.

Kjo eshte fotoja e pare e tij, para ndeshjes Brazil-Gjermani:

Read More

Ranocchia, me ne fund. Ne fund te javes vjen rinovimi.

10/07/2014, 13:26 |

Nga pasiguri ne pike referimi per projektin e ri. Nje ndryshim i shkelqyer per Andrea Ranocchia, qe se shpejti do te vendose firmem mbi rinovimin e kontrates. 

Kapiteni i ardhshem i Interit, i konfirmuar edhe nga … Read More

Mungon nje sulmues: dy emra aktuale, njeri fantastik!

10/07/2014, 13:21 |

Mungon nje sulmues.

Inter po punnon ne kete drejtim per te siguruar dike per t’ja dhene Walter Mazzarrit. Jane dy emrat kryesore: Jonathan Biabiany dhe Victor Ibarbo. I preferuari i teknikut eshte sulmuesi i krahut te … Read More

Mazzarri: “Dua nje skuader qe nuk dorezohet kurre. Ranocchia kapiteni ideal, tani ta tregoje. Rolando…”

10/07/2014, 13:15 |

Konferenca e pare e vitit per Walter Mazzarrin, qe pas dy stervijeve te para te pregatitjes verore ne Pinzolo takon gazetaret per te shpjeguar idete per sezonin e ri. Inter.al u sjell fjalet e tij te plota, te … Read More

Per Depay eshte lufte mes Inter dhe Manchester United. Por Van Gaal…

08/07/2014, 13:22 |

Eshte nje nga yjet e ketij Boterori, 20 vjecari hollandez Memphis Depay.

Lojtari i PSV, i cili ka shenuar me Australine dhe Kilin, ka terhequr mbi vete vemendjen e klubeve me te medha europiane, ehde per … Read More

Icardi: “Fanella e re, e bukur dhe elegante. Jam mire ne Milano”

08/07/2014, 13:00 |

Me rastin e prezantimit te fanelles te re te pare te Interit per sezonin 2014-2015, Mauro Icardi ka bere disa deklarata per Sky Sport. Nis gjithcka nga fanella e re per sezonin 2014-2015: “Cdo vit eshte me e … Read More

M’Vila ka perfunduar nje pjese te vizitave mjekesore, tani firma. Ndersa Dodò…

08/07/2014, 12:44 |

Yann M’Vila do te firmose sot kontraten qe do e lidhe per 4 vjet me Interin. Sot ne mengjes ka bere nje pjese te vizitave mjekesore ne kliniken Humanitas ne Rozzano, sipas asaj qe raporton Gazzetta dello Sport.

Read More

SKY: Medel-Inter, gjithcka gati. Blerja do te behet…

08/07/2014, 12:37 |

Nga Boterori ne Milano: mund te jete kjo e ardhmja e Gary Medel, mesfushor dhe mbrojtes kilen i vitit 1987, aktualisht tek Cardiff.

Inter po studion formulen per ta sjelle ne Milano medianin e Kilit, … Read More