Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

About Xhorxh Gellci

Xhorxh Gellci

Xhorxh Gellci

FC Internazionale, mi fai tremare il cuore, mi fai smettere di respirare!

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Xhorxh Gellci

SKY – Inter ka bllokuar Osvaldo dhe tani po vlereson. Icardi dhe Depay…

07/07/2014, 14:34 |

Inter ka bllokuar Osvaldo. Drejtuesit zikalter po vleresojne operacionin per nje nga lojtaret e pelqyer prej kohesh nga Walter Mazzarri, qe e ka kerkuar edhe ne merkaton e janarit. Tani per tani nuk ka asnje te re per … Read More

Ristilim INTER – Steme e re, Inter i perjetshem! Te gjitha detajet e projektit grafik.

07/07/2014, 13:00 |

Te gjitha te rejat, yllit i eshte kthyer kuptimi origjinal, dhe do te jete gjithmone prezent ne fanellat e lojes.

MILANO – Nje ze per nje skuader Speciale, One Voice for a Special Team.

Read More

Mbrojtja: kush vjen e kush largohet

07/07/2014, 12:45 |

Mbrojtja e ekipit zikalter po peson ndryshime te rendesishme, por duhet te kete nje siguri: rinovimi i Andrea Ranocchias, qe do te firmose kontraten e re deri ne 2018, me page te pandryshuar ne krahasim me 2,2 milion … Read More

Pato dhe Inter: ja si eshte situata

07/07/2014, 12:40 |

Lajmi i merkatos me i cuditshem i fundjaves ka qene ai se Pato eshte shume prane Interit (sipas Mediaset dhe Telelombardia).

Por Gazzetta dello Sport mundohet te shpjegoje gjithcka: ne realitet, tratativa nuk eshte kaq e … Read More

Rabiot, kush do e marre? Inter eshte perpara, ndersa per disa eshte i Romes.

04/07/2014, 10:22 |

Lojtari i Paris Saint Germain, Adrien Rabiot eshte ne qender te nje ceshtjeje qe po ndez merkaton ne oret e fundit, me protagoniste Inter dhe Romen, qe po ndeshen per mesfushorin francez te PSG me skadence kontrate ne … Read More

Gazzetta – Mazzarri i karikuar dhe pret perforcime. Inter riniset pa senatoret, por merkatoja eshte e veshtire

04/07/2014, 10:18 |

Pyetjet mbi Interin e ri jane shume. Por edhe sigurite nuk mungojne: Mazzarri, eshte e vertete duhet te filloje te punoje me nje skuader akoma per t’u ndertuar dhe perfeksionuar. Shume lojtare jane larguar, te tjere do te … Read More

Inter nxiton per Cercin: oferta refuzohet, por…

02/07/2014, 13:49 |

Urbano Cairo i ka dhene nje mesazh te qarte Alessio Cerci-t: “Na thuaj cfare do te besh.”

Per lojtarin ka shume pretendente, sic raporton La Stampa: “Nje numer qe rritet vazhdimisht dhe qe e tremb Torinon … Read More

SportMediaset: Icardi i blinduar, Thohir i pari qe deshiron rinovimin.

02/07/2014, 13:42 |

E ardhmja e Interit ka nje emer dhe mbiemer: Mauro Icardi.

Per te eshte gati rinovimi i kontrates deri ne 2019, me rritje page qe ndoshta edhe mund te dyfishohet, ne krahasim me 1 milion euro … Read More

ZYRTARE – Inter dhe Walter Mazzarri se bashku deri ne 30 qershor 2016. “Do te coj Interin ku e meriton”

02/07/2014, 13:37 |

Erick Thohir: “Mazzarri pike fikse e projektit tone”. Walter Mazzarri: “Do e ripaguaj besimin me punen ne fushe”

MILANO – Perpara se bashku, per te njejtin objektiv: arritja e rezultateve qe Inter dhe Interistat deshirojne.

Thohir: “Objetivi eshte Europa, Zanetti zv. president, Mazzarri dy vjet me ne.”

01/07/2014, 10:58 |

MILANO – Ne fund te mbledhjes te Keshillit te Administrimit te dites te djeshme, vijne fjalet e presidentit Erick Thohir:

Emocione per sezonin e ri? Si ka shkuar takimi i sotem? “Sot kemi bere nje takim … Read More

Taider: “Vitin tjeter do luaj tek Interi.” Tratativa per M’Vila…

01/07/2014, 10:43 |

Ne fund te ndeshjes Gjermani-Algjeri, qe ka mbyllur Boterorin e Saphir Taider, mesfushori zikalter ka folur ne mikrofonat e Sky Sport: “Isha i perqendruar me Kombetaren. Kemi bere nje Boteror te madh, tani shkoj me pushime sepse kam … Read More

SKY – Rolando eshte me afer, tani Porto dergon sinjale pozitive.

28/06/2014, 19:00 |

Tratativa te vazhdueshme, Porto dhe Inter punojne per Rolando. Klubi zikalter, sic dihet tani, shtyn per te blere mbrojtesin 28 vjecar portugez, profil shume i pelqyer per Walter Mazzarrin. Ne oret e fundit duket se kane ardhur sinjale … Read More

Rinovimi i Mazzarrit: Ausilio trajton, Thohir pret, Fassone nxit. Ndersa Moratti…

26/06/2014, 13:07 |

Kthehet ne aktualitet tema e rinovimit te Walter Mazzarrit, ose me sakte mungeses te rinovimit te Mazzarrit. Tekniku i San Vincenzo, eshte akoma i lidhur me Interit nga nje kontrate qe skadon vitin e ardhshem dhe ne ditet … Read More

Seedorf telefonon Zanettin dhe Ausilion…

26/06/2014, 12:58 |

Eshte shume i cuditshem skenari i sjelle kete mengjes nga Corriere della Sera, nje nga gazetat kryesore ne Itali: “Clarence Seedorf i vetepropozohet Interit. I shkarkuar nga Milan jo pa polemika (aq sa hollandezi ka filluar proceset gjyqesore … Read More