Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 27, 2021

Scroll to top

Top

About Xhorxh Gellci

Xhorxh Gellci

Xhorxh Gellci

FC Internazionale, mi fai tremare il cuore, mi fai smettere di respirare!

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Xhorxh Gellci

Ausilio ne Barcelone. Song, mund te behet…

26/06/2014, 12:46 |

Prapaskene interesante merkatoje e zbuluar nga Corriere dello Sport.

Drejtori sportiv Ausilio ishte dje ne Barcelone me qellim te kerkonte informacion mbi ata lojtare qe Barcelona mund ti leje te largohen ne kushte te favorshme, pasi … Read More

Ndermjetesuesi per M’Vila: “Marreveshje Inter-Rubin-lojtar. Mungon vetem…”

18/06/2014, 12:59 |

Tratativa mes M’Vila dhe Inter po hyn ne fazen e nxehte. Marreveshja duket praktikisht e gjetur dhe FcInter1908.it ka kontaktuar me Ulisse Savini, ndermjetesuesi qe po udheheq personalisht tratativen. Ja fjalet e tij:

Miredita zoti Savini, … Read More

SKY – M’Vila eshte ne Milano po nuk takon Interin. Nderkohe Jovetic dhe te tjeret…

18/06/2014, 11:40 |

Nuk do te flase me Interin dhe nuk do te beje vizitat mjekesore sot. Inter nuk do e takoje M’Vila, sipas Sky Sport, sepse me pare duhet te takohet me Rubin Kazan, per te folur per te drejten … Read More

M’Vila deshiron Interin, po Inter e do M’Vila-n?

15/06/2014, 12:01 |

Situata eshte e qarte: Inter eshte ne avantazh per Yann M’Vila, mesfushorin francez te Rubin Kazan qe prej janar 2013. Por ardhja e tij ne Milano nuk eshte akoma e sigurte, edhe sepse ne oret e fundit Napoli … Read More

Icardi tek Mourinho, Lukaku tek Mazzarri?

15/06/2014, 11:53 |

Inter ndryshon, edhe ne sulm. Gazzetta dello Sport e dites te sotme analizon merkaton zikalter, duke permendur nje emer te ri: Romelu Lukaku, sulmuesi belg i vitit 1993, ne pronesi te Chelseat por qe kete vit ka luajtur … Read More

Objektivi Behrami, distanca mes Inter dhe Napoli…

14/06/2014, 15:13 |

Nje ide konkrete, e kerkuar me ngulm, nga Inter dhe Walter Mazzarri, per te ardhmen e mesfushes zikalter, i perket prej kohesh emrit te Valon Behramit. Muajin e fundit, emri i tij eshte lidhur shume here me klubin … Read More

M’Vila-Inter, marreveshja eshte per huazim. Rubin…

13/06/2014, 16:47 |

Dje ne mbremje dhe sot ne mengjes kane dale zbulime te rendesishme per tratativen Inter-Rubin Kazan per Yann M’Vila. FcInterNews konfirmon se ka nje marreveshje mes Inter dhe Rubin per huazimin e M’Vila me te drejte blerjeje te … Read More

Gazzetta – Mazzarri kerkon nje lojtar krahu ne Pinzolo…

11/06/2014, 11:28 |

Ausilio po kerkon te vendose ne dispozicion te Mazzarrit, prej dites te pare te pregatitjes verore, te pakten nje lojtar krahu.

Ne listen e mundshme eshte edhe Ricardo Rodriguez, lojtar zviceran i vitit 1992, per momentin … Read More

Inter-Torino, takim per Cerci. Zikalterit ofrojne Belfodil, Torino kerkon…

11/06/2014, 11:18 |

Inter po kerkon sulmues. Ky koncept eshte sqaruar shume here nga Piero Ausilio dhe Erick Thohir. Largimi i Militos kerkon qe vendi bosh te mbushet sa me shpejt dhe ne shoqeri po punohet per te plotesuar boshllekun e … Read More

Hapa para per M’Vila. Tek Rubin jo vetem Taider, por…

10/06/2014, 20:57 |

Sipas asaj qe thote Manuele Baiocchini nga Sky Sport, tratativa per M’Vila fillon te hyje ne fazen decizive. Edhe Napoli eshte i interesuar per lojtarin, por shoqeria zikalter eshte dukshem ne avantazh. Po mendohet per nje shkembim huazimesh … Read More

Rolando, shtyhet takimi me Porton por ka optimizem

09/06/2014, 12:42 |

Inter deshiron te mbaje Rolando, i cili pas nje fillimi te veshtire, i ka bindur te gjithe me paraqitje te shkelqyera. Takimi i merkatos me Porton, ku do te diskutohet blerja perfundimtare e tij (per momentin eshte ne … Read More

Thohir: “Kovacic ylli jone i te ardhmes. Do te blejme por ka 7 titullare. Ja cilet jane”

09/06/2014, 12:31 |

Erick Thohir, ne nje konference shtypi ne Xhakarta, ka folur per merkaton e Interit dhe jo vetem: “Jemi ne faze tranzicioni, duhet te blejme por duke qene te kujdesshem. Pavaresisht kesaj kemi shume lojtare qe konsiderohen titullare si … Read More

Mazzarri: “Qendroj tek Inter, por dua te mendojme te gjithe njelloj. Mbi te rinjte dhe Zanettin…”

21/05/2014, 15:22 |

Dita e Walter Mazzarrit: tekniku zikalter ka takuar gazetaret ne sallen e shtypit te San Siros per konferencen e fundit te sezonit, ne te cilen trajneri zikalter do te bente vleresimet per vitin e sapombyllur. inter.al ju sjell … Read More

FALEMINDERIT PER DASHURINE TUAJ

19/05/2014, 15:44 |

Letra e shkruar nga Kapiteni Javier Zanetti per tifozet e Interit dhe Argjentines, per sportivet e cdo skuadre dhe per kampionet e shumte me te cilet ka ndare nje aventure te gjate ne fushe.

Te dashur … Read More