Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

About Xhorxh Gellci

Xhorxh Gellci

Xhorxh Gellci

FC Internazionale, mi fai tremare il cuore, mi fai smettere di respirare!

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Xhorxh Gellci

FOTO SKY – Inter, 11 nga te cilet riniset. Normat Uefa: Kthehet Khrin? Duncan jo. Mungojne…

15/05/2014, 12:13 |

Inter hidhet me koke ne merkato. Zikalterit, me sezonin e mbyllur, po programojne ate te ardhshmin. Jane 11 lojtaret zikalter te sigurte per konfirmimin, deri me sot: Handanovic, Jonathan, Juan Jesus, Andreolli, D’Ambrosio, Nagatomo, Kovacic, Taider, Hernanes, Palacio e … Read More

SKY – Te mirat dhe te keqijat e Mazzarrit: ka ditur te mbaje freret, por…

07/05/2014, 17:53 |

Te mirat dhe te keqijat e Mazzarrit. Ka folur ne Sky Silvia Vallini duke u nisur nga diferenca mes te djeshmes dhe te sotmes, mes asaj nate dhe Madridit – kur ne fushe zbriten 30 persona per te … Read More

Mazzarri: “Seedorf, teknik per karrieren. Une dhe Balotelli…”

03/05/2014, 19:13 |

Milan-Inter, eshte koha per derbyn. Zikalterit duan te fitojne, ndeshje shume e rendesishme sepse lejon konsolidimin e vendit qe te con ne Europa League. Tekniku toskan u pergjigjet pyetjeve te gazetareve, te cilat inter.al ua sjell ne shqip:

Read More

Thohir: “Milito? Nuk eshte shitur akoma. Mund te beje si Toni. Mbi Mazzarrin dhe Zanettin…”

29/04/2014, 21:28 |

Me rastin e prezantimit te marreveshjes me Infront, Erick Thohir ka folur ne mikrofonat e Rai Sport. Ja fjalet e presidentit zikalter.

Fillohet nga ndeshja e te dieles: “Cfare pres nga derby? Une dua te fitoj … Read More

Mesfusha, Nilton shume prane, por jo vetem…

28/04/2014, 13:34 |

Nilton Ferreira Junior eshte emri qe duket me prane per mesfushen e Interit. Drejtuesit zikalter jane nje hap larg arritjes te marreveshjes me Cruzeiron, dhe do u duhet te paguajne klauzolen prej 5,5 milion euro. Pra, tratativa eshte … Read More

Mazzarri do te kete tre perforcime, por me nje variabel. Moduli do te jete…

28/04/2014, 13:28 |

Ne shtepine e Interit, idete jane shume te qarta, duke nisur nga Thohir dhe Mazzarri.

Tekniku e ka bindur presidentin e tij qe me tre blerje te mira, boshlleku me skuadrat e kreut mund te mbushet. … Read More

SKY – Thohir kerkon nje Cambiasso ne Madrid. Emri i duhur eshte

23/04/2014, 15:33 |

Erick Thohir kerkon nje Cambiasso. Jo Cuchu-n, me te cilin akoma nuk eshte folur per rinovim, por nje lojtar qe mund te kete impaktin qe kishte Cambiasso ne 2004: kosto e ulet dhe shume ‘pune’.

Presidenti … Read More

Zanetti, Inter po pregatit festen e lamtumires.

22/04/2014, 22:06 |

“Inter ka nisur pregatitjet per festen e lamtumires te dedikuar kapitenit Javier Zanetti ne 10 maj me Lazion, ku do te testohet edhe nje program argetues per tifozet, qe sezonin e ardhshem do te jete me i shpeshte.” Kete ka … Read More

SKY – Mazzarri, flitet per rinovim. Vidic i bere, Nilton ne pike te mire, dhe…

22/04/2014, 15:21 |

Sot ne mengjes nga Indonezia ka folur presidenti Thohir qe ka konfirmuar per te disaten here Mazzarrin.

Ne SkySport24, Matteo Barzaghi ka specifikuar: “Po flitet edhe per rinovimin, sic na ka treguar Fassone. Te gjithe e … Read More

Notat – Rolando i shkelqyer, perseri Handanovic gjigand!

19/04/2014, 16:26 |

8

Handanovic

Prezantohet me nje pritje te pabesueshme pas gjuajtjes me koke te Cassanos. Me pas e hipnotizon duke e prekur topin aq sa te evitonte golin nga 11-metershi. Aq mjafton per te mbajtur porten e paprekur, sepse me … Read More

Gazzetta – Inter ka ne dore Nilton. Tani eshte ne pritje te…

18/04/2014, 11:12 |

Sulm dhe mesfushe. Keto jane dy repartet ku do te perqendrohet merkatoja e Interit per sezonin e ardhshem.

Persa i perket mesfushes, ne shenimet e Ausilios dhe bashkepunetoreve te tij, jane prej kohesh emra te rendesishem. … Read More

Inter udheton ne Spanje jo vetem per Moraten. Ausilio…

16/04/2014, 12:54 |

Udhetimi ne Madrid i Erick Thohir mund te mos kete si objektiv vetem Alvaro Morata-n.

Ne thelb, nese do te vinte nje oferte e rendesishme per Icardin, Interi do te mendohej, pasi mund te investonte mbi … Read More

Thohir ne levizje: takim ne Madrid me Perez per Morata.

16/04/2014, 12:47 |

Do te jete nje Pashke shume intensive per Erick Thohir. Pervec gjysmefinaleve te Champions League qe do te luhen ne 22 dhe 23, ne daten 24 prill eshte parashikuar nje konference shtypi e perbashket mes Erick Thohir dhe … Read More

SKY – Rolando dhe Kovacic, po per te ardhmen. Handa, Ranocchia dhe Botta…

14/04/2014, 17:44 |

Gjate nje nderhyrjeje direkte ne kanalin SkySport24, Massimiliano Nebuloni, gazetar ne ndjekje te Interit, ka folur per disa tema ne lidhje me klubin zikalter, duke kapur edhe argumentin merkato. Ketu keni fjalet e tij per disa lojtare te … Read More