Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Adonis Rexha

Adonis Rexha

Adonis Rexha

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Adonis Rexha

SuperBomberi Icardi, hapave te Militos. Ne pritje te rinovimit.

15/01/2015, 11:48 |

Mauro Icardi, duke perfshire paraqitjen, golat dhe rinovimin. Argjentinasi eshte duke e vertetuar kete sezone se eshte shume i vlefshem, viti i pare qe eshte startues standard duke shenuar edhe 14 gola, 10 ne lige dhe 4 ne … Read More

Gazzetta: Inter ka zgjedhur Mario Suarez!

15/01/2015, 10:51 |

Gazzetta dello Sport shkruan se Interi ka bere zgjedhjen e saj per mesfushen zikalter: Mario Suarez.

Argjentinasi eshte zgjedhja e pare e Mancinit dhe zikaltrit kane vendosur qe te fillojne negociatat me klubin nga Madridi. Kontaktet … Read More

Icardi: E dua vetem Interin! Dua qe te shkruaj historine ketu.

06/01/2015, 0:13 |

Ne nje interviste per Futbolista Digital, Mauro Icardi flet per hapat e tij te karrieres profesionale qe e derguan ate tek Interi dhe poashtu flet edhe per planet qe ka per te ardhmen, gjithmone si zikalter:

Read More

Sky: Te rejat mbi Shaqiri, Lucas Leiva vazhdojne, Kovacic,Icardi & M’Vila….

04/01/2015, 13:58 |

Icardi eshte ne bisedime per rinovimin e kontrates me Interin, por pa nenshkruar eshte i mundshem transferi i tij ne Qershor, te pakten jo tani ne Janar raporton Sky. Tjera bisedime po behen edhe me Kovacic qe eshte … Read More

Susic: “Nuk kam dyshime, e dua Interin”

02/01/2015, 14:21 |

Tino-Sven Susic mesfushori 22 vjecar i Hajduk Split eshte nje nga lojtaret qe po ndiqet nga Interi ne kete fillim te muajit te merkatos. Boshnjaku ka folur per Corriere dello Sport nepermjet telefonit dhe nuk ka fshehur asgje … Read More

PSG – INTER, Guaro humb fluturimin dhe qendron ne shtepi

29/12/2014, 14:28 |

Interi ka humbur edhe Guarinin ne ndeshjen miqesore kunder PSG, neser ne Morocco. SportMediaset shpjegon arsyet e mungeses se Guaros. Ai ka humbur fluturimin per tu kthyer nga pushimet: “Do te qendroje te stervise ne Pinetina bashke me … Read More

Modric: “Kovacic meriton nje klub me te madh se Interi”

29/12/2014, 14:09 |

Ne nje interviste te gjate per mediat kroate, kampioni boteror per klube i Realit te Madridit, Luka Modric, ka zbuluar nje detaj interesant, ne kuptimin tjeter shqetesues per interistat ne lidhje me Mateo Kovacic.

Diamanti i … Read More

INTER – PSG, 23 lojtaret e ftuar nga Mancini!

29/12/2014, 11:25 |

Keta jane 23 lojtaret qe Roberto Mancini ka ftuar per ndeshjen miqsore qe do te zhvillohet neser kunder PSG ne Marrakech. Kjo eshte lista:

Goalkeepers: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni;

Defenders: 2 Jonathan, … Read More

ICARDI: Jam gati qe te rinovoje. Balotelli,Mancini

28/12/2014, 20:28 |

Bomberi Zikalter Mauro Icardi  ka dhene nje interviste te shkurte per SportMediaset. Argjentinasi ka folur rreth rinovimit te tij, Balotellit, Mancios e shume te tjera.

“Viti 2015 do jete viti im, Francesca vajza ime do te … Read More

Mancini flet per Sky: “Do te kete blerje, por mund te kete edhe shitje te…”

27/12/2014, 15:39 |

Trajneri i Interit – Roberto Mancini dha nje interviste te gjate dhe te rendesishme per SkySport, ku foli per gjithcka.

Cfare ndjeve per rikthimin tuaj tek Inter?

“Pas shume vitesh larg vendit, doja nje … Read More

Takimi Ausilio-Wenger kete pasdite per Podolski-n. Idea eshte huazim me te drejte blerje.

27/12/2014, 15:00 |

Informatat me te reja vijne nga gazetaret e Sportmediaset ku thuhet se Ausilio eshte ne Londer per Lukas Podolski.

Kete pasdite eshte planifikuar nje takim ne mes Ausilios dhe Wenger, idea eshte huazim deri ne qershor, … Read More

Gazzetta: Balotelli i ofrohet Interit

27/12/2014, 13:36 |

La Gazzetta dello Sport raporton se agjenti i Mario Balotellit, Mino Raiola i ka ofruar Interit sherbimet e klientit te tij ne forme huazimi me opsion te blerjes ne fund te sezonit. Raiola i ka telefonuar Interit qe … Read More

Fanellat e reja prezentohen te Marten. Revolucioni i Thohir ne media dhe komunikim!

02/07/2014, 11:23 |

E Marte, dita kur eshte vendosur qe Nike t’i prezentoje fanellat e reja te Interit. Sipas Gazzetta dello Sport, ato do te perdoren per here te pare ne fund te Korrikut ne Washington ku Interi do perballet me … Read More

Ranocchia deri me 2018 dhe merr shiritin e kapitenit

02/07/2014, 10:55 |

Gazzetta dello Sport kete mengjes na lajmeron rreth te rejave per rinovimin e kontrates se Andrea Ranocchias. Pas kthimit te tij nga pushimet, ai do te jete ne Pinzolo nga 10 Korriku. Me kete ai do te rinovoje … Read More