Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 24, 2021

Scroll to top

Top

About Adonis Rexha

Adonis Rexha

Adonis Rexha

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Adonis Rexha

Daily Mail: Moyes deshiron Nagatomon

16/01/2014, 22:57 |

Gazeta angleze Daily Mail raporton sot se treneri i Manchester United, David Moyes, eshte gati qe te filloje te shpenzoje para ne lojtare te rinj. Moyes deshiron qe t’i forcoje krahet e ekipit dhe zgjedhja e pare e … Read More

Thohir: “Jane disa lojtare qe po i ndjekim, por preferoj te mos permend emra”

12/01/2014, 16:31 |

Eric Thohir ka komentuar perseri planet e Interit per kete merkato te Janarit. Presidenti i Interit eshte intervistuar nga gazeta Indonesiane Liputan6 gjate ndeshjes se basketbollit ndermjet Satrua Muda dhe Aspac Jakarta ne te cilen Thohir ishte prezent. … Read More

Sky: “Matri tek Inter? Milan mendon per Kovacic!”

12/01/2014, 0:48 |

Inter ka bere nje hetim tek Milan ne lidhje me sulmuesin Italian Alessandro Matri dhe jane te gatshem te ofrojne si shkembim Zdravko Kuzmanovic. Dirigjentet e Milan jane ne dyshime rreth ketij shkembimi lojtaresh. Sipas gazetarit te SKY, … Read More

Inter-Juventus: Arbiter Daniele Orsato!

12/09/2013, 14:01 |

Daniele Orsato, arbitri i cili fitoi balotazhin me Gianluca Rocchin do te drejtoje ndeshjen te shtunen pasdite ne mes Interit dhe Juventusit ne San Siro. Orsato do te kete si ndihmes anesore Di Liberatore dhe Cariolato, me NicolettiRead More

SKY – Taider, vjen kerkesa e pare e Bolognas pas ofertes se Interit

06/08/2013, 19:04 |

Me ne fund arrijne kontaktet e para konkrete per Saphir Taider. Inter ka ofruar nje shume prej 6-7 milione dhe huazimin e Mbaye dhe Duncan. Drejtuesit e Bolognes i jane pergjigjur ofertes se Interit, duke kerkuar po ate … Read More

Ranocchia:”Unë në dyshime? Gjithmonë kështu! Unë dua të qëndroj këtu!”

20/07/2013, 21:42 |

Një intervistë e shkurtë e Andrea Ranocchias per Sky Sports. Qendërmbrojtësi i Interit zbulon ndjenjat e tij rreth thashethemeve të merkatos dhe si është duke e trajtuar këtë periudhë: “Çdo vit ka filluar me dyshimet se do të … Read More

Mbaye: “Me Mazzarrin vrapojmë shumë dhe mësojmë shumë”

13/07/2013, 21:09 |

Për Inter Channel: “Jam duke i shijuar dhe duke u kënaqur me këto stërvitje. Treneri punon shumë dhe është i përpiktë në lidhje me çdo gjë. Jam shumë i entuziazmuar për të ecur përpara dhe shpresoj se do … Read More

Ushtrime aerobike, ndeshje përgatitore dhe goli i parë për Interin

09/07/2013, 19:46 |

Ushtrime aerobike dhe ndeshje stërvitëse në seancën e pasditës.

Stërvitja e dytë e Zikaltërve për sot. Në qendrën stërvitore Angelo Moratti, Palacio ka shënuar golin e parë për këtë sezon nga një assist i Cambiassos.

Mauro Icardi zyrtarisht lojtar i Interit!

09/07/2013, 18:59 |

Sulmuesi Argjentinas nënshkruan me Interin, por do të jetë në bashkëpronësi me Sampdorian. Ai do të prezentohet në konferencën për shtyp në Pinzolo.

Mauro Icardi tani është zyrtarisht lojtar i Interit.

Sulmuesi 20 vjeçar … Read More

Presidenti i Bolognas: “Arrihet akordi me Inter për Capellon”

02/07/2013, 20:25 |

Pas negociatave të gjata, tani duket se është arritur akordi për marrëveshje në mes Interit dhe Bolognas për sulmuesin e ri 17 vjeçar – Alessandro Capello. Sipas portalit të fcinter1908 ka pasur një intervistë ekskluzive me presidentin e … Read More