Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Andi Prifti

Andi Prifti

Andi Prifti

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Andi Prifti

Kovacic-Alvarez, dyshe qe funksionon: 18 pasime te sakta

09/12/2013, 15:09 |

Mateo Kovacic mbreme ka bere nje nga ndeshjet me te mira te tij. Nga ajo prove e te riut kroat rezulton ne menyre te veçante nje e dhene interesante, ajo e lidhur mes tij dhe argjentinasit Ricardo Alvarez, … Read More

Thohir: “Ne janar do bejme diçka. Per te ardhmen dua…”

09/12/2013, 14:30 |

I intervistuar nga portali Liputan6.com, presidenti i ri i Interit, Erick Thohir, ka folur per merkaton dhe per te ardhmen e Interit te tij: “Skuadra ka nevoje per disa ndryshime, ne janar do bejme disa blerje qe do … Read More

Notat: Pas 1 vit e gjysem, Handa gabon. Alvarez gjithmone e me mire, Kovacic permiresim i dukshem.

08/12/2013, 23:17 |

Handanovic 5: Perpara ndeshjes prezenca e tij ishte ne dyshim per shkak te nje problemi muskular gjate nxemjes. Peson golin e pare per shkak te gabimit ne mbrojtje por tek goli 1-2 i Parolo goli ishte komplet i … Read More

Kovacic: “Pesojme shume gola! Mbi rolin tim…”

08/12/2013, 22:54 |

Vetem nje barazim per Interin kunder Parma. Per Sky, pas ndeshjes, ka folur nje nga me te miret, i riu kroat Mateo Kovacic. Ja fjalet e tij: “Nuk e di pse nuk po arrijme te fitojme me. Kemi … Read More

Shqyrtim Inter-Parma – Zanetti me shume se Yuto dhe Pereira. Akoma Rolando nga 1′

08/12/2013, 11:44 |

Pas dy rezultateve 1-1 rresht me Bologna dhe Sampdoria, tani Interi duhet qe te mos humbe ndeshjet e rradhes duke shpresuar te kape tre vendet e para ne kampionat. Qe ky synimn te arrihet, eshte e qarte qe … Read More

Inter-Parma, ja te grumbulluarit. Eshte Nagatomo dhe Puscas, pas shenimit te nje triplete!

07/12/2013, 17:03 |

Jane 23 lojtaret e grumbulluar nga Walter Mazzarri per Inter-Parma, ndeshje e vlefshme per javen e 15-te te Serie A TIM 2013/2014 e programuar per neser ne stadiumin “Giuseppe Meazza” ne oren 20:45. Ja lisa te plote:

Gazzetta: Lavezzi “çmendet”. Prova largimi per argjentinasin

07/12/2013, 13:04 |

Ezequiel Lavezzi provon te rrezoje murin qe e mban “te burgosur” te nje te tashmeje qe nuk i pelqen ne Paris, mbrapa lojtareve si Cavani e Ibrahimovic, lojtare te shkelqyer qe po e bejne te shohe pak fushen. … Read More

Thohir: “Topi i Arte? Me shume Ronaldo se sa Messi sepse…”

07/12/2013, 12:38 |

Erick Thohir ka folur nga Indonezia per Topin e Arte te ketij sezoni. Sipas raportimeve te Tribunenews, manjati konsideron Cristiano Ronaldon si fituesin e ketij çmimi: “Mendoj se per momentin Ronaldo eshte favorit.” Presidenti i ri zikalter ka … Read More

GdS – Dyshime per Campagnaro: Ranocchia titullar?

07/12/2013, 11:15 |

Ka nje dyshim per pjesemarrjen e Hugo Campagnaro ne ndeshjen e neserme kunder Parma. Sipas La Gazzetta dello Sport, ne fakt, argjentinasi na rrezik te skualifikohet per kartona dhe Mazzarri mund te zgjedhe qe mos ta fuse ne … Read More

GdS – Nagatomo ok, Mazzarri mund ta grumbulloje

07/12/2013, 11:11 |

Do te vije sot vendimi perfundimtar per te grumbulluar apo jo Yuto Nagatomo. Siç informon La Gazzetta dello Sport, ne fakt, japonezi eshte permiresuar, nuk ndjen me dhimbje dhe i vetmi dyshim qe ka Mazzarri eshte qe ta … Read More

Inter-Parma: Mazzarri-Donadoni, nje sfide brenda sfides

07/12/2013, 11:00 |

Pasi kane trajnuar qe te dy Livornon dhe Napolin, Walter Mazzarri dhe Roberto Donadoni do sfidojne njeri-tjetrin per here te nente, me rastin e ndeshjes te se dieles mes Interit dhe Parma.

7 sfida ne Serie … Read More

Sky – Inter, eshte kerkuar Jovetic. Pocho, Lucas dhe Osvaldo…

05/12/2013, 16:36 |

Ideja e fundit per sulmin e Interit, sipas raportimeve te Sky Sport, eshte Stevan Jovetic nga Manchester City. Lojtari malazez eshte kerkuar me formulen e huazimit, pasi PSG i tha jo te njejtes kerkese per Lavezzi dhe Lucas.

Read More

Belfodil: “E dija qe do e kisha dhe rastin tim”

05/12/2013, 16:25 |

Ne fund te ndeshjes mes Inter dhe Trapani, sulmuesi algjerian Ishak Belfodil eshte rrefyer per shtypin francez per ndeshjen. Ja fjalet e tij: “Jam i lumtur qe e kam ndihmuar skuadren sot, po prisja rastin qe te ofroja … Read More

Kontratat per tu rinovuar: Cambiasso ne pole position

05/12/2013, 16:16 |

Jo vetem hyrje dhe dalje, por edhe rinovime, mbi te gjitha ato te argjentinasve. Gjate nje interviste te gjate qe dhe per Sky Sport 24, eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio ka shpjeguar se cila eshte situata e … Read More