Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Posts By Andi Keci

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Inter, Ausilio i pranishem ne ndeshjen Psg-Real. Syte tek…

07/03/2018, 10:37 |

Dje drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio ka qene i pranishem ne ndeshjen e Champions League midis Psg dhe Real Madrid.

Klubi zikalter po punon per objektivin per tu kualifikuar ne Champions League te sezonit te ardhshem, por gjithashtu punon … Read More

Inter, ne vere do te ndryshohet gjysma e mbrojtjes: 2 blerje te reja, Cancelo plus Skriniar

06/03/2018, 11:36 |

Nje nga objektivat e drejtuesve zikalter per merkaton e veres se ardhshme eshte forcimi i repartit te mbrojtjes.

Ideja eshte qe te krijohet nje mbrojtje duke filluar nga siguria qe ofron Skriniar dhe Cancelo i kompletuar per te cilin … Read More

Lautaro tek Racing deri ne dhjetor? Inter…

05/03/2018, 10:40 |

Lautaro Martinez vazhdon te shenoje gola per skuadren e tij Racing dhe ne merkato vazhdon te ndihet gjithmone e me shume lojtar i Interit. 

Sipas lajmeve te fundit drejtuesit e Racing i kane bere nje oferte zikalterve per ta mbajtur … Read More

Icardi i karikuar per Derby, kunder Milanit do te kerkoje…

03/03/2018, 12:13 |

“Mauro Icardi eshte shum i karikuar ne prag te Derbyt”, keshtu Corriere dello Sport shkruan per argjentinasin i cili i ka munguar shume skuadres ndeshjet e fundit.

Inter ka nevoje per golat e kapitenit te saj por edhe Icardi ka … Read More

Candreva: “Sulme ne rrjete sociale? Qesh goxha. Zero gola? Me bezdis. Por premtoj…”

28/02/2018, 16:38 |

Duke folur per Premium Sport disa dite para Derbyt, Antonio Candreva ka folur per ndeshjen kunder Milanit dhe sezonin zikalter.

“Do te ishte nje dhurate per te gjithe ne dhe per tifozet te fitonim te dielen, na duhet shume nje … Read More

Merkato – Inter pas De Vrij synon dhe Asamoah: ja kontrata dhe rroga e ofruar per lojtarin!

27/02/2018, 10:45 |

Inter po shikon me kujdes lojtaret qe ne vere i perfundon kontrata me klubet aktuale.

Pas hollandezit te Lazio. Stefan de Vrij qe shihet si objektivi kryesor per te forcuar mbrojtjen sezonin e ardhshem, zikalterit kane hedhur syte dhe tek Kwadwo … Read More

Merkato – Inter po mendon seriozisht per Bernard

26/02/2018, 12:36 |

Inter mendon per te tashmen per te arritur objektivin: Champions League por edhe per merkaton e ardhshme.

Shoqeria zikalter dhe njerezit e merkatos Ausilio dhe Sabatini jane duke mbajtur ne vezhgim shume lojtare qe ne veren e ardhshme i … Read More

Gazzetta dello Sport: “Inter punon ne heshtje per rinovimin e Icardit”

26/02/2018, 10:57 |

Jo vetem Real, Man United dhe Psg por edhe gjermanet e Bayern mund te bejne perpara per Icardin ne rast te ndonje shitje te Lewandowski.

Mauro Icardi vazhdon te punoje per te qene ne 100% te formes se tij per … Read More

CdS – Barcellona dhe Chelsea, super oferte per Karamoh

26/02/2018, 10:50 |

Ekziston rreziku qe ne vere te hapet nje ankand dhe per te talentin francez Yann Karamoh, i riu i talentuar i Interit i cili hap pas hapi po tregon potencialin e tij dhe Serie A.

Ne vecanti sipas asaj qe … Read More