Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 19, 2022

Scroll to top

Top

About Ardi Deda

Ardi Deda

Ardi Deda

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardi Deda

Palacio: “Moratti-Thohir, nuk ka ndryshuar asgje. Te mbyll karrieren ketu? Te shohim. Kunder Napolit per 3 piket. Higuain dhe Boterori…”

18/10/2014, 12:23 |

Ne prag te sfides delikate kunder Napolit, sulmuesi argjentinas i Interit Rodrigo Palacio ka dhene nje interviste te gjate dhe interesante per Corriere dello Sport, duke prekur dhe analizuar tema te ndryshme: ndeshja e madhe neser ne mbremje, … Read More

Inter, hyrje e re ne shoqeri: Consentino i Sampdorias

17/10/2014, 18:27 |

Ardhje e re ne dirigjence per Interin. Gazetari dhe eksperti i Sky Gianluca Di Marzio zbulon se zikaltrit jane duke vene dore mbi sekretarin e pergjithshme te Sampdoria Massimo Cosentino. Ja situata: “Merkato ne fermentim, por jo per … Read More

Stankovic: “Kovacic do te beje nje karriere te madhe. Enderroj te trajnoj Interin. Raporti me Mou…”

17/10/2014, 18:08 |

E kaluara eshte e embel, te pakten per tifozet e Interit qe e kane mbytur Dejan Stankovic me pyetje ne faqen ne Facebook te UniCredit Champions. Serbi, qe kupen me veshet e medha e ka ngritur me fanellen … Read More

Ranocchia: “Se shpejti do te zyrtarizojme rinovimin. Ketu per te qendruar gjate”

17/10/2014, 17:25 |

“Une si Zanetti? Sigurisht. Se shpejti do te zyrtarizohet rinovimi i kontrates dhe do te shkohet perpara per shume kohe”. Keshtu eshte shprehur Ranocchia, qe i eshte pergjigjur pyetjeve ne Twitter te tifozeve ne Inter Channel. “Idhulli im … Read More

Thohir: “Inter me ka hyre ne zemer. Tifoze, te bejme te dridhet Napoli. Ne do te jemi…”

17/10/2014, 17:00 |

Ishte paralajmeruar para disa ditesh dhe sot ka ardhur apeli i Erick Thohir ne kuader te ndeshjes Inter-Napoli: “Kunder Napolit do te jete nje ndeshje e bukur. Do te jene te gjithe tifozet zikalter ne stadium dhe, te … Read More

Drejt Napolit – Probleme te reja per Mazzarrin: lodhje per Nagatomo, goditje ne kembe per Guarin

16/10/2014, 17:05 |

Emergjence e qarte ne shtepine e Interit ne kuader te ndeshjes me Napolin: pas terheqjes muskulare te Daniel Osvaldo, i cili qe duhet te qendroje jashte per disa jave (rikthimi fundi i tetorit-fillimi i nentorit), duhet regjistruar edhe … Read More

Kovacic, pjesa e pare e stervitjes ne grup. Neser…

16/10/2014, 16:44 |

Ka optimizem per Mateo Kovacic. Sipas asaj qe na vjen nga Pinetina dhe nga SkySport24 kroati ka zhvilluar pjesen e pare te stervitjes se bashku me grupin. Eshte shenja qe djaloshi, po shkon drejt nje sherimi, por gjithsesi … Read More

Handanovic: “Duhet te rigjejme kompaktesine. Kritikat jane normale. Tani…”

16/10/2014, 16:19 |

I intervistuar ekskluzivisht nga Sky Sport 24, Samir Handanovic ka folur per sezonin e Interit, per sfiden e ardhshme dhe per shume te tjera.

Keto jane fjalet e portierit zikalter:

“Aspekti fizik dhe ai … Read More

Kovacic: “Dua te qendroj ketu tek Inter gjate. Tani duhet te permiresohemi, te bejme si Juventus. Mazzarri…”

16/10/2014, 15:33 |

“Tani duhet te tregojme qe jemi skuader dhe te tregojme karakter”. Ky eshte apeli i Mateo Kovacic, mesfushori kroat i Interit, ne kuader te ndeshjes me Napolin, ne mikrofonat e Il Giornale. Ne kete ndeshje mesfuroi mund te … Read More

Kovacic, vendimtare dita e neserme. Sot eshte stervitur i vecuar

15/10/2014, 17:44 |

Ne kuader te Inter-Napoli flitet per situaten e Mateo Kovacic qe eshte kthyer pas dy ndeshjeve me kombetaren kroate. Sipas asaj qe raporton Sky Sport i riu kroat sot ka zhvilluar nje stervitje te diferencuar, por Mazzarri shpreson … Read More

Thohir: “Serie A, ja modeli per tu ndjekur. Nje Calciopoli tjeter? Italia do te vdiste. Champions League…”

15/10/2014, 17:29 |

Presidenti zikalter Erick Thohir, i intervistuar ekskluzivisht nga CNN, ka analizuar momentin e futbollit italian, duke u kthyer edhe tek tema qe ka ‘shkundur’ ne 2006 Italine e botes se futbollit, ose me sakte ‘Calciopoli’.

Fjalet … Read More

Ausilio per Cambiasso: “Ju them arsyen e lamtumires”

15/10/2014, 12:35 |

“Ishte deshira nga ana e klubit per te dhene idene e kthimit te faqes. Per Zanetti, Samuel dhe Milito dihej prej kohesh, por Cambiasso mund te jepte akoma dicka”. Keshtu pergjigjet Piero Ausilio ne Tuttosport, qe e pyet … Read More

Ausilio: “Walter Mazzarri nuk rrezikon, gabime ne pergatitje. Jo shkembimeve me Juventusin! Ja se kush na pelqen. Icardi-Kovacic…”

15/10/2014, 12:19 |

Interviste e gjate ne Tuttosport per Piero Ausilio, i cili qe nga ky vit eshte pergjegjesi i vetem i merkatos zikalter pas lamtumires se Marco Branca. Fillohet menjehere me temen e nxehte te momentit, ose me sakte situaten e … Read More

Kovacic, eshte vetem lodhje. Ndrydhje ne gju per D’Ambrosio qe…

14/10/2014, 17:57 |

Rezultati negativ. Mateo Kovacic i eshte nenshtruar kete pasdite testeve te nevojshme per te verifikuar kushtet e tija fizike pas demtimit qe ka pesuar ne Kombetaren Kroate ne ndeshjen kunder Azerbaxhannit. Rezultati i ekografise ka qene negativ, dhe … Read More