Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Ardi Deda

Ardi Deda

Ardi Deda

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardi Deda

Eshte Osvaldo ne Pinetina: sot fillimi i terapive

13/10/2014, 18:26 |

Dite pushimi per zikaltrit e Walter Mazzarrit, por jo per Pablo Daniel Osvaldo, qe nuk ka dashur te humbase as edhe nje dite terapie per te rekuperuar demtimin ne kofshen e majte te mare gjate grumbullimit me Kombetaren. … Read More

Mazzola: “Thohir nuk me duket se ka qellim te shpenzoje”

13/10/2014, 18:11 |

Sot Mazzola ka folur ne Radio per Interin dhe Kombetaren dhe per sa i perket klubit zikalter ka thene: “Thohir nuk me duket se ka deshire te shpenzoje shume para. Skuadra? Pavaresisht rezultatit, besoj qe eshte paraqitja qe … Read More

Twitter, nje tifoz kritikon Juan: “Nuk mund te humbasim keshtu”. Braziliani:”Vuaj per kete, por ne do te bejme pjesen tone”

13/10/2014, 18:00 |

Gjithcka ka nisur me nje nga tweet e shumta qe Juan Jesus, frekuentues i madh i Twitter, i ka dedikuar pak me pare tifozeve drejperdrejt nga grumbullimi i Selecao, ne te cilin eshte thirrur per here te pare: … Read More

Corriere – Podolski-Campbell, njeri prej te dyve ne janar?

13/10/2014, 10:35 |

Lucas Podolski dhe Joel Campbell. Jane keto dy perforcimet e mundshme per merkaton e janarit te treguar ne numrin e sotem te Corriere dello Sport. Behet fjale per dy sulmues qe deri me tani nuk jane perdorur pothuajse … Read More

Rolando tek Inter per 1 milion? Agjenti: “Kemi besim, te presim”

11/10/2014, 11:41 |

“Ne jemi ne pritje dhe kemi besim. Kjo eshte ajo qe mund te themi”. Eshte shprehur keshtu Joao Cardoso, agjenti i Rolando, rikthimi i te cilit tek Inter duket gjithnje e me i mundshem duke pare qe kontrata … Read More

Gazzetta – Mazzarri, pro dhe kunder: motivet per ta mbajtur teknikun apo per ta larguar

11/10/2014, 11:21 |

Mazzarri ne qender te ciklonit. Ndeshja kunder Napolit si udhekryqi i pare sezonal dhe durimi i padronit zikalter qe fillon te ulet. Numri i sotem i Gazzetta dello Sport hap mundesine qe tekniku te mund te lere pankinen … Read More

Thohir-Moratti, kontakte per Walter Mazzarri: vendimtar Napoli? Alternativat dhe perspektivat…

11/10/2014, 10:40 |

Erick Thohir-Massimo Moratti, kontakte per… Walter Mazzarri. Presidenti indonezian i Interit ditet e kaluara ka patur nje kontakt telefonik me ortakun ne minorance dhe presidentin e nderit aktual te klubit per te vleresuar, pozicionin e trajnerit toskan, i … Read More

Osvaldo: “Druaj se Conte nuk do te me therrase me. Keshtu…”

10/10/2014, 15:50 |

Demtimi i dyte ne po aq grumbullime nga ana e Antonio Conte per Daniel Osvaldo, i cili eshte nder te paktet gjerat e bukura te ketij fillim sezoni per Interin. As edhe kesaj here sulmuesi nuk do mund te jape … Read More

Thohir ne kerkim te sponsorave: Pinetina ndryshon emrin per 15 milione? Ja plani…

09/10/2014, 16:53 |

Nuk eshte mister qe nje nder objektivat e menjehershem te Erick Thohir, ndoshta edhe me shume se ajo e rezultateve ne fushe, eshte ai qe te gjej te ardhura per arkat zikalter. Manjati indonezian, se bashku me agjentin … Read More

Sky – Besimi i Interit tek Mazzarri eshte real: asnje kontakt me te tjeret

09/10/2014, 16:28 |

Besim i shfaqur publikisht por a ka sondazhe me trajneret e tjere? Shpesh ne te kaluaren situata ne shtepine e Interit ka qene kjo. Nuk eshte keshtu tani. Te pakten sipas asaj qe tregon Sky Sport, me Gianluca … Read More

Thohir: “Tek Inter tani ka drejtues te mire. Per marken, San Siron e ri dhe FPF…”

09/10/2014, 16:11 |

Eshte edhe Erick Thohir midis te ftuarve te nderit ne Leaders Sport Business Summit, ne takimin qe po zhvillohet sot ne Londer ne shtepine e Chelsea, Stamford Bridge. Se bashku me padronin e Interit eshte edhe James Pallotta (Roma). … Read More

Gazzetta – Inter ka ne dore Basellin. Ayew ne janar…

08/10/2014, 10:46 |

Flitet serish per merkato ne rreshtat e Gazzetta dello Sport dhe per menyren se si po leviz drejtori Piero Ausilio: “Inter ka ne dore Daniele Baselli: nese ne janar Kuzmanovic qe bllokoi marreveshjen do te shkoje ne perendim, … Read More

Corriere – Mazzarri, pa Champions do te jete lamtumire e sigurte. Problemi tani eshte i lidhur me alternativat

08/10/2014, 10:35 |

Vetem kualifikimi ne Champions League mund te shpetoje pankinen e Walter Mazzarrit. Per kete eshte e sigurte Corriere dello Sport, qe sot analizon situaten e trajnerit toskan. Shoqeria eshte e bindur se ka ndertuar nje skuader kompetitive, ne … Read More

Thohir pritet ne Londer. Ne oret e ardhshme takim me Fassone dhe Bolinbroke

08/10/2014, 10:04 |

Erick Thohir eshte duker ardhur ne Evrope. Sot pritet te jete ne fakt ne Londer, megjithese me nje dite vonese. Manjati do te mare pjese ne takimin e liderve te biznesit te sportit (ne Stamford Bridge) ne te … Read More