Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

About Ardi Deda

Ardi Deda

Ardi Deda

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardi Deda

Vidic drejt Interit: “Eshte e trishtueshme te ndryshosh, por mezi po pres per sfiden e re”

15/03/2014, 11:42 |

Tete vjet nuk harrohen. Per Nemanja Vidic do te jene tre muajt e fundit me fanllen e Manchester United. Ne horizont eshte Interi dhe sfida e re italiane. “Ne fud te sezonit do te mbyllet nje pjese e … Read More

Campagnaro beson: “Vendi i trete i mundshem, dime qe…”

13/03/2014, 18:47 |

Hugo Campagnaro i vertete eshte duke u kthyer. E thote vete mbrojtesi argjentinas ne nje interviste ekskluzive per mikrofona te Sky Sport 24: “Jam mire, kam pasur ndonje problem te vogel ne tendine, por tashme ka kaluar. Te … Read More

Agjenti i Bardi: “Eshte gati per Interin, nuk do te shqyrtoje oferta te tjera. Krahasimi me Zengen…”

13/03/2014, 17:57 |

Interi mendon per portierin e se ardhmes, qe i pergjigjet emrit te Fancesco Bardi. Lojtari i ri zikalter po ben shume mire me Livornon ku eshte dhene hua dhe mund te kthehet ne janar, sidomos ne rast te … Read More

Ausilio: “Mundesia Choupo-Moting” Por objektivat jane Dzeko dhe Morata

13/03/2014, 11:29 |

Ne sulm per sulmin. Inter eshte ne kerkim te nje mundesie per repartin e sulmit, sepse sezonin e ardhshem qellimi eshte te pergatitet nje skuader kompetitive per te arritur Champions League. Objektiv qe arrihet me lehte me nje … Read More

Inter-Milan, eshte lufte per nje mesfushor te Mourinho

12/03/2014, 14:09 |

Mesfushori i Chelsea John Obi Mikel eshte ne qender te nje dueli te ndezur midis Inter dhe Milan. Pasi ishin zikaltrit ato qe bene perpara per nigerianin, tani edhe Milan ka shfaqur interesat e tij. Mikel ka nje … Read More

Hernanes: “Fanella e Interit eshte e fuqishme, Vidic do te na ndihmoje. Nga Mazzarri me ka goditur…”

12/03/2014, 12:25 |

Hernanes ka dhene nje interviste te gjate per Corriere dello Sport. Ja dhe fjalet e brazilianit:

Sa i madh eshte boshlleku midis Interit dhe skuadrave qe ndodhen perpara?

“Nuk mendoj se eshte i madh … Read More

Mediat britanike surprizojne: “Dzeko eshte plani B i Inter ne Premier. Objektivi kryesor…”

11/03/2014, 15:15 |

Kerkimet per nje sulmues qe Interi po zhvillon ne kuader te sezonit te ardhshem po perfshin dhe mediat britanike, te cilet cdo dite jane te vemendshem per ndonje zhvillim ne ceshtjet e merkatos. Ne baze ta njoftimeve te sotme Inter … Read More

Icardi: “Kam zgjedhur une Interin, Mazzarri do te me ndihmoje te rritem. Numri nente…”

11/03/2014, 14:43 |

“Interi ka qene zgjedhja ime, shpresoj te qendroj ketu per shume vite edhe sepse numri nente i bluzes time peshon. Mazzarri po me ndihmon te rritem, kam mesuar te bashkejetoj me kritikat dhe nuk jam penduar qe kam … Read More

Ausilio: “Mazzarri eshte Mourinho jone dhe do te vijne tre lojtare te medhenj. Ranocchia? Mund te rinovoje”

11/03/2014, 11:42 |

I intervistuar nga Gazzetta dello Sport, drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, ka folur per Mazzarrin dhe per projektet ne merkato per sezonin e ardhshem: “Mazzarri nuk do te largohet perkundrazi une e filloj pikerisht nga ai: ka … Read More

Takimi i pare Inter-agjenti i Guarin: shkohet drejt rinovimit. Kohezgjatja..

10/03/2014, 22:17 |

“Drejt rinovimit. Inter dhe Fredy Guarin afrohen drejt marreveshjes, kolumbiani mund te firmose se shpejti kontraten e re. Sot agjenti i Guarin, Marcelo Ferreyra, ka takuar ne Milano drejtuesit zikalter: nje takim i pare pozitiv per tiu afruar … Read More

Nga Zero ne Dhjete – Inter-Torino: marshi i ringritjes, shenjestra e Palacio dhe progresi ne fushe

10/03/2014, 13:03 |

Vazhdon marshi i ringritjes ne klasifikim i Interit, kete here mjafton nje goditje me koke nga Palacio per te mundur torinezet dhe per te ruajtur vendin e peste, duke iu afruar Fiorentines. Te rianalizojme ndeshjen me numrat nga … Read More

Moratti: “Cambiasso i jashtezakonshem! I lumtur per Ranocchia”

10/03/2014, 11:33 |

“Prove e mire, por tashme prej disa javesh skuadra ishte duke bere mire”. Keshtu Massimo Moratti komenton suksesin me Torinon qe e lejon Interin ‘te shohe’ vendin e katert. Cambiasso ka qene i jashtezakonshem, jam i lumtur per … Read More

Zanetti: “Martesa me Interin vazhdon, kurre nuk kam patur dyshime. Fitorja dhe Ranocchia…”

09/03/2014, 20:13 |

Gjate nje eventi te fondacionit Pupi, Javier Zanetti ka folur me gazetaret: “Jam shume i lumtur per bisedimet qe kam pasur me Thohir. Eshte nje martese qe do te vazhdoje, une nuk kisha dyshime, ka pasur gjithmone qartesi”. Si e … Read More

Mazzarri: “Te mendojme per tre piket kudo. Kovacic dhe Hernanes..”

09/03/2014, 19:26 |

Ne konferencen per shtyp pas ndeshjes, tekniku zikalter Walter Mazzarri ka komentuar fitoren e arrire kunder Torinos. Ja dhe deklaratat e tij:

Inter disi i ndryshem me me shume shpirt sakrifice, keni ndjesine se mund te … Read More