Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

About Ardi Deda

Ardi Deda

Ardi Deda

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardi Deda

Cambiasso: Renditja? “Nuk e shikoj. Icardi…”

09/03/2014, 18:45 |

I intervistuar mbas ndeshjes Inter-Torino, mesfushori zikalter Esteban Cambiasso ka komentuar per mikrofonat e InterChannel  fitoren 1-0 fale golit te Palacio.

Ke qene nje nga me te miret ne fushe, cfare mendon?

“Ju i … Read More

Handanovic: “Objektivi eshte te arrijme Fiorentinen. Hernanes deciziv. Vidic i vjeter? Shikoni Samuel”

09/03/2014, 18:16 |

“Jemi te kenaqur per kete fitore. Thohir? Nuk e kam pare, isha ne vasken e pushimit”. Vendi i katert? Mendoj se objektivi yne duhet te jete skuadra perpara nesh, tani eshte Fiorentina. Po mendojme qe tani per Veronen”.

Read More

Ronaldo: “Juventus na ka vjedhur dy kampionate! Calciopoli ka qartesuar”

08/03/2014, 13:02 |

Ronaldo eshte rikthyer te flase ne Sportweek, per vitet e tij tek Interi:

Lotet e Ronaldos ne 5 maj 2002, pas humbjes me Lazio, jane ne kujtesen e popullit zikalter.

“Te humbesh nje titull … Read More

Mazzarri: “Nese gaboj, do te jem i pari qe do ta paguaj. Icardi, D’Ambrosio dhe Zanetti…”

08/03/2014, 12:23 |

Ne nje interviste te gjate qe ka leshuar per La Stampa, trajneri Mazzarri ka folur per vitin e tranzicionit ne te cilin po kalon Interi: “Thohir ben mire qe flet per vit tranzicioni. Une besoj qe mund te jap akoma … Read More

Mail: Objektivi Torres. Oferte prej 24 milionesh nga Inter

08/03/2014, 11:54 |

Sipas gazetes britanike zikaltrit e Mazzarrit kane per synim te sjellin ne Itali kampionin e Chelsea: ne pjate kemi oferten prej 24 milione eurosh.

Interi deshiron Torres e Chelsea. Jane te sigurte per kete ne Angli … Read More

Drejt Inter-Torino – Dy dyshime per Mazzarri. Hernanes dhe Icardi nga minuta e pare dhe mbrojtja e re..

07/03/2014, 16:11 |

Kete here Erick Thohir pret nje fitore. Pasi ka qene i pranishem ne barazimet e brendshme me Catania dhe Cagliari, presidenti zikalter kete here kerkon te shohe skuadren te triumfoje kunder Torinos. Sot ka qene seanca e pare … Read More

Icardi: “Kampionati im sapo ka filluar. Dashuria e tifozeve…”

07/03/2014, 12:59 |

Lind nje Inter i ri, nen shenjen e Mauro Emanuel Icardi. Vjen nga Rosario, Argjentine, ka qene tek Barcellona dhe ka ardhur tek Interi ne korrik. Corriere della Sera e ka intervistuar:

Ka qene e veshtire … Read More

Agjenti i Guarin mberrin neser. Takimi me Thohir…

07/03/2014, 11:36 |

Momentet e veshtira duken tashme te kaluara. Fredy Guarin ne te gjitha aspektet duket nje lojtar i rigjetur dhe i sigurte ne vetvete, perfomancat e fundit e konfirmojne kete plotesisht. Pas deshtimit te shkembimit … Read More

Thohir i vendosur: vjen shpesh ne Milano per te ndryshuar Interin

07/03/2014, 11:09 |

Eshte duke punuar shume, Erick Thohir per Interin e tij. Nje nga shenjat e pamohueshme jane shpeshtesia e vizitave te manjatit ne Milano. Te henen do te largohet nga Italia por brenda fundit te marsit ka ndermend te vij serish. … Read More

Vidic: i pari i nje liste te gjate?

06/03/2014, 17:56 |

Tani eshte zyrtare dhe keshtu mund ta arkivojme si nje operacion te mbyllur. Nemanja Vidic, kapiten i Manchester United, eshte nje lojtar i Interit, dhe pas boterorit te ardhshem, do te veshe bluzen zikalter. Mbas D’Ambrosio dhe mbi … Read More

Sagna-Inter, zikaltrit jane duke pritur nje sinjal. Ausilio, kontakte te vazhdueshme me menaxherin. Ne rast lamtumire…

06/03/2014, 17:09 |

“Nuk kemi kushte apo afate. Pergjigja do te vij natyrisht pa presione. Interi eshte duke pritur nje sinjal nga Sagna, por nuk deshiron te shtyje se tepermi. Di qe lojtari i krahut eshte ne nje udhekryq: te rinovoje … Read More

Ausilio: “Zanetti monstruoz, ne 18 vjet tek Interi…”

04/03/2014, 14:40 |

Ka qene i pranishem dhe drejtori sportiv i Interit ne ceremonine e dhenies se cmimit Fair Play per vitin 2013 per Zanettin: “Jam tek Inter prej 16 vitesh gati sa Zanetti. Pervec vlerave njerezore  qe mbart ai eshte … Read More

Podolski! Ausilio kerkon informacione nga Wenger. Tani Thohir…

04/03/2014, 12:47 |

A e kujtoni vleresimin reciprok midis Inter dhe Lukas Podolski? Ishin kohet kur sulmuesi po largohej nga Bayern dhe po kthehej tek F.C Köln. Interi, me pas, ne janar mori Pandev dhe fitoi gjithcka. Podolski, per nga karakteristikat … Read More

Guarin dhe Juve: “Moment i veshtire, por une e dua Interin, dhe do ia deshmoj kete tifozeve”

03/03/2014, 21:04 |

Fredy Guarin dhe mungesa e transferimit te tij tek Juventus. Nga Barcelona, ku eshte i grumbulluar me kombetaren e Kolumbise duke u pergatitur per miqesoren me Tunizine, mesfushori zikalter flet per shkembimin e munguar me bardhezinjte qe do … Read More