Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Ardi Deda

Ardi Deda

Ardi Deda

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardi Deda

Moratti: “Mou-Herrera, i kam perjetuar keshtu. Mourinho me thoshte: ‘Po ju si ia beni te qendroni? Shikoni se si ju trajtojne'”

08/10/2014, 9:39 |

I intervistuar ne emisionin ‘Heroes’ ne Mediaset, ish presidenti i Interit Massimo Moratti ka folur per Helenio Herrera dhe per José Mourinho: “Herrera luante nje futboll te shpejte, ku te gjithe vraponin dhe topi mbi te gjitha vraponte shume. … Read More

Sky – Hernanes dhe Palacio sterviten ne diten e pushimit. Me ta…

07/10/2014, 19:29 |

Sot ishte nje dite pushimi per Interin. Por ne Appiano – ka shpjeguar ne Sky Massimiliano Nebuloni – jane stervitur si Palacio dhe Hernanes. I pari po rekuperon formen pas nje problemi ne kavilje per shkak te se … Read More

Ayew ne janar, ja ideja e Interit. Konoplyanka: eshte sfide midis dy skuadrave. Per Rabiot…

07/10/2014, 18:17 |

Gianluca Di Marzio, ne studion e Sky Sport 24, ka folur per merkaton por edhe per Interin. Keto jane fjalet e gazetarit:

Konoplyanka – Futbollisti i datelindjes 1989, i intereson si Romes edhe Interit qe po … Read More

Strama: “Zemra eshte tek Inter, do te kthehesha. Kur Ausilio ka rinovuar…”

06/10/2014, 12:55 |

Andrea Stramaccioni, ka folur sot ne mengjes ne Radio Rai, ku ka rrefyer se ka ambicien per tu kthyer nje dite zikalter: “Nese te kthehem tek Inter eshte nje aspirate? Po, eshte normale. Duhet folur gjithnje me respekt, … Read More

Ausilio: “Skuadra e forte por nuk vrapon. Mazzarri…”

06/10/2014, 12:27 |

Piero Ausilio pas ndeshje kunder Fiorentines, ka bere nje analize te qarte ne mikrofonat e Sky. Ja dhe fjalet e tij: “Kisha menduar se humbja me Cagliarin ishte vetem nje aksident, nje ndeshje e keqe dhe nje faqe … Read More

Thohir: “Vleresojme nderhyrje ne merkato ne janar. Kemi besim te Mazzarri, do te jape maksimumin per Interin”

06/10/2014, 12:08 |

Ne kuader te Diskusi Olah Raga Nasional te Giacarta, Erick Thohir ka folur edhe per momentin e Interit: duke u shfaqur i relaksuar pavaresisht humbjes me Fiorentinen dhe duke kujtuar qe gjithsesi, deri me tani skuadra ka bere … Read More

Jemi te dhjetet

06/10/2014, 11:39 |

Nuk eshte normale kjo qe po ndodh. Inter ka humbur akoma. Ne dy jave skuadra ka pesuar shtate gola dhe ka realizuar nje. Dhe, per aq sa eshte e pabesueshme, eshte gati te perjetoje sezonin e katert radhazi … Read More

Agjenti i Konoplyanka: “Shume klube gati per ta mare me parameter zero. Inter…”

03/10/2014, 18:10 |

Inter shikon qe tani ne merkato per ne janar dhe per ne qershor, me parametrat zero. Nje profil interesant dhe i pare nga afer ne Europa League eshte anesori ofensiv i datelindjes 1989 i Dnipro Yevhen Konoplyanka. Ukrainasit … Read More

Drejt Firenzes – Guarin ne dyshim, optimizem per Kovacic. Nderkohe do te jete jashte me siguri…

03/10/2014, 17:53 |

Inter pergatitet per transferten e Firenzes me shume dyshime. Ka optimizem per sa i perket rekuperimit te Mateo Kovacic, qe duhet te grumbullohet rregullisht per ndeshjen ne Franchi. Nuk shqetesojne as dhimbjet e Hernanes dhe Icardi, absolutisht te … Read More

Ranocchia: “Fasha e kapitenit? Peshe e madhe, transmentoj ‘interizmin’. Te mos leme te na largohen…”

03/10/2014, 17:40 |

Andrea Ranocchia, i ftuar ne Campioni d’Italia dhe i vleresuar me cmim nga Grupi i Gazetareve Sportive te Lombardise, ka folur per rolin e tij te ri si kapiten i Interit, nje rol qe nuk shqeteson pak: “Eshte … Read More

Nagatomo: “Ja se cfare na ka thene Mazzarri pas Cagliarit. Fasha e kapitenit? Nese ju them…”

03/10/2014, 11:10 |

Yuto Nagatomo, pas fitores kunder Qarabag, shkund pluhurin te post-Cagliarit dhe kerkon te shohe pozitivisht: “Ka qene nje ndeshje e veshtire, por ne kete moment te fitosh eshte shume e rendesishme keshtu qe jam i  kenaqur me fitoren”.

Read More

Mazzarri: “Kritikat qe me Torinon, por jam stervitur. Qarabag shume i rrezikshem”

02/10/2014, 16:18 |

Nate evropiane per te harruar makthet e kampionatit. Skena eshte e njejte, San Siro, teater ne te dielen e kaluar i katastrofes me Cagliarin. Ka rendesi te rinisemi per te treguar qe rezultati 1-4 ka qene vetem nje … Read More

Shqyrtim Inter-Qarabag – Te shumta jane mungesat. Guarin prapa Icardit, dhe celesi ne mediane tek M’Vila

02/10/2014, 10:18 |

Ne me pak se nje jave kane ndryshuar gjykimet. Nga nje alternative serioze te dypoleshit te Roma dhe Juventus ne nje krize. Humbja me Cagliarin ka kthyer Interin ne toke: nga elozhet e shfrenuara kemi kaluar ne nje … Read More

Inter nuk e ka harruar Rolandon. Dy jane opsionet per ta pare serish ne Milano

01/10/2014, 11:01 |

Inter dhe Rolando, nje raport kurr i prishur perfundimisht. Klubi zikalter nuk e ka harruar mbrojtesin me te mire per nga rendimenti ne sezonin e kaluar dhe ja ku se shpejti aventura e tij mund me mbyllet me … Read More