Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 29, 2022

Scroll to top

Top

About Ardi Deda

Ardi Deda

Ardi Deda

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardi Deda

Thohir: “Nje stervitje e mire. Fola me Zanettin, per Hernanes…”

22/02/2014, 18:09 |

Erick Thohir ka leshuar disa deklarata te shkurtra gazetareve ne perfundim te stervitjes se sotme te skuadres ne San Siro ku Thohir ka qene i pranishem. “Kam ardhur ketu vetem per te pare stervitjen, mendoj se shkoi mire. … Read More

GdS – Hernanes, me shume jo se po: sot pritet vendimi

22/02/2014, 11:03 |

“Perpara ndeshjes ne Firenze ishte me shume po se jo, ndersa kete here eshte me shume jo se po: per Inter-Cagliari, Mazzarri eshte i pergatitur te beje pa Hernanes. Pergjigja negative mund te vij sot, mbas stervitjes dhe … Read More

Agjenti i Vidic: “Thohir ka thene te verteten. Nese Inter do ta merrte…”

22/02/2014, 10:29 |

Nemanja Vidic eshte nje hap larg Interit. Mbrojtesi qendror serb, kapiten  i Manchester United, duhet te mberrij ne fund te sezonit i liruar nga klubi i tij aktual. “Bisedimet jane ne nje pike te mire, konfirmoj fjalet e … Read More

Botta: “Kam dashur gjithmone te qendroj ketu. Debutimi…”

21/02/2014, 20:53 |

Ne programim “Drive Inter” ne Inter Channel, talenti argjentinas, Rubben Botta ka folur gjate ne bordin e vetures zikalter:

Cfare femije ke qene? “Kam qene i tmerrshem, babi im me bertiste gjithmone”.

Kujtime nga … Read More

Materazzi: “Guarin i ka atributet, bravo tifozet. Thohir eshte inteligjent”

21/02/2014, 17:34 |

Ish mbrojtesi zikalter nderhyn  per mikrofonat e GazzettaTV per te folur per momentin qe po kalon skuadra dhe jo vetem. Ja fjalet e tij:

Kur do te shohim Materazzin duke trajnuar nje skuader ne Serine A?

Read More

Thohir mberrin neser: zevendesuesi i Roeslani, kush do te jete Mister X?

19/02/2014, 15:29 |

Presidenti i Inter Erick Thohir pritet te vij neser ne mengjes ne Milano, por kete here nuk do te vij vetem. Me te do te jene drejtori i pergjithshem i Interit Marco Fassone, dy keshilltaret Handy Soetedjo … Read More

SM – Guarin-Palacio, sinjale rinovimi. Detajet…

18/02/2014, 16:42 |

Interi rifillon nga Palacio dhe Guarin. Kjo eshte ajo cka peshperitet ne keto momente ne ambientin zikalter: flitet per rinovim per te dy lojtaret. Erick Thohir kishte bllokuar dhe zgjatjet e kontratave, por duket se per argjentinasin eshte … Read More

Mou: “Ne Milano shume pasion. Gjeja strehim ne…”

18/02/2014, 11:59 |

I pranishem ne nje event per nje marke te njohur oresh José Mourinho rikthehet te flase per vitet e kaluar kur trajnonte Interin: “Nuk mund te siguroj se kane qene dy vitet me te mira, por mund tju … Read More

Mazzarri i hekurt: sot qortim per skuadren dhe Icardi. Ai festim…

18/02/2014, 11:26 |

Interi po fillon te beje mire dhe Walter Mazzarri nuk kerkon te shperdoroje asgje. Takniku zikalter, tani qe ka gjetur alkimine e duhur taktike fale nderhyrjes  te Hernanes dhe kthimit te dy sulmuesve, nuk ka per qellim te humbase … Read More

Guarin, Hernanes dhe Kuz: rilindja fillon nga mesfusha. Kush eshte jashte…

17/02/2014, 20:10 |

Interi rinis te vrapoje dhe e ben duke u nisur nga ide te reja. Samuel ka mbeshtetur mbrojtjen, Milito dhe Icardi jane kthyer te ndihmojne Palacion, por mbi te gjitha ne mesfushe Mazzarri ka bere ndryshimet me te … Read More

Agjenti i Vidic: “E ardhmja? Se shpejti nje komunikate”

17/02/2014, 17:31 |

Interi ne sezonin e ardhshem duhet te kete ne rradhet e tij Nemanja Vidic: mbrojtesi serb, ne largim nga Manchester Unitet, sipas shume zerave duhet te kete lidhur tashme marreveshjen me klubin zikalter. Perballe ketyre zerave, ndrkohe, agjenti … Read More

Bergomi: “Icardi dhe Kovacic duhen pritur. Tifozet e Juventus? Mendoj…”

17/02/2014, 17:08 |

Nis transmetimin  “Inter Forever”, me ish-lojtare te Interit te ftuar ne dyqanin zyrtar ne qender te Milanos. Midis tyre dhe Beppe Bergomi, sot opinionist ne Sky, i cili i eshte pergjigjur pyetjeve te gazetareve:

Pyetje … Read More

Inter, rikthimi i madh i Icardit. Wanda: “Duhej vetem te luante”

16/02/2014, 15:47 |

Argjentinasi kthehet te flase per veten e tij dhe per golat e tij me shume sesa per historine e tij te dashurise. Goli i trete sezonal ky per te pas atyre me Juventusin … Read More

Shqyrtim, Fiorentina-Inter – Mazzarri mbeshtetet tek titullaret. Hernanes i pranishem, Samuel dhe Milito gjithashtu. Kthesa per Guarin?

15/02/2014, 11:51 |

Interi nuk ben pike ne transferte qe nga 24 nentori i larget. Ne Bologna, perfundoi 1-1, me pas vetem humbje. Deri ne ate kohe, larg nga Meazza, zikaltrit nuk e kishin provuar humbjen, por nga ai moment Interi … Read More