Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

About Ardi Deda

Ardi Deda

Ardi Deda

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardi Deda

Milito tek Racing, agjenti hap mundesine: “Enderron te kthehet”

14/02/2014, 17:50 |

Per Diego Milito mund te jene gjashte muajt e fundit tek Inter. Dje Princi ka deklaruar se do te jape maksimumin nga ketu deri ne fund te sezonit, pa u perqendruar tek e ardhmja. Ne sfond qendron Racing, … Read More

GdS – Mbrojtja, jane tre lamtumirat. Rolando dhe Andreolli..

13/02/2014, 19:13 |

Nga korriku mbrojtja e Interit do te humbase tre elemente. Kete gje e siguron la Gazzetta dello Sport: “Dy lojtareve do ti mbaroje kontrata (Walter Samuel dhe Cristian Chivu), njeri do te kerkoje nje aventure te re ne ndonje vend … Read More

Entuziazem per Guarin ne Appiano. Cambiasso..

13/02/2014, 18:40 |

Duke folur nga qendra sportive Angelo Moratti ne Appiano Gentile, i derguari i Sky Sport 24 Andra Paventi  flet per klimen rreth skuadres ne kuader te ndeshjes kunder Fiorentines dhe si Inter mund te zbrese ne fushe kunder … Read More

Hernanes kerkon te luaje. Por mjeket e ndalojne

13/02/2014, 13:23 |

Hernanes po apo jo ne Firenze? Eshte nje dyshim i koheve te fundit ne shtepine-Inter. Demtimi muskular eshte i lehte, lodhja eshte pika nga ku duhet te  fillohet dhe vleresimet jane te shumta.

Si pari, braziliani … Read More

Chivu operohet: nje metode inovative per tu sheruar

13/02/2014, 11:40 |

Javen e ardhshme, Cristian Chivu do ti duhet ti nenshtrohet serish nje nderhyrje kirurgjikale ne Miami per te provuar te zgjidhe problemin ne gishtin e kembes qe e shqeteson prej muajsh. Sic shpjegohet dhe nga agjenti i tij … Read More

GdS – Thohir nga bordi tek pankina: te gjithe ne rrezik

12/02/2014, 14:57 |

Parashikohet nje jave tjeter – e rradhes – shume intensive per Erick Thohir, ne Milano per ne fund te muajit. Presidenti zikalter do te jete i angazhuar ne shume fronte, sic i ndodh gjithmone kur kthehet ne Itali. Do … Read More

Icardi, e ardhmja eshte tani. Morata nuk pret dhe Lamela qendron ne bllokun e shenimeve.

12/02/2014, 12:42 |

Hernanes, D’ambrosio dhe pothuajse me siguri Vidic. Interi pergatitet per sezonine ardhshem, ku shume do te largohen nga Pinetina duke qene ne skadence kontrate. Qershor i favorshem parashikohet per Ausilion, qe nderkohe ka arritur te beje dy goditje … Read More

Paventi: Ranocchia dhe Kovacic ne veshtiresi, Zanetti dhe Milito per tu vleresuar. Icardi dhe Botta ne fushe kunder Fiorentines?

11/02/2014, 20:42 |

Analiza e situates ne shtepine Inter nga SkySport24 nga i deleguari Andrea Paventi. Fillojme me mbrojtjen: “Samuel duhej te ishte titullar, por me pas erdhen demtimet dhe iu dha nje shans Ranocchias. Por Ranocchia nuk bindi dhe ja … Read More

Zanetti, Cambiasso, Samuel: ndalesa e fundit

11/02/2014, 14:35 |

Samuel shenon gol, Inter-Sasuolo 1-0. Regjia e Cambiasso, kur eshte ne gjendje te mire vendi ne formacion eshte i tiji. Interi i Walter Mazzarri kerkon udhezime nga e tashmja dhe e nesermja e tij, sot e di mire … Read More

GdS – Thohir menjehere ka vleresuar Hernanes

10/02/2014, 12:48 |

Presidenti zikalter eshte gezuar per fitoren e pare te ketij viti. “Kete here nata pa gjume e Erick Thohir perpara televizorit eshte mbyllur me nje buzeqeshje. Presidenti gezohet fort nga Giacarta per golin e Samuel dhe nenvizon asistin e dhenen … Read More

Juan Jesus: “Beme nje ndeshje te madhe”

10/02/2014, 11:34 |

Juan Jesus feston fitoren e pare te Interit per 2014-en. Keto jane fjalet e tij pas ndeshjes:

“Na mungonte vetem fitorja, sot ishim  mire, beme nje ndeshje te madhe. Tani duhet te rifillojme nga rezultati i … Read More

Notat, GdS- Samuel me i miri, keq Milito

10/02/2014, 11:13 |

Interi kthehet tek suksesi pas nje muaj e gjysem fale fale nje goli nga Walter Samuel dhe eshte pikerisht argjentinasi, sipas la Gazzetta dello Sport, me i miri ne fushe. Atij i jepet nota 7, ndrkohe kemi noten … Read More

San Siro ne udhekryq: Milan drejt lamtumires, Inter synon perdorimin ekskluziv.

09/02/2014, 14:41 |

Eshte duke u bere reale ceshtja per sa i perket te ardhmes se San Siro, por jo vetem. Muajin e ardhshem, do te jete vendimtar per realizimin e nje impianti te ri ne Milano. Nga 13 skurti Inter … Read More

Shqyrtim Inter-Sassuolo – Hernanes dhe Guarin per kthesen. Me pas shume dyshime.

09/02/2014, 10:50 |

Do te vij kthesa apo zhgenjimi i rradhes? Tifozet zikalter urojne hipotezen e pare, ashtu dhe Walter Mazzarri. I privuar sot nga sherbimet e Cambiasso dhe Alvarez, tekniku zikalter synon tek freskia dhe entuziazmi i blerjeve te reja.

Read More