Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Ardi Deda

Ardi Deda

Ardi Deda

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardi Deda

Polo: “Gati per Interin! Ja ku luaj. Eto’o…”

08/02/2014, 12:58 |

Peruani Andy Polo, blerja e re e Interit, tregon per veten e tij ne nje interviste ekskluzive per Calciomercato.com.

Andy, te telefonoi Interi. Pak si surprize.

“Jam me te vertete shume entuziast. Per … Read More

GdS- Tani Mazzarri nxjerr ne drite Interin: ja 5 ndryshimet.

08/02/2014, 11:02 |

Interi ka nevoje te kthehet tek suksesi kunder Sassuolo-s dhe atehere Walter Mazzarri ben ndryshimet e nevojshme. Sipas la Gazzetta dello Sport, do te kemi madje 5 ndryshime ne formacion ne krahasim me ndeshjen me Juventusin. Te sigurte … Read More

Moratti: “Thohir po ben mire, eshte shume i apasionuar. Nese me mungon Interi? Akoma nuk e kam kuptuar”

07/02/2014, 23:55 |

Intervistuar nga La Stampa, Presidenti ka falour per momentin qe po kalon Interi i tij: “Thohir po ben mire, eshte i apasionuar dhe eshte nje person me te cilin ke kenaqesi te perballesh. Po, kete vit ne kampionat … Read More

Ausilio: “Hernanes nje kenaqesi speciale. Vidic? Po, e ndjekim: eshte nje mundesi. Guarin do te qendroje…”

07/02/2014, 16:10 |

Drejtori sportiv Piero Ausilio, ne perfundim te prezantimit te Hernanes, foli per merkaton e sapombyllur dhe per goditjet e mundshme ne te ardhmen. Ja dhe fjalet e tij per FcInterNews:

Cfare kenaqesie ka te prezantosh nje … Read More

Eric Thohir: “Nuk heq dore nga DC United, me Interin projekt i perbashket”

07/02/2014, 12:32 |

Presidenti zikalter mohon shitjen e klubit amerikan per te pasur me shume para ne dispozicion: “Dua te konfirmoj pozicionin tim qe si DC United ashtu dhe Interi bejne pjese e portofolit tim. Perkushtimi dhe angazhimi im eshte i … Read More

Thohir-Mazzarri, pakte te qarta: eshte merkato qe e konfirmon. Por tani…

07/02/2014, 11:47 |

Tani Erick Thohir kerkon pergjigjet. I pretendon nga drejtuesit por i pretendon edhe ne fushe, si nga lojtaret ashtu edhe nga trajneri. Duhet te jete per kete motiv qe edhe Corriere Dello Sport sot paraqet nje Walter Mazzarri … Read More

Ausilio: “Me Hernanes shkoi keshtu. Me te rinjte…”

06/02/2014, 19:00 |

Per mikrofonat e Inter Channel, drejtori sportiv i Interit Piero Ausilio fillon me frazen, ‘lojtare te tjere do te vijne’: “Duhet te arrijme ne 22 lojtare, duke thene qe te tjere do te vijne kam thene dicka … Read More

Palacio: “Vemendja tek Sassuolo. Golat? Rendesi kane piket.”

06/02/2014, 16:18 |

Ka nderhyre dje per mikrofonat e Inter Channel me rastin e ditelindjes se tij Rodrigo Palacio duke falenderuar te gjithe zikaltrit per urimet dhe ka shpjeguar: “Falenderoj te gjithe tifozet per karikimin qe na japin dhe per dashurine … Read More