Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 17, 2018

Scroll to top

Top

About Ardis

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardis

Corriere – Ja strategjite e Spallettit per ndesnjen ndaj Juventusit: ai ka idene qe…

06/12/2018, 19:32 |

Ne Torino, me shume se kurre, do te duhet nje repart difensiv te niveleve te larta. “Vitin e shkuar ne Torino, arrin te ndaloje djemte e Allegrit ne rezultatin 0-0 dhe me ate rezultat e shtyn me disa jave rritjen e … Read More

Capello: “Me degjoni, do ju tregoj dicka per Suning. Ata jane…”

06/12/2018, 19:06 |

Nje interviste e gjate dhe interesante ne Repubblica e Fabio Capello-s, qe ka folur mbi te gjitha per ndeshjen JuventusInter.

Don Fabio, sa larg jane bota e Juventusit me ate te Interit? “Kam pasur mundesine te njoh mire … Read More

Perisic, ja intervista e plote per anglezet: “Dua tju them se nuk jam penduar kurre per…”

05/12/2018, 23:46 |

Sot eshte publikuar FourFourTwo e muajit janar, nete cilen eshte nje interviste e gjate e Ivan Perisic.

Per rrjedhoje, intervista ne revisten angleze, midis Boterorit ne Rusi dhe skuadres zikalter:

“Viti nuk ka mbaruar akoma por sigurisht qe eshte nje … Read More

La Stampa sulmon Interin: “Eshte faji i klubit qe Icardi sot nuk eshte nje top player: ja pse…”

05/12/2018, 22:05 |

Mbasi fitoi cmimet, nder keto Gran Gala del Calcio dhe Gazzetta Awards, Mauro Icardi eshte i gatshem per ndeshjen kunder Juventusit, nje nga skuadrat e tij te preferuara per ti shenuar gol.

Sipas gazetes La Stampa, Icardi duhet te tregoje … Read More

Kush do arbitroje Juventus-Inter? Mes shume polemikash, ja kush eshte favoriti kryesor

05/12/2018, 21:31 |

Sa vjen dhe po afrohet takimi i te premtes ne mbremje me super ndeshjen ne kampionat midis Juventusit dhe Interit. Sport Mediaset ka hedhur nje hipoteze per emrin e arbitrit te ndeshjes:

“Midis veto-s se nderlidhur dhe polemikave, per Nicola Rizzoli … Read More

Icardi dhe Ronaldo: ja krahasimi i dy lojtareve nepermjet statistikave! Bie ne sy qe Maurito ka me shume…

05/12/2018, 21:07 |

Corriere dello Sport ka perpiluar nje konfrontim numrash te Cristiano Ronaldo-s dhe Mauro Icardi-t qe do te ndeshen te premten ne Allianz Stadium.

Te dy kane realizuar 11 gola sezonale dhe titulli i fituar si golashenues i sezonit te kaluar … Read More

Bosi i Pirellit, Tronchetti: “Ja kush eshte endrra ime me e madhe per Interin. Per sa i perket…”

05/12/2018, 20:52 |

Marco Tronchetti Provera, administrator i Pirelli-t, ka folur gjate prezantimit te kalendarit 2019 ne mikrofonat e Sky Sport dhe eshte perqendruar gjate ne tematiken per Inter-in: ja dhe fjalet e tij:

Endrra futbollistike e Marco Tronchetti Provera-s me 2019? “Mbase … Read More

Mancini: “Juve-Inter? Ja kush mund ta zgjidhe kete ndeshje tek Interi. Per Zaniolo ju them se…”

04/12/2018, 20:38 |

Ne pankinen zikalter ato emocioni i ka perjetuar si protagonist, Roberto Mancini. Trajneri aktuali kombetares italiane, ne vitet kur sterviste Interin, ka luftuar shume ndeshje kunder Juventus-it.

Tashme trajneri i kombetares italiane do te mund te shijoje ndeshjen e madhe … Read More

MERKATO – Inter po punon fort per te ardhmen e Gabigol: ka dale ne pah nje piste e re konkrete

04/12/2018, 20:02 |

Sulmuesi brazilian mbas disa javesh do te takohet me Interin per te sqaruar te ardhmen e tij.

Sapo ka fituar cmimin e Topit te Argjendte brazilian, Gabriel Barbosa eshte i destinuar te rikthehet ne Europe ku do te sqaroje te … Read More

Di Maria i pergjigjet rende Icardit: “Nuk me plas fare per ato qe ka thene ai. E verteta eshte se…”

04/12/2018, 19:51 |

Mbasi ka realizuar golin e pare me Argjentine-n, Mauro Icardi ka dhene nje interviste mbi grupin e ish trajnerit te kombetares argjentinase, Sampaoli.

Kapiteni i Inter-it kishte deklaruar qe nuk ishte nje grup i bashkuar dhe qe nuk e kishte … Read More

Agjenti i Brozovic: “A e dini qe ne 2016 ishte afer Juves? Ja si shkoi. Ndersa ne vere ai…”

04/12/2018, 19:40 |

Miroslav Bicanic, agjenti i Marcelo Brozovic, ka dhene nje interviste eksluzive.

Ja dhe fjalet e agjentit te mesfushorit zikalter.

Kush mund te jete lojtare qe do te vendose ndeshjen Juventus-Inter?

“Pothuajse te gjithe jane kandidate per te vendosur kete … Read More

ZYRTARE – Ja lista e klubeve qe kane perfituar me shume para nga FIFA prej Boterorit: Interi ne vendin e…

04/12/2018, 19:24 |

Mbasi organizoi Kupen e Botes 2018 ne Rusi, FIFA sot ka kryer pagesat persa i perket programit Club Benefits, qe do te ndaje te ardhurat e kompeticionit te caktuara ndaj shoqerive ne te cilat lojtaret kane marre pjese ne eventin … Read More

KLASIFIKIMI – Ja lojtaret me te forte te historise pa asnje Top te Arte te fituar: dy ish-lojtare te Interit ne liste.

03/12/2018, 21:39 |

E fillojme me kete liste ku i referohet vetem 20 viteve te fundit dhe per rrjedhoje nuk jane te perfshire ne konsiderate te gjithe kampionet jo europian qe deri me 1994 nuk mund te perfshiheshin ne kete liste.

Nga viti … Read More

Marotta, shtyhet zyrtarizimi. Me Juven nuk do te jete akoma i Interit, ja data kur pritet qe te…

03/12/2018, 20:40 |

Shume shpejt Interi do te kete nje arme me shume per te shfrytezuar: Beppe Marotta.

Ish drejtuesi i Juventusit, ka qartesuar gjithcka me familjen Zhang dhe pret vetem zyrtarizimin per te filluar punen ne shoqerine zikalter.

Me ardhjen e … Read More