Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 18, 2018

Scroll to top

Top

About Ardis

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardis

Inter, kujdes ndaj Perez: nuk eshte vetem Icardi ne liste…

14/10/2018, 13:38 |

Aksi Milano – Madrid mund te ndeze merkaton e ardhshme ne vere.

Nuk do te jete vetem Luka Modric tratativa e vetme ne aksin MilanoMadrid. Sipas asaj qe raportojne nga Corriere dello Sport, ne fakt Florentino Perez ka … Read More

Moratti: “Tripleta? Asnje skuader si puna jone ne Itali. Te jemi krenare. Nga Spalletti pres…”

13/10/2018, 20:33 |

I ftuar ne “Festivalin e Sportit”, per te festuar Tripleten e fituar nga Inter-i i tij, Massimo Moratti i pergjigjet disa pyetjeve te gazetareve.

President, keni frike se Juventusi mund te realizoje Tripleten qe eshte nenshkruar nga Inter-i juaj? “Jo … Read More

Inter, lamtumire Fair Play Financiar: do te kete merkato te madhe! Tani do te filloje gjuetia per…

13/10/2018, 20:17 |

Merkato e veres se ardhshme mund te jete goxha zbavites per tifozet zikalter.

Klubi zikalter, ne fakt, do te dale nga kufizimet e Settlement Agreement e nenshkruar me 2015 dhe per rrjedhoje do te kete hapesira me te medha per te … Read More

Maldini: “Nje nga futbollistet me te forte qe kam pasur kunder ne karrieren time ka luajtur tek Interi…”

13/10/2018, 19:59 |

Lojtari me te respektuar tek Milani nga tifozet zikalter ka qene gjithmone nje: Kapiteni Paolo Maldini.

Per kete nuk ka pasur asnje dyshime dhe banderola qe Curva Nord i kushtoi atij ne derbin e fundit te luajtur prej tij tregon … Read More

Maicon: “Nainggolan eshte i nje super niveli, ben vetem ndeshje te medha. Skriniar per mua…”

13/10/2018, 19:47 |

“Kjo skuader ka karakter. Nuk them se ka karakterin tone, por ka karakter.”

”Mbas 7 vjetes kthehesh ne Champions League sigurisht qe te jep entuziazem. Por te kthesh rezultatin kunder Tottenham dhe te fitosh ne Eindhoven jane sinjale te mira.”

Read More

Milito: “Interista, ju tregoj Lautaron: ja pse ai do te dije se si te shpertheje tek Interi. Ne Camp Nou…”

13/10/2018, 19:21 |

“Ekipi i Inter-it ne keto momente eshte ne rrugen e duhur per ty rikthyer serish aty ku duhet te jete. Ka disa lojtare optimal dhe nje trajner te mire. Duhet te reduktoje diferencen sa me shpejt dhe kjo eshte e … Read More

VIDEO – Skriniar gabon dy here me kombetaren dhe Sllovakia humbet 2-1 me Cekine

13/10/2018, 18:32 |

Ne ndeshjen e kompeticionit te Nations League, Sllovakia e Milan Skriniar humbet 2-1 kunder Republikes Çeke dhe vazhdon mos te kete asnje pike ne Grupin B (Ukraina 6 pike, Rep. Çeke 3 pike).

Ne minuten e 52, mbi nje krosim … Read More

Brazil-Argjentine, Icardi i hap sfide Mirandes: “Kjo nuk eshte asnjehere nje miqesore. Tani…”

13/10/2018, 18:11 |

Mauro Icardi eshte i gatshem te mbaje ne shpatullat e tij sulmin e Kombetares Argjentinase ne ndeshjen e madhe klasike te futbollit amerikano-latin kunder Brazil-it, ne ndeshjen miqesore te programuar te marten e ardhshme ne oren 20:00.

Mbasi i ka … Read More

Serie A – Ja lojtaret qe kane pasur nje super rritje ne vleren e merkatos: Edhe Skriniar prezent!

12/10/2018, 21:06 |

Ja dhe vlerat e merkatos te azhornuara per talentet e medha te kampionatit italian Serie A.

Websiti transfermarkt.com ka publikuar listen e lojtareve ne Serie A, te cilet me shume se te tjeret, e kane rritur vleren e tyre te … Read More

Materazzi: “Icardi ben pjese ne historine e Interit. Ja cfare i uroj Lautaros…”

12/10/2018, 20:21 |

“IcardiLautaro? Eshte nje dyshe e forte, pastaj duhet te ekzistojne kushtet qe te mund te luajne sebashku: duhet te vendose Spalletti”.

Nga “Festivali i Sportit” ne TrentoMarcoMaterazzi flet ne mikrofonat e GazzettadelloSport, i cili ka folur per bashkejetesen … Read More

Piatek, Ausilio eshte shume i interesuar per lojtarin: Ja cmimi qe ka percaktuar Genoa per te!

12/10/2018, 19:38 |

Realizon ne Itali por gjithashtu edhe me kombetaren e tij polake: eshte nje moment i arte per Krzysztof Piatek, tashme nen vezhgimim e te gjithe scout-eve.

“Preziosi kerkon qe ta mbaje deri ne fund te sezonit, por nuk perjashtohet edhe mundesia … Read More

Inter, ja dy zevendesuesit e mundshem te Handanovic: nje italian dhe nje francez!

12/10/2018, 19:27 |

Po bien kembanat e largimit per Samir Handanovic, dhe per kete arsye Inter-i po monitoron pasardhesit e tij. “Alban LaFont, portieri i Fiorentina-s, eshte nje perspektive qe pelqehet por eshte akoma i papjekur – sipas Tuttosport -. Ai qe eshte … Read More

MERKATO – Inter, syte e Ausilios jane vendosur tek talenti i Ajax! Shume shpejt pritet nje kontakt i pare…

12/10/2018, 18:36 |

Inter-i eshte ne kerkim te nje mesfushori dhe kjo gje dihet tashme prej kohesh.

Nuk eshte vetem Barella alternativa e vetme per zikalterit. Inter-i e ka spostuar vemendjen ne Hollande.

Po flasim per nje djalosh te ri, mesfushori i talentuar … Read More

Modric nuk ka nderruar mendje: eshte i tentuar nga Interi! Suning eshte ne pozicion ideal sepse…

12/10/2018, 18:03 |

Piero Ausilio ka qene shume i qarte dje:

Luka Modric transferohet tek ne në Janar? E pamundur”.

Por pavarsisht kesaj, serish Gazzetta dello Sport vazhdon te theksoje afrimitetin e kroatit me klubin zikalter, me nje transferim te mundshem ne merkaton … Read More