Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 25, 2019

Scroll to top

Top

About Ardis

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardis

Corriere – Mazzarri nuk eshte i lumtur. Mbi 1-1 kunder Juventusit…

16/09/2013, 14:17 |

Pavaresisht barazimit kunder Juventusit, Walter Mazzarri ka dicka qe nuk eshte plotesisht i lumtur. Sipas Corriere dello Sport, tekniku toskan nuk i ka pranuar gabimet e bera ne rastin e barazimit, qe per pak nuk ka sjelle edhe … Read More

Prandelli: “Ne rrugen e Interit, kualitete dhe jo vetem”.

16/09/2013, 14:07 |

Ishte prezent ne turneun e golfit te organizuar nga Gianluca Vialli dhe Massimo Mauro, trajneri i Kombetares Italiane Cesare Prandelli shpreh opinionin e tij per fillimin e kampionatit Serie A: “Kampionti ka nisur mire, po shikoj nje futboll … Read More

Vialli ngre ne qiell Alvarez: “Te shtunen me shume rekuperime se…”

16/09/2013, 13:58 |

Gianluca Vialli, ish lojtar, sot opinionist te Sky Sport, zbulon pershtypjet qe i ka lene Interi i ri i Walter Mazzarrit“Mund te thuhet qe ky eshte Interi i Mazzarrit; ne krahasim me vitin e shkuar Interi ishte me … Read More

Interi, me Juventusin dopio rekord te rekuperimet.

16/09/2013, 13:47 |

Ndeshja kunder Juventusit e ka drejtuar Interin te shenoje dopio rekord ne kampionate, persa i perket topave te rekuperuar: jane 28, ne fakt, jane topa te vjedhur nga kundershtari gjat ndeshjes kunder bardhezinjve, sic thote edhe InterStats. Rekord … Read More

Nedved: “Mazzarri blerja me e mire, shume merita”

16/09/2013, 13:40 |

I intervistuar nga Sky Sport, Pavel Nedved duartroket Interin mbas barazimit te shtunen mbasdite kunder Juventusit: “Barazimi me Interin ishte i drejte? Interi? Mazzarri eshte blerja me e mire, ka risistemuar te gjithe skuadren”.

Read More

Guarin kontrakdiktor ne lojen e Mazzarrit? Sipas Mazzola…

15/09/2013, 16:44 |

Sipas Mazzola, Walter Mazzarri, per aplikuar ne menyren me te mire filozofine e tij futbollistike, duhet te beje nje zgjedhje. Tekniku zikalter e ka rithene edhe dje ne darke mbas ndeshjes qe per te eshte thelbesore qe disa … Read More

Zanetti: “I gatshem per te pershpejtuar. Femijet e mi…”.

15/09/2013, 16:32 |

Ishte mungesa me e madhe ne sfiden e djeshme ne Meazza midis Interit dhe Juventus. Javier Zanetti, ne 18 vitet tek Interi kishte munguar ne Derbyn e Italise vetem dy here. Shoket e tij kane dhene gjithcka ne … Read More

Agj. Mbaye: “Inter? Nuk gjykoj, kerkonte te luante”.

15/09/2013, 16:12 |

Ne mikrofonat e TMW, agjenti FIFA-s Beppe Accardi komenton keshtu transferimin ne huazim te Ibrahima Mbaye tek Livorno: “Nuk dua te hyj ne strategjite e Interit, cdokush e shikon futbollin ne kendveshtrimin e tij. Transferimi ne forme huazimi lindi … Read More

Nga CURVA NORD nderime per Paolo Coliva, «l`Armiere»

15/09/2013, 15:26 |

“Da 20 anni sei in ogni bandiera che abbiamo sventolato, il tuo essere uomo, ultras, amico vero, non lo dimenticheremo mai, Paolo sempre con Noi”.

“Prej 20 vitesh je ne cdo flamur qe … Read More

De Grandis: “Taider ka bere shume mire, arriti te mbylle mire Vidal”

15/09/2013, 15:09 |

Ne mikrofonat e Sky Sport, ka folur gazetari Stefano De Grandis duke bere nje analize te Saphir TaiderTaider eshte nje lojtar qe nuk e zbuluam sot sepse ka bere shume mire tek Bologna. Duke e analizuar ne detaje … Read More

Costacurta: “Pirlo i pasakte? Merite e Interit”

15/09/2013, 14:20 |

Duke analizuar statistikat e ndeshjes midis Interit dhe Juventusit, gjate transmetimit ne SKY te Benedetta Domenica, Alessandro Costacurta u fokusua ne numrin deciziv te pasave te dhena nga Andrea Pirlo“Ndoshta, fale presionit te Interit, Andrea Pirlo ishte i … Read More

Juan Jesus: “Cfare emocionesh dje! Eshte merita juaj…”.

15/09/2013, 13:37 |

Juan Jesus dhe Interi, nje histori dashuri e destinuar qe te zgjase per shume kohe. Mbrojtesi brazilian, nepermjet profilit te tij ne Instagram, ka dashur te falenderoje tifozet zikalter per mbeshtetjen ne ndeshjen e djeshme kunder Juventusi, duke … Read More

Dy dite pushim, me pas fillon stervitja te marten pasdite.

15/09/2013, 13:18 |

Walter Mazzarri ka vendosur dy dite pushim per grupin zikalter mbas barazimit te djeshem kunder Juventusit. Skuadra do te jete ne Appiano Gentile te marten pasdite per te rifilluar pergatitjen e ndeshjes kunder Sassuolos te Eusebio di Francesco.

Read More

Sconcerti: “Mazzarri i ka dhene shpirt te ri Interit. Dhe tashme…”.

15/09/2013, 13:07 |

Nga mikrofonat e Sky Sport, Mario Sconcerti flet per Interin mbas barazimit kunder Juventusit: Guarin eshte nje futbollist tjeter, Cambiasso gjithashtu, mbrojtja jep siguri. Asnje nuk thote qe ky Inter eshte kandidati i pare per skudeto, por tashme MazzarriRead More