Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 18, 2018

Scroll to top

Top

About Ardis

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardis

TMW – Inter-i ka marre nje vendim mbi Caldirola-n

18/06/2013, 12:06 |

Sipas Tuttomercatoweb, Inter-i ka vendosur qe ti jape nje shanc Luca Caldirola-s. Prezantimet shume te mira te bera nga qendermbrojtesi ne evenimetin europian te U21 kane bindur njerezit e merkatos zikalter mbi kualitetet e tij. Sic rezulton, ne … Read More

SKY – Edhe Genoa kerkon Duncan

18/06/2013, 11:48 |

Sipas Gianluca Di Marzio te Sky-it eshte edhe Alfred Duncan ne loje: «Genoa kerkon Duncan per Antonelli-n, nje kerkese e qarte nga ana e Inter-it per kete te fundit. Por per Duncan ne keto momente nuk behet fjale … Read More

Di Marzio: «Inter-i kerkon Antonelli-n, sot eshte takimi me Genoa-n»

18/06/2013, 11:40 |

Gianluca Di Marzio, nga studiot e Sky-it, deklaron se Luca Antonelli i Genoa-s ka hyre ne interesin e Inter-it per krahun e majte: «Antonelli, Inter-it i pelqen dhe flitet per nje takim ne oret e ardhshme, per sot. … Read More

Julio Cesar: «Paulinho eshte per tu marre, Rafael eshte perfekt per Serie A. Balotelli? Nuk do te perfundoje si Adriano»

18/06/2013, 11:27 |

Inter do Paulinho-n, tashme eshte nje histori e vjeter. Julio Cesar, i intervistuar nga GdS, flet per kete dhe per shume gjera te tjera. «Cfare duhe te them, eshte i fuqishem. Mbase Moratti mund ta bleje direkt. Ne mesin e fushen prezenca … Read More

ZYRTARE – Bianchetti, Verona blen gjysmen e kartonit

18/06/2013, 10:50 |

Matteo Bianchetti, gjysma e kartonit te tij i takon Verona-s. Klubi i Verona-s ka deklaruar blerjen e gjysmes se kartonit nga Inter-i per qendermbrojtesin e kombetares italiane U21. Tashme Bianchetti eshte ne bashkepronesi midis ketyre dy klubeve.

Read More

GdS – Inter-i po punon per tre goditje… ne shtepine Cagliari-t

18/06/2013, 10:41 |

Tre goditje tek Cagliari? Sipas Gazzetta dello Sport, Inter-i vlereson Mauricio Pinilla-n, gjithashtu emer shume i nxehte eshte edhe Radja Nainggolan. Po mendon edhe per Agazzi-n ne rast se Samir Handanovic mund te ike nga Inter-i.

Read More

Pedulla: «Inter-Parma, dreke per Belfodil!

18/06/2013, 10:32 |

Alfredo Pedulla ka zbuluar se po zhvillohet nje takim dreke per Ishak Belfodil: «Inter-i dhe Parma kane zhvilluar nje takim, dhe emri me i nxehte eshte ai i Belfodil qe Inter-i ka shfaqur interes per te. Ne marreveshje … Read More

Inter, praktikisht eshte mbyllur per Balasa-n. Babai i tij: «E konfirmoj, po ju jap detajet»

17/06/2013, 9:41 |

Inter-i eshte duke mbyllur marreveshjen e pare per kete merkato verore. Nga Viitorul Constanta, ne fakt, po vjen mbrojtesi Mihai Balasa, i vitlindjes 1995, i cili eshte ne bashkepronesi me Verona-n, ku do te luaje edhe sezonin e … Read More

Bardi: Inter, politike e sakte. Per te ardhmen do doja te luaj ne Serie A

17/06/2013, 9:28 |

I intervistuar nga Gazzetta dello Sport Francesco Bardi, portieri udheheqes i Italise U21 ne Europian, flet edhe per te ardhmen e tij: «Inter-i akoma nuk me ka thirrur – shpjegon – por shpresoj te me ndjekin dhe te me lene … Read More

Careca: Paulinho nje mesfushor i kompletuar. Inter-i…

17/06/2013, 9:19 |

«Ne rast se marrin Paulinho-n nuk gabojne. Eshte numri 8 me i mire i kampionatit brazilian. Ka kualitet ne kontrollin e topit, fizikisht eshte si nje tank, dhe shkon drejt portes». Fjale te Careca-s, i intervistuar nga Gazzetta dello Sport. … Read More

GdS – Marcos Rojo, eshte nje as nen menge per Mazzarri-n.

17/06/2013, 9:09 |

Gazzetta dello Sport ne faqe te pare permend emrin e Marcos Rojo per mbrojtjen e Interit. Qendermbrojtesi i Sporting Sporting Lisbones dhe i Argjentines pelqehet nga Marco Branca, ne FcInterNews.it, agjenti i tij ka treguar se «operacioni me Inter-in nuk … Read More

McMenamin: “Tek Philadelphia 76ers Thohir investon, por nuk ben asgje. Nuk e kemi pare kurre”

16/06/2013, 23:36 |

Erick Thohir, manjati indonezian qe po zhvillon tratativat me Morattin per te blere Interin, ka interesa te medha ne boten e sportit. Pikerisht dje ka folur per deshiren qe ka per te zhvilluar sa me shume DC United, … Read More

Nje shitje, pastaj blerjet: emrat e kerkuar nga Mazzarri

15/06/2013, 19:53 |

Alfredo Pedullà, gjate Speciale Calciomercato ne transmetim ne SportItalia, ka folur per merkaton e Interit. Ja cilet jane emrat te nxehte dhe strategjite e zi-kalterve per t’i mundesuar nje skuader kompetitive Walter Mazzarri-t: “Interi para se te bleje, … Read More

Agjenti i Bardi-t: «Inter-i nuk e shet gjysmen e kartonit».

15/06/2013, 11:57 |

Vincenzo Rispoli, agjenti i Franscesco Bardi-t, ka folur ne SportItalia gjate transmetimit Speciale Calciomercato per te ardhmen e portierit te ri zikalter. Ja dhe fjalet e tij per numrin 1 te kombetares U21 te Mangia-s: «Merkato? Bardi pelqehet nga shume … Read More