Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 22, 2019

Scroll to top

Top

About Ardis

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardis

GdS – Recoba telefon Moratti-n dhe i keshillon te marre Bueno-n

14/06/2013, 10:18 |

Direkt nga Alvaro Recoba vjen nje sugjerim per merkato. Sipas GdS ne fakt, El Chino ka biseduar me Moratt-in dhe, midis te tjerave, ka sponsorizuar patriotin e tij Gonzalo Bueno te Nacional-it. I lindur me 16 Janar 1993, Bueno eshte nje … Read More

GdS – Genoa ia ka premtuar Gilardino-n Inter-it. Brenda 48-72 oreve situata do te sqarohet.

14/06/2013, 10:08 |

Vazhdon situate e hapur midis Genoa-s dhe Bologna-s per blerjen e Alberto Gilardino-s. GdS shpjegon arsyet: «Dje Guaraldi ka pasur nje takim me Preziosi-n, dhe duket sikur Genoa tashme i ka premtuar Inter-it sulmuesin dhe vlera e blerjes eshte e … Read More

(Foto) – Branca takon Catanian: Ja emrat. Longo…

13/06/2013, 20:10 |

Marco Branca dhe Pablo Cosentino jane takuar perseri. Ka edhe nje foto ekskluzive nga websiti zyrtar i Gianluca Di Marzio. Sipas ekspertit te merkatos, pas takimit me Cagliarin, Marco Branca ka takuar menjehere zevendes presidentin e Catanias. Nga … Read More

Rojo, Inter-i eshte afer.

13/06/2013, 16:35 |

Agjenti i argjentinasit te Sporting Lisbona-s Marcos Rojo, Burak Yiğitbaşı ka thene se e ardhmja e lojtarit do te vendoset «pak me vone». Largimi i argjentinasit nuk eshte nje prioritet absolut i klubit te Lisbona-s, por  ne te njejten koh … Read More

Ausilio shikon tek Novara: Bardi kthehet, eshte folur edhe per Biraghin

12/06/2013, 20:41 |

Eshte mbyllur plotesisht rikthimi i Francesco Bardit tek Interi: mbreme drejtori sportiv Piero Ausilio ka takuar drejtuesit e Novares sebashku me Ariedo Braida te Milanit. Me Ausilion sipas asaj qe thuhet drejtuesit e Novares, kane folur edhe per … Read More

Sky – Mbaye dhe Duncan: 11 milione te refuzuara, por…

12/06/2013, 20:39 |

6 Milion per Duncan dhe 5 Milion per Mbaye. Respektivisht nga Sunderland dhe Monaco Inter ka refuzuar ne total 11 milione euro per 2 te rinjte e saj, por Andrea Paventi siguron qe Interi i ka refuzuar ofertat … Read More

Sky – Nainggolan pelqehet shume. Por Interi tani…

12/06/2013, 20:24 |

Nga studiot e Sky Sport, Gianluca Di Marzio ka bere nje permbledhje rreth te ardhmes se Radja Nainggolan: “Ne Inter Nainggolan pelqehet shume, por gjithashtu edhe tek Milan dhe Roma. Personalisht mendoj se verdhekuqet e Romes jane ne … Read More

O Jogo- Fernando-Inter, histori e vjeter. Alvarez

11/06/2013, 11:24 |

Nga kolonat e O Jogo, eshte studiuar situata e Fernandos per te ardhmen e tij. Interesi i Interit eshte pare me fakte- lexohet-, por vlera e tij dhe ajo e Ricardo Alvarez nuk bejne qe te mendohet per nje shkembim … Read More

Pedulla`: “Kolarov-Inter me zbritje cmimi. Lulic? Pereira…

08/06/2013, 21:12 |

Ne ndjekje te Alexander Kolarov. Alfredo Pedulla`, nga faqja e tij, konfirmon qe lojtari hyn ne planet e Interit: “Jane dy emrat qe kane perfunduar ne listen e perforcimeve te Mazzarrit per krahun e majte, ata jane Kolarov … Read More

Cds- Inter, ja dy goditje: Nainggolan dhe Basta

08/06/2013, 20:17 |

Dy lojtare shume prane kalimit tek Interi. Keshtu e mendon Corriere dello Sport, ku ne faqe te pare lexohet titulli: “Inter, gati dy goditje: Nainggolan dhe Basta”. Keshtu zi-kalterit jane duke levizur ne merkato per te dhuruar perforcime trajnerit te … Read More

Robben: “Nje e ardhme tek Interi? Ne futboll ndodh gjithcka”

07/06/2013, 19:07 |

Eshte me kohe ne listen e top-players qe Interi deshiron. I intervistuar nga Bild, asi i Bayernit Arjen Robben, autori i golit ne finalen e kupes se kampioneve kunder Dortmundit, i ka lene zi-kalterve nje shans fare te … Read More

Sapo eshte marre Matulevicius: Xabi Alonso lituanez

05/06/2013, 16:13 |

I vitlindjes 1997, shume talent. Quhet Giedrus Matulevicius. Do te jete goditja e rradhes e Inter-it per kete «baby» talent, qe do te vi nga Suduva-ja. Nje mesfushor me kualitete, i kombetesise lituaneze, tashme debutues ne ekipin e … Read More

Di Marzio: “Basta tek Interi”, mungon vetem aprovimi nga Moratti

04/06/2013, 11:12 |

Nga studiot e Sky, Gianluca Di Marzio ka konfirmuar, qe Dusan Basta eshte me te vertete prane kalimit tek Interi. “Basta eshte nje akord qe Interi ka aty, i gatshem per t’u mbyllur, por duhet pritur okay-ne nga … Read More

FcIN – Inter-Bologna, akord: Krhin qendron tek Bologna

02/06/2013, 21:10 |

Bologna-Inter sipas asaj qe rezulton tek FcInterNews.It, kane arritur nje akord sa i perket bashkepronesise per mesfushorin Rene Krhin. Sloveni, i datelindjes 1990, qe luan nga 3 vjet per Bolognan, do te qendroj perseri tek Bologna dhe per … Read More