Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 6, 2020

Scroll to top

Top

About Ardis

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Ardis

Nga 0 deri ne 10 – Rocchi mund Niang. San Siro ka nje armik te ri.

22/04/2013, 12:23 |

Inter kthehet te firorja ne San Siro, kunder Parme-s, fale golit te Tommaso Rocchi-t.

ZERO – gjera te mira nga paraqitja e Ezequiel Schelotto. Prezantimi ne limitet e te tmerrshmes per mesfushorin e krahut italo-argjentinas. Nuk … Read More

NGA 0 DERI NE 10 – Inter – Cagliari

15/04/2013, 9:26 |

Inter-i humbet serisht midis polemikave te arbitrave kunder Cagliari-t. Vendos nje dopiete e nje ish-i Pinilla.

ZERO – eshte reagimi i Inter-it mbas golave te pesuar. Nje goditje e rende – me gjithe corben e gatuar … Read More

Moratti, 7 arsye per te mbajtur Stramaccioni-n

10/04/2013, 11:04 |

Massimo Moratti nuk ka pasur kurre nje lidhje kaq te afert me nje nga trajneret e eij, sic e ka me teknikun aktual zikalter, Andrea Stramaccioni. Presidenti zikalter, ne fakt, kohet e fundit e ka konfirmuar per te disaten here … Read More

Nga 0 ne 10 – Ka fituar Curva Nord

08/04/2013, 23:40 |

ZERO – Ia vlen te quhet Walter Gargano. Perseri edhe nje here, ne zemer te mesfushes eshte nje top qe nuk di te shkoje. Kovacic krijon, ai shpeshhere shkaterron. Duhet te prese drute dhe jo te ndertoje futbollin.

Read More

Nje vit i Strama-s

08/04/2013, 23:36 |

A – ANTONIO CASSANO. E do ai, del garant per te, e imiton – Oh Strama bbene bbene – ben shaka duke thene – Po iu rrefej se jemi prej dy muajsh bashke – e vlereson ate per rolin deciziv qe ka … Read More

Julio Cesar, cfare Milan-i po thoni: “Une ne Itali nuk kthehem”

08/04/2013, 22:56 |

Asnje klauzole midis Julio Cesar dhe Queens Park Rangers. Ditet e fundit po flitej per nje klauzole ne te cilen portieri brazilian mund te largohej nga klubi anglez ne rast se ekipi zbriste nje kategorin me poshte. Dhe per ta … Read More