Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Posts By Blerim Shehu

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Miranda: Jemi akoma ne gare, frike nga askush…

03/03/2016, 17:35 |

Joao Miranda beson akoma. Braziliani ka dhene nje interviste per mikrofonat e Inter Channel. Mbrojtesi zikalter kembengul duke thene se Interi eshte akoma ne gare per objektivin sezonal: “Po, jemi akoma ne gare. Eshte e veshtire por mund … Read More

Inter, pas betejes numerohen te “plagosurit e luftes”.

03/03/2016, 10:49 |

Pas ndeshjes ose me sakte pas betejes se mbremshme, ne shtepine Inter po numerohen te “plagosurit” e luftes dhe ne kete pike eshte thelbesore per te rekuperuar sa me shpejt energjite dhe te behen llogarite se kush nga … Read More

Mancini drejt rreshtimit 3-5-2. Ja arsyet se perse…

27/02/2016, 14:13 |

Persa i perket ndeshjes se neserme, ekziston mundesia qe te shohim nje Inter alla Mazzarri. Kete gje e shpjegon Tuttosport, e cila konfirmon deshiren e Mancinit per te perdorur nje rreshtim 3-5-2. “Qellimi eshte qartesisht i dukshem, Mancini … Read More

Jovetic, largim alla Shaqiri? Nderkohe ai udheton drejt Madridit per…

23/02/2016, 11:27 |

Vazhdojne zerat persa i perket te ardhmes te Stevan Jovetic. Ish lojtari i City pas strevitjes se te dieles, ka marre avionin per ne madrid, ku ka ndjekur ndeshjen midis Atletikos dhe Villareal. Me pas ka darkuar me … Read More

Nga zero ne dhjete: Icardi meriton 8, ne 15 minuta Interi eshte per 7. Ku eshte Brozo?

21/02/2016, 20:06 |

Interi i Roberto Mancinit kthehet tek fitorja ne nje gare te veshtire, duke pare dhe situaten e krijuar rreth skuadres. Ne kete rubrike te rradhes “nga zero ne dhjete” do te pershkruajme ndeshjen e mbremshme e cila perfundoi … Read More

Mancini sfidon ish skuadren e tij Sampdorian perpara syve te Mourinho.

20/02/2016, 16:33 |

Gazeta Il Messagero ka bere nje analize te kampit zikalter ne prag te sfides kunder Sampdorias: “Kur luan kunder Sampdorias dhe veren qe ne stadium ndodhet edhe Mourinho (bashke me te dhe Ronaldo), edhe pse kesaj rradhe jo … Read More

Deri ne fund te vitit gjithcka po shkonte mire. Tani situata eshte pak me e komplikuar, por jam i sigurte.

18/02/2016, 15:11 |

Mbrojtesi zikalter Jeison Murillo ka dhene nje interviste per nje media kolumbiane:

Rendimenti im: “Po zhvillonim nje kampionat te bukur deri ne dhjetor. Besoj se mbas vitit te Ri deri me sot gjerat nuk po shkojne … Read More

Interi duhet te rifitoje besimin e tifozeve ne San Siro. Ndeshjet e fundit…

17/02/2016, 9:57 |

Interi te shtunen kunder Sampdorias ka te detyrueshem vetem nje rezultat: fitoren. Megjithate, nje statistike e ndeshjeve te fundit tregon se San Siro nuk ka qene nje aleat per Interin. Perpara fitores se fundit ndaj Chievos, kane qene … Read More

Thohir: Mancini, do te dalim nga kjo situate. Ndersa tekniku zikalter…

16/02/2016, 10:32 |

Kur duket se gjithcka eshte vene ne diskutim, Erick Thohir nderhyn per te qetesuar situaten dhe per te nje stabilitet ekipit ne kete moment te veshtire. Besim te plote tek Roberto Mancini, ky eshte mendimi kryesor i presidentit … Read More

Inter, protagonisti yt ne kete ndeshje mund te jete Medel.

14/02/2016, 16:59 |

Shpesh jane sulmuesit ato qe pushtojne skenen, kjo sepse nje gol vlen shume dhe mund te vendose fatin e nje ndeshjeje.  Por ashtu sic e shpjegon dhe e perditshmja sportive Gazzetta dello Sport, Fiorentina-Inter mund te kete nje … Read More

Mancini: Kunder Fiorentines eshte nje ndeshje e rendesishme por jo decizive…

13/02/2016, 14:57 |

Ndeshje thelbesore per Interin e Roberto Mancinit ajo e dites se neserme kunder Fiorentines. Nje ndeshje direkte per vendin e trete. Keto jane fjalet e teknikut zikalter gjate konferences se sotme per shtyp:

Sa e rendesishme … Read More

Mancini zgjedh 4-4-2. Biabiany, Perisic ne krahe. Ndersa ne sulm Icardi…

13/02/2016, 11:41 |

Edhe ne stervitjen e djeshme, ashtu sic ka bere gjate gjithe javes, Mancini ka provuar me se shumti formacionin 4-4-2, qe mesa duket do jete pikerisht ky formacioni me te cilin ekipi zikalter do zbrese ne fushe te … Read More

Thohir sot ne Milano: Menjehere takim me Ausilion dhe Mancinin. Mesazhi per Mancinin…

13/02/2016, 8:55 |

Erick Thohir pritet te mberrije sot ne mengjes ne Milano, pikerisht ne kohe per ndjekur ekipin e tij per here te pare ne nje ndeshje ne transferte. Gjate paradites numri 1 zikalter do te shkoje ne Appiano Gentile … Read More

Sky: Mancini po fokusohet tek reparti i mbrojtjes. Variantet e provuara sot…

12/02/2016, 13:53 |

Silvia Viallini na informon per te rejat me te fundit nga Appiano Gentile: “4-4-2 eshte skema qe Mancini ka perdorur dhe sot ne stervitje, por ne disa variante te ndryshme kjo bazuar sipas karakteristikave te lojtareve te ndryshem … Read More