Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Bujar Berishaj

Bujar Berishaj

Bujar Berishaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Bujar Berishaj

Inter-Cagliari, takim per te folur per te rinjte: te rejat e fundit

03/07/2014, 16:12 |

Inter-Cagliari, aks i rasteve te medha. Sidomos per te rinjte, subjekt i takimit te ketyre oreve te fundit te dy shoqerive. Ne pjate, kaq shume emra, qe mund te ndryshojne fanelle ne kete merkato. Mbi te gjithe, Longo dhe Botta, … Read More

Agj. Casemiro: “Deshiron Interin. Ka nje tratative me Realin, por tani duhet…”

03/07/2014, 15:07 |

Duke folur per mikrofonat e Tutto Mercato Web, agjenti i Casemiro, Joseph Lee, duke komentuar mbi thashethemet ne lidhje me ardhjen e mundshme si huazim te Casemiros ne Inter nga Reali shpjegon: “Ka nje vullnet nga ana e Inter … Read More

SM – Osvaldo, akord me Inter. Tani Southampton…

03/07/2014, 13:49 |

Mbetet e entuziazmuar per Inter pista Osvaldo. Sipas te rejave qe vine nga eksperti i merkatos nga Sportmediaset, Niccolo Ceccarini, zikaltrit do punojne per ta marre ne huazim me te drejte blerje sulmuesin, qe sot nuk u paraqit e … Read More

Pres. Portos: “Rolando qendron me ne. Inter? Nuk kam folur kurre me ta.”

03/07/2014, 13:34 |

Pinto Da Costa, presidenti i Portos, ka njoftuar ne mikrofonat zyrtar te klubit se ka ne plan te mbaj mbrojtesin luzitan, Rolando.

“Per nje kohe te gjate kam qene i vendosur te mbaj lojtarin ketu me … Read More

D.gj i Rubin: “M’Vila tek Inter? Nese do qe te largohet ne nuk mund ta ndalojm.”

03/07/2014, 13:22 |

Flet drejtori general i Rubin Kazan, Ayrat Garayev. Menaxheri i klubit nga Tatarstan, ka konfirmuar se negociata per transferimin e M’Vila tek zikaltrit jane ne vazhdim e siper, por shton duke thene se eshte ende shume heret se … Read More

Gazzeta – Sot takimi Ausilio-Cagliari: vjen Ibarbo?

03/07/2014, 13:00 |

Inter ve bast mbi Victor Ibarbo. Sulmuesi i Cagliarit, i klasit 1990, mund te jete sulmuesi qe do mund te mbeshtes Palacio dhe Icardin.

La Gazzetta dello Sport thekson: “Sot Auslio ka ne program nje takim me Cagliarin. … Read More

Inter-PSG, ka akord per Rabiot. Pas lojtarit Roma dhe Juve: qellimi…

03/07/2014, 12:35 |

Inter pas Adrien Rabiot, keshtu raporton Gianluca Di Marzio nga studio braziliane te Sky Sport.

Sipas fjaleve te ekspertit te merkatostashme ka nje akord mes zikalterve dhe PSG, por mungon akordi i lojtarit, pas te cilit eshte Roma, … Read More

ZYRTARE – Berni tek Inter: akord per nje vit

02/07/2014, 19:58 |

F.C. Internazionale komunikon se ka vene nen kontrate portierin toskan, Tommaso Berni, i lindur ne Firence, 6 mars 1983. Per portierin eshte nje rikthim ne shtepi: Berni, qe ka nenshkruar nje kontrat 1-vjecare, ai ka luajtur ne sektorin e te … Read More

Gaitan, Inter provon me nje oferte te kombinuar: 15 milion plus…

02/07/2014, 14:57 |

I percjellur prej kohesh nga Manchester United, Tottenham, madje edhe Anzhi, argjentinasi i Benfices, Nico Gaitan eshte subjekt i interesit nga ana e Inter qe mund te futej ne negociata per te sjell gjeniun argjentinas ne Milano.

Inter duket se … Read More

Ne Spanje: Casemiro-Inter, akord per huazim

02/07/2014, 14:29 |

Casemiro tek Inter, duket pune e kryer. Braziliani do te jete nen urdherat e Mazzarrit si huazim nga Real Madrid:

Marreveshja eshte arritur te henen ne baze te nje transferimi te perkohshem per nje sezon, ndoshta … Read More

M’Vila-Inter dhe Taider: ja te rejat e fundit

01/07/2014, 22:53 |

M’Vila tek Inter, po apo jo? Thashethemet rreth se ardhmes se medianos se Rubin Kazan levizin sa larg e sa afer Milanos.

Nuk eshte e thene, por, tratativa e francezit eshte e lidhur me gjendjen e … Read More

SKY – M’Vila, Taider mund te hedh ne ere cdo gje. Arsyeja…

01/07/2014, 12:56 |

M’Vila eshte duke pritur Interin. Per zikaltrit Taider tek Rubin ishte nje pjese esenciale e tratatives, raporton SKY.

Nese algjeriani thote se ai deshiron te qendroj, pas mungeses se akordit me ruset, marreveshja mund te komplikohet … Read More

SKY – Taider deshiron te qendroj, ngadalesohet marreveshja per M’Vila

01/07/2014, 12:46 |

Deklaratat e rendesishme te Saphir Taider drejtperdrejt nga Brazili mund te ndryshoj kartat ne tavoline lidhur me marreveshjen per M’Vila. medianon e Rubin Kazan si favorit absolut per tu bere mesfushor i ri i Interit.

Ish-lojtari i Bologna ka perseritur deshiren … Read More

GdS – Inter, Osvaldo eshte nje nga zgjidhjet e para te WM

01/07/2014, 12:35 |

Pablo Daniel Osvaldo I ka pelqyer gjithmone Walter Mazzarrit dhe emir I tij eshte kthyer ne shtepin e Inter me kthimin e tij ne Southampton, pas eksperiences ne Juventus.

Biankoneret ne fakt nuk e kane ushtruar detyren e blerjes sulmuesin … Read More