Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2018

Scroll to top

Top

About Bujar Berishaj

Bujar Berishaj

Bujar Berishaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Bujar Berishaj

FcIN – Rolando, Porto ul pretendimet: ja diferenca

30/06/2014, 17:55 |

Ende nuk ka marreveshje mes Inter dhe Porto per blerjen e plote te kartonit te Rolando, por sic thuhet tek FcInterNews.it, ka shenja progresi te shoqerise portugeze ndaj asaj zikalter.

Oferta e Inter eshte 3.5 milion euro dhe eshte … Read More

Marchetti: “Nese oferta per Icardin dyfishohet Interi mund te mendohet. E veshtire te shitet Handa, Rolando…”

30/06/2014, 15:37 |

Nga studiot e Sky Sport, Luca Marchetti jep me te rejat e situates se merkatos ne shtepin e zikalter:

“Ka nje ofert per Icardi prej 20-22 milionve, por nuk mjaftojne. Nese oferta dyfishohet Interi mund te mendoj, edhe pse do … Read More

Pedulla: “Ibarbo: Giulini preferon Interin, Juve…”

30/06/2014, 14:58 |

Victor Ibarbo premton nje duel mes Inter dhe Juventus, sulmuesi kolumbian i Cagliari mund te largohet nga Sardenja gjate veres. Ne kete drejtim keshtu shprehet eksperti i merkatos Alfredo Pedulla:

“Takimi ne ditet e fundit mes … Read More

SKY – M’Vila eshte ende ne pritje per te kuptuar te ardhmen e tij. Rolando…

29/06/2014, 18:31 |

Pikepyetja mbi M’Vila eshte akoma stand-by. Nga SKY pretendojne se Interi po kerkon te mbyll blerjen e tij per ta marr ate ne Pinzolo, per ta vene ne dispozicion te Mazzarrit sa me shpejt qe eshte e mundur. por … Read More

SKY – M’Vila zhbllokohet brenda javes. Nyja eshte Taider

29/06/2014, 14:52 |

M’Vila tek Inter, marreveshja pritet te zhbllokohet kete jave. Rubin duhet vetem te gjej akordin me Taider, sepse marreveshja me Inter eshte e perfunduar. Mungon vetem kjo nyje raporton SKY, pastaj francezi duhet te vij perfundimisht tek Inter.

Read More

Mazzarri, te henen zyrtarizimi nga Bordi i Drejtuesve. Dhe per M’Vila…

28/06/2014, 21:27 |

Eksperti i merkatos se Sky Sport, Luca Marchetti analizon situaten me zgjatjen e kontrates se Mazzarrit dhe aferen M’Vila:

“Thohir ka konfirmuar rinovimin e Mazzarrit deri ne fund te 2016, dhe zyrtarizimi mund te vij te henen gjate Keshillit … Read More

Sky – Kthese per Rolando, Porto do te takohet…

28/06/2014, 21:09 |

Nga studio e SkySport24 eksperti I merkatos Luca Marchetti konfirmon aspektet pozitive ne tratativen mes Inter dhe Porto per blerjen e plote te Rolandos.

“Situata po rregullohet. Te kujtojme qe ne 6-7 vitet e fundit Interi … Read More

Thohir: “Dreke me Morattin, jo merkato. WM? Duhet te vazhdojme se bashku. Pyetni Ausilion per M’Vila”

28/06/2014, 18:29 |

I intervistuar nga gazetaret ne Milano, presidenti i Inter, Erick Thohir ka folur per merkaton, sidomos duke patur parasysh poziten e Walter Mazzarrit me nje rinovim qe duket i pashmangshem. Keto jane fjalet e tij:

Do te shkoni ne koncertin … Read More

Takim Ausilio-Ferrero: eshte folur per Mustafin

28/06/2014, 17:16 |

Ne edicionin online te Tuttosport vazhdohet te flitet per pisten qe mund te sjell Shkodran Mustafin ne Milano. “Mustafi vleresohet 8 milion euro nga Sampdoria, por cmimi mund te shkoj deri ne 10 milion euro. Ne Gjermani lojtari … Read More

WM rinovon, ja goditjet. Mustafi-M’Vila: qellimi

28/06/2014, 16:20 |

Tek Sky vihet ne pah Mazzarri dhe Interi i sezonit te ardhshem, me teknikun i cili ka rinovuar deri me 2016. Njoftimi pritet te behet te henen. Thohir i ka dhene besim teknikut dhe vazhdimit te projektit. Tani … Read More

Icardi nuk eshte ne shitje, Atletico do te shpenzoj 22 milion

28/06/2014, 0:53 |

Dyert e mbyllura per Atletico Madrid qe ne javen e fundit u perpoq te pregadiste terrenin per Mauro Icardi. Inter qendron i paluajteshem, sic shpjegohet nga eksperti i merkatos se Sky Sport, Luca Marchetti:

“Spanjollet kane kerkuar Mauro … Read More

M’Vila, te henen OK i Rubin Kazan. Po pritet Taider, gati levizjet tjera

28/06/2014, 0:40 |

Yann M’Vila gjithmone e me afer Interit. Nga studio e Sky Sport eksperti i merkatos Luca Marchetti jep me te rejat ne lidhje me medianon 23-vjecar te Rubin Kazan te ndjekur nga Inter:

“Ka akoma 2 nyje per … Read More

Anulohet mbyllja e Curva Nord per nje raund

27/06/2014, 18:31 |

“Sesioni i pare i Gjykates Federale te Drejtesise ka mbeshtetur ankesen e Interit, anulimin e gjobes prej 50 mije euro dhe sanksionin detyrues per te mbyllur per nje raund unazen e dyte te gjelber – Curva Nord. Gjyqtari Sportiv kishte … Read More

Thohir: “Financimi eshte besimi tek Inter. Perspektiva te reja”. Pinetina…

27/06/2014, 17:22 |

Erick Thohir kthehet per te folur per financimin prej 230 milion te marra per projektin e ri Inter, te sponsorizuara nga Goldman Sachs. Ketu jane fjalet e tij: “Pervec te qenit nje forme besimi tek Inter, kreditimi nga institucionet … Read More