Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Bujar Berishaj

Bujar Berishaj

Bujar Berishaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Bujar Berishaj

Thohir: “Financimi eshte besimi tek Inter. Perspektiva te reja”. Pinetina…

27/06/2014, 17:22 |

Erick Thohir kthehet per te folur per financimin prej 230 milion te marra per projektin e ri Inter, te sponsorizuara nga Goldman Sachs. Ketu jane fjalet e tij: “Pervec te qenit nje forme besimi tek Inter, kreditimi nga institucionet … Read More

SM – Mazzarri, rinovimi eshte bere. ET po vjen ne Milano, pastaj vjen njoftimi: detajet

27/06/2014, 16:21 |

Kjo eshte padyshim nje nga temat me te perfolura ne muajt e fundit ne shtepin e Inter, konkluzioni duket te jete i pashmangshem dhe keshtu eshte, me pak supriza klamoroze, pozitiv. Rinovimi i kontrates se Walter Mazzarri duket se eshte … Read More

Inter, kerkese zyrtare nga Atletico Madrid per Icardi

27/06/2014, 0:26 |

Inter dhe Atletico, takim merkatoje. Ka shume ide ne tavoline nga te dy klubet, pervec Guarin dhe Suarez u fol edhe per Mauro Icardi. Sulmuesi argjentinas i pelqen shume Atletico Madrid-it, qe edhe ne te kaluaren u mundua ta marr … Read More

FcIN – Ausilio merr kohe, por per M’Vila ka nje akord. Lojtari…

26/06/2014, 22:52 |

“Te shohim nese mund te gjejme nje ide per akord me Rubin Kazan qe sot nuk e kemi, dhe ne ate pike do te shohim nese do te kete ndonej shans per te mbyllur.” Keto jane fjalet e … Read More

FcIN – Osvaldo-Inter, ide e merkatos last-minute?

26/06/2014, 17:58 |

Osvaldo-Inter, per momentin, sic thuhet tek FcInterNews.it eshte nje piste e ftohte, duke marr parasysh vleren e lojtarit. Sulmuesi i kthyer tek Southampton, pas huazim 6-mujor tek Juventus i intereson shume Mazzarrit, por britaniket e vleresojne lojtarin me … Read More

Auslio per FcIN: “Nuk ka nxitim per M’Vila, ende nuk kemi akordin. WM do te vlersoj te rinjte, Ranocchia…”

26/06/2014, 15:43 |

Ne vixhilje te konferences per shtyp sa i perket prezantimit te bashkpunimit mes F.C. Internazionale dhe A.C. Prato, drejtori sportiv Piero Ausilio ka ndaluar te flas per mikrofonat e FcInterNews.it per te vlersuar situaten e temave te nxehta ne … Read More

Sky- Mesfusha, Inter vlereson pistat e ndryshme. Suarez po, alternativa eshte…

26/06/2014, 14:33 |

Suarez dhe jo vetem. Inter vlereson pista te ndryshme per mesfushen. Sipas raporteve te Sky, Ausilio ka qene ne Spanje, u takua me Atletiko Madrid, shkembimi me Guarin mund te behet nese tejkalohen limitet e vendosura per pagen … Read More