Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Bujar Berishaj

Bujar Berishaj

Bujar Berishaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Bujar Berishaj

Spalletti: “Mund te luajme me mire, humbem per nje penallti. Ne nje fushe te tille si kjo sot…”

19/08/2018, 23:14 |

“Humbje si kjo te mesojne shume gjera por edhe te vendosin ne veshtiresi, sepse duhet te punosh me zero pike ne renditje dhe ne kete futboll te stervitesh dhe te luash pa entuziazmin e duhur krijon edhe veshtiresi”.

Jane keto … Read More

NOTAT – Shpeton vetem Asamoah, Brozovic eshte pak epik. Dalbert: ndihme! Lautaro…

19/08/2018, 23:10 |

Interi e nis me hap fals ne Reggio Emilia kampionatin 2018/19 duke u mposhtur nga Sassuolo me rezultat 1-0 pas nje goli qe u shenua me penallti nga Berardi.

Keto jane notat e ndeshjes:

HANDANOVIC 6: Sassuolo rrezikon por pritje … Read More

Inter, derby spanjoll per Joao Mario. Gjithcka mund te varet nga…Roma

13/08/2018, 22:25 |

Interi ka mbyllur gjate dites se sotme blerjen e shtate ne kete merkato.

Ishte senegalezi Keita Balde blerja e radhes nga dirigjenca zikalter per t’i dhuruar keshtu trajnerit Luciano Spalletti pjesezen e fundit per te kompletuar sulmin.

Mediat ne Itali … Read More

Merkato, Inter jo vetem Modric: kontakte me Monaco per Keita! Nuk perjashtohet qe…

06/08/2018, 23:25 |

Sic raportohet nga Alfredo Pedulla, Inter po mendon edhe per nje sulmues krahu ne merkato.

Ausilio dhe dirigjentet zikalter si parim tani kane ceshtjen Modric por sipas ekspertit te merkatos sot ka pasur kontakte mes dirigjences zikalter dhe Monacos.

Kjo … Read More

Inter, heshtja e Modric i ka futur friken gjithe Spanjes dhe Real Madridit. E tani…

06/08/2018, 22:27 |

Per ata dukej vetem nje ze i zakonshem i veres.

Nje ze prej atyre qe ndizet dhe fiket vetvetiu. Por tani edhe ne Spanje kane filluar te besojne me te vertete per nje transferim te Luka Modric tek Inter.

Kjo … Read More

Inter-Modric, nga Spanja: “Lojtari deshiron te largohet! Real Madrid konsideron qe…”

05/08/2018, 22:39 |

Emri i Luka Modric po i ben keto dite vere akoma me te nxehta ne merkato.

Interi po provon qe te realizoj enderren per te sjellur kroatin ne Milano dhe shpreson qe vullneti i lojtarit te jete vendimtar ne kete … Read More

Sky – Inter-Modric: ja nga cfare varet! Agjentet jane akoma ne Milano kurse te dielen…

03/08/2018, 0:12 |

Jane dite pritje per Interin ne prag te takimit qe Modric do te kete me Florentino Perez.

Keto jane fjalet qe lexohet ne sajtin e ekspertit te merkatos se Sky, Gianluca di Marzio qe ne artikullin e tij jep detaje … Read More

Vidal, duket nje deja vu: Barcelona nuk mbyll sepse pret nje po nga… Rabiot! Tani…

02/08/2018, 21:48 |

Per kilenin Arturo Vidal idea Inter tashme duket si dicka e permbysur.

Mesfushori duket i destinuar per te veshur fanellen e Barcelones pas zhvillimeve te bujshme ne oret e fundit.

Por megjithate duket se lojtari nuk eshte zgjedhja e pare … Read More

AS – Vidal-Barca, akoma s’eshte e kryer. Tratativa me Interin eshte e avancuar dhe per kete…

02/08/2018, 21:32 |

Barcelona deshiron te zyrtarizoj qe neser blerjen e Arturo Vidal.

Por burime nga brenda klubit spanjoll therrasin per qetesi duke treguar per gazeten AS se akoma asgje nuk eshte e kryer.

“Nuk eshte e kryer, po vleresojme edhe opsione tjera. … Read More

Vidal, Nainggolan dhe Brozovic, nje upgrade zikalter me tre bad boys: ja numrat

01/08/2018, 13:57 |

Interi eshte gati qe te bej edhe nje goditje tjeter ne mesfushe.

Emri me i nxehte eshte ai i Arturo Vidal edhe pse ne oret e fundit eshte shfaqur edhe Luka Modric qe thuhet te jete enderra e madhe zikalter.

Read More

Inter, eshte dita e Vrsaljko: vizitat mjeksore kane perfunduar, tani vjen firma!

01/08/2018, 13:26 |

Per kalimin e kroatit Sime Vrsaljko te Inter tashme mungon vetem zyrtarizimi.

Lojtari tashme ka kryer vizitat e tij mjeksore me zikalterit rreth ores dymbedhjete e gjysme duke bere hapin e pare drejt zyrtarizimit si lojtar i Interit.

Zyrtarizimi i … Read More

E konfirmon edhe Sky: enderra e Interit eshte Modric! Zikalterit dhe agjentet e lojtarit…

31/07/2018, 23:48 |

Me prurjen Vrsaljko ne krahun e djathte, tani Interi mund te koncentrohet ne prioritetin tjeter ne merkato: mesfusha.

Dhe enderra e madhe e Interit eshte kroati tjeter Luka Modric. Nje operacion i veshtire sigurisht por ne kete faze Interi deshiron … Read More

Vidal dhe mister X qe quhet… Modric! Ausilio po punon, e veshtire por jo e pamundur: detajet

31/07/2018, 23:25 |

Inter eshte ne detajet e fundit per te transferuar Arturo Vidal ne Milano.

Kete raporton fcinternews.it qe tregon se per kilenin praktikisht eshte gjithcka e kryer dhe lojtari duhet te arrij brenda te shtunes.

Por ja qe mesfushes zikalter mund … Read More

Nga Kili – Vidal e Nainggolan ne mesfushe por jo vetem: ja ekipi i Spallettit me “Il Guerriero”

31/07/2018, 23:00 |

Arturo Vidal po afrohet me hapa te medhenje drejt Interit.

Mediet e ndryshme ne Itali tashme kane raportuar se Interi ka arritur nje marreveshje personale me lojtarin por edhe me klubin e tij.

Shifrat e nje marreveshje me Bayern … Read More