Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Bujar Berishaj

Bujar Berishaj

Bujar Berishaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Bujar Berishaj

Sky – Inter-Zenit, Icardi ne fushe nga minuta e pare! Balotazh ne mbrojtje me…

20/07/2018, 20:54 |

Po afron edhe ndeshja e trete miqesore e Interit per kete vere.

Pa protagonistet e Boterorit te Rusi 2018 dhe me Karamoh e Nainggolan jashte per shkak te demtimeve, skuadran zikalter do futet ne fushe per te luajtur kunder Zenit.

Read More

Miranda, Vecino, Brozovic dhe Perisic: ja kur do te kthehen zikalterit e Boterorit

20/07/2018, 20:27 |

Ne fushat e Appiano Gentile po vazhdon pregatitja e Interit para sezonit qe eshte shume afer.

Nen urdherat e Luciano Spallettit, sic dihet tashme, nuk jane bashkuar akoma kater lojtaret zikalter qe ishin te impenjuar ne Boteror.

Por kater lojtaret … Read More

Perisic drejt largimit? Aspak, kroati qendron ne Milano dhe… rinovon?!

17/07/2018, 23:40 |

Gjate dites se neserme ne Milano pritet agjenti Fali Ramadani.

Ai eshte nje ndermjetesues per Chelsean ne marreveshjen eventuale me Juventus qe do te dergonte Gonzalo Higuain dhe Daniele Rugani ne Londer.

Kurse asgje ne program sa i perket … Read More

ZYRTARE – Inter nenshkruan me talentin premtues italian Samuele Mulattieri!

17/07/2018, 22:44 |

Interi ka fituar garen per trekuartistin e talentuar italian Samuele Mulattieri.

Lojtari i vitit te lindjes 2000 kishte perfunduar edhe ne shenjestren e Juventus por ne fund ishte klubi zikalter qe arriti ta rrembej ate.

Disa minuta me heret … Read More

Drejt miqesores Inter-Sion: mbrojtje me 4 per Spallettin. Syte te Lautaro Martinez, Icardi…

17/07/2018, 22:25 |

Luciano Spalletti nuk do te eksperimentoj me mbrojtjen me 3 neser ne miqesoren me Sion.

Te pakten kjo mesohet nga stervitjet e fundit ne Pinetina, ku tekniku zikalter ka punuar me mbrojtjen klasike me 4 para portierit.

Sic raporton … Read More

D’Ambrosio: “Te rinjte e dine cfare do te thote Interi. Merkato, Champions League e San Siro…”

17/07/2018, 20:31 |

Tashme eshte nje prej lojtareve qe ka disa vite te Interi.

Fjala eshte per mbrojtesin italian Danilo D’Ambrosio qe eshte protagonist i intervistes se radhes te InterTV drejtperdrejte nga grumbullimi ne Appiano Gentile.

“Jemi duke punuar ashtu sic duhet, po … Read More

Sky – Mbrojtesi i krahut, mes Vrsaljko e Darmian fiton terren nje emer i ri: detajet

16/07/2018, 23:51 |

Interi ka bere 5 goditje kete merkato por nuk e ka ndermend te ndalet.

Piero Ausilio ne fakt deshiron qe t’i dhuroj trajnerit Luciano Spalletti edhe disa lojtare per te kompletuar ekipin me dispozicion.

Sic raportohet nga studiot e … Read More

Dalbert: “Jam i motivuar, e ardhmja do jete pozitive. Do u tregojme te gjithve ne CHL qe…”

16/07/2018, 23:23 |

Duket gati per t’u larguar, tani stervitet ne Suning Training Centre per te fituar nje vend te Interi.

Fjala eshte per brazilianin Dalbert qe eshte protagonist ne intervisten e zakonshme per InterTV.

“Java e pare eshte gjithmone pak me e … Read More

C. Ronaldo: “Serie A, sfida me Icardin? Nuk kam rivalitet me lojtaret. Them qe…”

16/07/2018, 22:39 |

Mauro Icardi do te kete nje tjeter rival kete vit ne garen per golashenuesin me te mire ne Serie A por jo vetem.

Behet fjale per portugezin Cristiano Ronaldo qe kete vere erdhi te Juventus duke permbyllur aventuren te Real … Read More

Perisic mezi po pret te luaje me Interin: “Jam nenkampion bote, tani shpresoj…”

16/07/2018, 9:36 |

Tre gola te shenuar, ne mesin e tyre ai i barazimit te rezultatit 1-1 dje ne finale kunder Frances per Ivan Perisic ne Rusi.

Nje kampionat qe kishte shkuar ne menyren me te mire per Kroacine qe dje ne finale … Read More

Interi ne mbeshtetje te Perisic e Brozovic ne finale, Kroacia falenderon zikalterit (FOTO)

15/07/2018, 15:57 |

Syte e interisteve sot do te jene te Ivan Perisic dhe Marcelo Brozovic qe sot luajne ne finale te Boterorit.

Dhe i gjithe populli zikalter eshte ne mbeshtetje te Kroacise, duke perfshire ketu edhe vet Interin qe nga profili i … Read More

Spalletti: “Sot bejme tifo per Perisic e Brozovic! Icardi luan kunder Sion. Dje me Luganon…”

15/07/2018, 15:34 |

Dje pas ndeshjes me Luganon, tekniku i Interit Luciano Spalletti ka dhene nje interviste per mikrofonat e RSI duke komentuar ndeshjen e pare miqesore te sezonit.

“Kisha nje pershtypje te mire me Luganon. Jane nje skuader qe jane te gatshem … Read More

SportItalia – Inter dhe Zenit, jo vetem miqesore por edhe merkato. Ausilios i propozohet…

13/07/2018, 0:43 |

Inter dhe Zenit do te luajne nje miqesore pas disa ditesh por duket se jo vetem kaq.

Kjo sepse duket se mesfushori argjentinas i Zenit, Leandro Paredes ka nostalgji per Italine dhe Serie A.

Sic raportohet nga studiot e SportItalia, … Read More

Di Marzio: “Inter, gati oferta per Vrsaljkon: ja shifrat! Darmian, Zappacosta, Eder e D’Ambrosio…”

13/07/2018, 0:22 |

Interi vazhdon te punoj ne merkato ne kerkim te nje mbrojtesi krahu per t’ia dhuruar Luciano Spallettit pas largimit te Joao Cancelo dhe Davide Santon.

Zgjedhja e pare e dirigjenes zikalter, duket pare veshtiresite e ndryshme per te arritur te … Read More