Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

About Bujar Berishaj

Bujar Berishaj

Bujar Berishaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Bujar Berishaj

Merkato, D’Ambrosio i pelqen Napolit dhe eshte nje ide. Sot agjenti i lojtarit…

13/07/2018, 0:01 |

Te reja tjera nga merkato e Interit. Kete here ne dalje.

Sic raportohet nga SportItalia, mbrojtesi zikalter Danilo D’Ambrosio pelqehet nga Napoli i Aurelio De Laurentiis.

Sipas kanalit televiziv, agjenti Vincenzo Pisacane ka qene sot ne grumbullim para-sezonal te … Read More

Tani ne Angli e kane kuptuar se pse Mou e deshironte Perisicin ne skuader! Nje vit me pare…

12/07/2018, 22:18 |

“Nuk ekziston nje sulmues krahu si ai, eshte unik”, ishin fjalet e Jose Mourinho ne diten e sotme per Ivan Perisic.

Dhe keshtu ne Angli kane theksuar se me ato fjale trajneri portugez ka folur per nje lojtar qe e … Read More

Sky – Inter, sinjale pozitive ne merkato nga Atletico Madrid per Vrsaljko. Eder…

12/07/2018, 22:01 |

Ne shtepine e Interit po punohet per merkaton, si ne hyrje ashtu edhe ne dalje.

Dhe ne dalje emri me i nxehte eshte ai i sulmuesit Eder, me zikalterit qe po punojne te zhbllokojne tratativen qe duhet ta dergoj ne … Read More

Inter, Suning te sjell akoma te ardhura nga Kina: marreveshje sponsorisimi me gjigandin…

12/07/2018, 21:39 |

Suning nuk e ka ndermend te ndalet ne rritjen e klubit zikalter sa i perket te ardhurave.

Shoqeria kineze ka sjellur shume sponsor nga Azia dhe konkretisht nga Kina duke rritur keshtu te ardhurat e klubit me sponsorisime te ndryshme.

Read More

“Perisic eshte ne gjendje qe t’i fitoj ndeshjet! I them bravo dirigjences se Interit sepse…”

12/07/2018, 21:22 |

Ivan Perisic dje me Kroacine arriti qe te shkoj ne finale te Kupes se Botes duke qene edhe vendimtar ne fitore me nje super gol dhe nje asist per golin e fitores.

Dhe nga studiot e Sky Sport, Maurizio Compagnoni … Read More

Vrsaljko i rivleresuar nga Boterori por Atletico i ka bere lojtarit nje premtim: ja situata

12/07/2018, 21:09 |

Paraqitje pozitive per Sime Vrsaljko dje kunder Anglise ne gjysme-finale per te arritur pastaj ne finale te Boterorit.

Lojtari kroat, qe pavaresisht lendimit ne gju ka bere gjithcka qe te luaj mbreme, ka qene autor i nje prove solide te … Read More

Gaglia: “Do te bej tifo per Perisic e Brozovic. Blerjet e reja? Te medhenje! Kete vit…”

12/07/2018, 20:55 |

Roberto Gagliardini, qe ashtu si shoket po stervitet ne Suning Training Centre, eshte protagonist i nje interviste per InterTV.

“Stervitjet po shkojne shume mire. Te rinjte po integrohen dhe jemi duke punuar shume. Puna ben pjese ne para-pregatitjet sezonale te … Read More

Sky – Inter-Darmian, huazimi me te drejte blerje eshte i mundshem: ja pse!

12/07/2018, 20:43 |

Mbrojtesi italian, Matteo Darmian ne pronesine e Manchester United eshte nje lojtar qe i intereson Interit per krahun e djathte te mbrojtjes.

Ai konsiderohet si nje alternative per mbrojtjen e Spallettit me Sime Vrsaljkon dhe Alessandro Florenzin qe jane me … Read More

Merkato, Eder ne Kine mund te zhbllokoj dy operacione: detajet. Icardi, pas 15 korrikut…

12/07/2018, 0:10 |

Inter tashme ka definuar operacionin Eder duke e shitur ate Jingsu.

Lojtari ka pranuar oferten e klubit tjeter ne pronesi te Suning dhe ne arkat zikalter do te derdhen 6 milione euro per italo-brazilianin.

Keto para, sic raporton Alfredo … Read More

Inter dhe Milan, shume shpejt nje takim: ja per cfare do te bisedohet! Tani me Elliott ata…

11/07/2018, 23:42 |

Milani ka lene prapa periudhen e pronareve kinez dhe tani eshte zyrtarisht ne duart e fondit Elliott.

Sic raportohet nga Sport Mediaset, fondi amerikan qe eshte ne pronesine e Paul Singer ka caktuar disa tema kryesore per t’u trajtuar ne … Read More

VIDEO – Perisic, cfare ishte ai gol? Brozo udheheq ne mesfushe, Kroacia ne finale!

11/07/2018, 23:10 |

Para pak minutash eshte mbyllur edhe gjysme-finalja e dyte e Boterorit te Rusi 2018.

Ne Moske, Kroacia e Ivan Perisic dhe Marcelo Brozovic ka mposhtur Angline ne pjeset shtese duke u kthyer nga disavantazhi per te fituar ndeshjen 2-1.

Ishin … Read More

Pedulla: “Inter-Vrsaljko, ekziston vullneti i lojtarit! Kontakte te vazhdueshme dhe…”

11/07/2018, 21:51 |

“Sime Vrsaljko mbetet ne krye te listes se Interit per rolin e mbrojtesit se krahut te djathte”.

Kete raporton eksperti i merkatos Alfredo Pedulla rreth situates se mbrojtesit kroat qe tani po luan kunder Anglise ne gjysme-finale.

Profili i … Read More

Merkato, per George Puscas sirena nga jashte Italise: ja skuadrat e interesuara

11/07/2018, 20:46 |

George Puscas eshte akoma nje lojtar i Interit.

Per sulmuesin e ri rumun parashihej nje shitje para 30 qershorit per te regjistruar nje plusvalence ne bilanc qe do te ndihmonte me parametrat e FPF.

Por ne fund asgje nuk … Read More

Inter, Kroacia deshiron finalen dhe e nis me Perisic e Brozovic: ja formacioni zyrtar

11/07/2018, 19:47 |

Ivan Perisic dhe Marcelo Brozovic jane lojtaret e vetem te Interit qe kane mbetur ne Boteror.

Dhe qe te dy lojtaret zikalter, si sulmuesi ashtu edhe mesfushori, do e nisin si titullar ndeshjen e sotme perballe Anglise ne gjysme-finale.

Zlatko … Read More