Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

About Donald Elmazi

Donald Elmazi

Donald Elmazi

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Donald Elmazi

Gds – Nje portier, 4 mbrojtes, 2 mesfushore dhe 2 sulmues: Ja lista prej 21 lojtaresh te perzgjedhur nga Mancini…

10/04/2015, 23:51 |

Sipas La Gazzetta dello Sport, kur Roberto Mancini fliste per revolucion e di mjaft mire se per cfare ka nevoje.

Interi – sipas teknikut – ka nevoje per nje portier, 4 mbrojtes, 2 mesfushore dhe 2 … Read More

Zanetti: “Moratti nuk kthehet, ai eshte pjese e Interit qe do jete gjithmone i madh. Ndersa Mancio…”

09/04/2015, 22:35 |

Eshte nje moment delikat ne shtepine Inter. Ne fushe nuk po vijne rezultatet e pritura dhe zerat per nje rikthim te Morattit ne presidence nuk kane bere gje tjeter vec se t’i hedhin benzine zjarrit dhe te shtojne … Read More

Goldman Sachs jep ok-in: fondi prej 200 milionesh ka ardhur, Thohir likuidon Morattin. Tani do te jete gjueti per perforcimet…

05/06/2014, 21:28 |

Sic kemi shkruar edhe me pare, ka ardhur ne keto ore i shumeprituri ok nga ana e Goldman Sachs. Banka dhe fondi i kontaktuar i ka dhene rreth 200 milione euro qe do t’i sherbeje Erick Thohir per … Read More

Sky- Thesari Inter: ja se sa do te fitoje shoqeria…

01/06/2014, 21:18 |

Lojtare ne shitje per te financuar nje merkato te bllokuar. Interi provon te mbledhe euro neper bote per te ndertuar skuadren e deshiruar nga Walter Mazzarri.

Sky Sport ka vene ne radhe lojtaret qe zikalterit duan … Read More

Sky- Ince, vjen firma. Siqueira, Hernandez dhe…

30/05/2014, 23:00 |

Nga studioet e Sky Sport 24 eksperti i merkatos Luca Marchetti na informon me te rejat ne lidhje me merkaton zikalter dhe levizjet me te spikatura. Pjesezat e formuses qe po punon shoqeria jane: “Nje lojtar krahu, i … Read More

L’Équipe- Inter kerkon Taarabt, Milan heq dore…

20/05/2014, 22:22 |

Adel Taarabt mund te veshe bluzen e Interit vitin e ardhshem. Kete raporton ne France e perditshmja L’Équipe, sipas te ciles shoqeria zikalter ka nisur bisedimet per blerjen e fantazistit maroken. Sipas informacioneve te mbledhura nga gazeta transalpine, Milani … Read More

Thohir: “Zanetti? Duhet te studioje. Fitimet 260 mln, sulmues dhe anesore. Modeli Real…”

30/04/2014, 14:08 |

Erick Thohir vjen ne sallen e konferencave per te prezantuar projektin e tij per Interin. Keto jane fjalet qe ai ka thene per mediat e ndryshme:

Ne cfare konsiston shoqeria e re qe keni krijuar?

SM- Inter, sondazh per nje mesfushor te Napolit. Jo Hamsik por…

29/04/2014, 13:43 |

Sic raporton Paolo Bargiggia ne edicionin e StudioSport, Interi eshte ne kerkim te perforcimeve te rendesishme ne mesfushe per sezonin e ardhshem. Nje nga objektivat mund te jete Valon Behrami, element sigurisht me i lire ne krahasim me … Read More

Thohir: “Hamsik me pelqen. Derby? Duam te fitojme. Argjentinasit…”

29/04/2014, 13:37 |

Ne fund te eventit te ketij mengjesi, Erick Thohir ka dhene disa deklarata per mikrofonat e SportMediaset: “Duam te fitojme derby-n. Do te japim maksimumin per te bere sa me shume pike te mundemi ne ndeshjet e fundit, … Read More

Thohir: “Nje lojtar krahu i ri? Une them po. Pertnere te rinj per te patur kendveshtrime te ndryshme. Per Dzekon…”

29/04/2014, 13:26 |

Erick Thohir flet per mikrofonat e gazetareve prezente ne prezantimin e sotem te partnerit me te ri zikalter.

Infront qe sot do te shperndaje pasionin e tifozeve interiste ne bote. Nje kenaqesi?

“Eshte bukur … Read More

Mazzarri: “Te korrigjojme gabimet…”

12/04/2014, 14:45 |

Ne prag te ndeshjes Sampdoria-Inter, Walter Mazzarri ka takuar gazetaret ne sallen e shtypit te qendres sportive Appiano Gentile per konferencen e shtypit.

Po ju sjellim fjalet e teknikut:

-Ne pergatitjen e kesaj ndeshje … Read More

Icardi: “Raport i kendshem me interistet. Golat ndaj Juves? Cfare emocioni. Argjentinasit…”

11/04/2014, 20:07 |

Protagonisti i puntates se radhes Drive Inter eshte Mauro Icardi. Sulmuesi i ri zikalter ka folur per aventuren e tij me skuadren e Inter dhe te shkuaren e tij ne Genova dhe ne Barcelone.

Keto jane … Read More

Lind Fc Internacionale Merchandising: Pakt hekuri me Nike…

11/04/2014, 18:50 |

Thohir kishte lajmerur te reja ne sektorin e marketingut ne fund te mbledhjes se fundit te Cda-se qe u mbajt ne Milano. Fliste per marreveshje te reja qe do te forconin marken Inter ne te gjithe boten. Dhe … Read More

Guarin: “Inter, vit kyc, e mbyllim me koken lart. Te enderroja dhe tani…”

11/04/2014, 18:26 |

Fredy Guarin eshte protagonist ne nje event te Nike ne Milano, ku ndodhet edhe fcinter1908.it. Nje rast per prezantimin e kepuceve te reja te firmes amerikane: “Kur e provova pata nje ndjesi te vecante, eshte nje kepuce qe … Read More