Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

About Donald Elmazi

Donald Elmazi

Donald Elmazi

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Donald Elmazi

Juan: “Demtimi? Mendoj pozitivisht dhe sherohem shpejt. Pinzolo? Absolutisht jo, me thone…”

10/04/2014, 22:12 |

Juan Jesus, i intervistuar per Inter Channel, ka folur per demtimin dhe kthimin e tij.

Keto jane fjalet e tij: “Kam deshire te rifilloj, duket sikur kane kaluar dy, tre muaj, ne fakt kane kaluar vetem … Read More

Juan Jesus: “Per mua Kovacic eshte shume i forte, eshte Iniesta i ri! I them gjithmone…”

10/04/2014, 18:38 |

Ka qene dita e #AskJJ: praktikisht per dy ore gjithsej kete mbasdite, mbrojtesi zikalter Juan Jesus i eshte pergjigjur pyetjeve te shumta te postuara nga tifozet nepermjet Twitterit zyrtar te shoqerise. Shume nga tifozet qe JJ i eshte … Read More

FcIn1908- Atletico kerkon Icadin: gjithcka eshte e vertete. Simeone provon me…

09/04/2014, 17:46 |

Diten e djeshme ka bere buje lajmi i interesimit te Atletico Madrid ne lidhje me Mauro Icardin, sulmuesin e Interit dhe kombetares Argjentinase.

Sipas asaj qe raporton fcinter1908.it nga burime te aferta me Icardin, interesi eshte … Read More

Veron: “S’kam folur kurre keq per Alvarez dhe Mazzarrin. Nese jane tek Inter…”

08/04/2014, 23:43 |

Ne internet kane qarkulluar disa deklarata te thena prej tij mbi Interin, por Sebastian Veron iu desh pak per te mohuar gjithcka. Per Calciomercato.com ish-mesfushori zikalter ka shpjeguar: “Ka shume kohe qe nuk flas me gazetat italiane dhe … Read More

Gjykatesi sportiv- Ranocchia i denuar: Interi ka 9 lojtare qe rrezikojne skualifikimin…

08/04/2014, 14:43 |

Ne minuten e 81 te ndeshjes me Bolonjen Andrea Ranocchia eshte detyruar te beje nje faull dhe Mazzoleni i ka treguar katonin e verdhe. Eshte i shtati per kete sezon per mbrojtesin zikalter ku i cili do te … Read More

35 ndeshjet e para te Interit: Mou me fituesi,pas tij Strama. Mazzarri i parafundit para…

08/04/2014, 14:20 |

Ka nje statistike shume interesante lidhur me shtate tekniket e fundit tek Inter ose me mire ata qe kane arritur te realizojne 35 ndeshje radhazi ne drejtimin e skuadres zikalter: Hector Cuper, Alberto Zaccheroni, Roberto Mancini, Jose Mourinho, … Read More

Bergomi: “Nese Milani fiton ne Genoa, derbi i nxehte. Mesazhet jo verbale te Mazzarrit…”

06/04/2014, 18:36 |

Ish-kapiteni i Interit, Giuseppe Bergomi ka folur per Radio24 per ate qe po ndodh ne keto momente me zikalterit dhe ka thene: “Kalendari eshte i komplikuar, Interi mendonte t’i fitonte te gjitha por ka mbledhur pak pike. Mazzarri, … Read More

FcIn1908- Lufte per te drejtat e imazhit te Icardit: Mbi te jane…

06/04/2014, 17:51 |

Pavarsisht se Interi nuk po kalon nje moment brilant, vlera e Mauro Icardit rritet eksponencialisht nga ndeshja ne ndeshje . Mbi te jane dritat e reflektoreve edhe ne raportet me Wanda Naren qe se shpejti do te trasformohet … Read More

Suarez i xhindosur: “Po per cfare e kane marre te beje Hernanesin? Mbeshtetu te Kovacic!

06/04/2014, 17:32 |

Luisito Suarez ka analizuar momentin kritik te zikalterve, duke u ndalur tek fajtoret, mungesa dhe blerje te deshtuara. Gjate trasmetimit te NovaStadio ka shprehur dyshimet e tij me force: “Po per cfare e kane marre te beje Hernanesin?! … Read More

TS- Eshte Nilton pasardhesi i Cambiassos. Por Ausilio ne Ameriken e Jugut ka pare edhe…

05/04/2014, 10:46 |

Sipas te perditshmes sportive TuttoSport, Piero Ausilio eshte kthyer nga udhetimi i tij ne Brazil dhe Argjentine me lajme te mira. Ds i Interit ka qene prezent ne ndeshjen Boca-River dhe ne disa te tjera ne brazil, per … Read More

Moratti mund te mos jete sot ne mbremje: ka ngelur i zhgenjyer nga…

05/04/2014, 10:40 |

Ka prej 18 vjetesh qe eshte gjithmone prezent ne tribune, sot Massimo Moratti, mund te qendroje ne shtepi te shikoje Interin e tij. Gjate ketij sezoni, ish-presidenti ka munguar vetem ne raste pune, por kesaj here eshte dicka … Read More

Sky- Campagnaro akoma vecmas. Jonathan nuk stervitet me grupin sepse…

02/04/2014, 17:45 |

Sot Interi eshte stervitur ne Pinetina ne prag te sfides se te shtunes me Bolonjen. Akoma jane te pakte sigurite mbi formacionin qe do te zbrese ne fushen e Meazzas nga minuta e pare. Ne pasdite, shpjegon Matteo … Read More

SM insiston: “Mazzarri i siguruar nga Thohir. Per sezonin e ardhshem…”

02/04/2014, 17:34 |

Erick Thohir dhe Walter Mazzarri nuk jane degjuar personalisht, por kontaktet jane realizuar nepermjet Fassones. Tekniku dhe agjenti i tij -raporton Paolo Bargiggia per SportMediaset- jane siguruar dhe jane gati te drejtojne Interin ne sezonin e ardhshem, pavarsisht … Read More

Corsera: Guarin, nuk te mjaftuan dy vjet per…

02/04/2014, 17:26 |

Gabimi i bere te henen kunder Livornos sigurisht ka influencuar shume negativisht ne gjykimet per Fredy Guarin. Prej dy ditesh nuk behet gje tjeter vecse flitet per pasimin e tij te gabuar, por Corriere della Sera i shkon … Read More