Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 20, 2019

Scroll to top

Top

About Donald Elmazi

Donald Elmazi

Donald Elmazi

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Donald Elmazi

SKY – Zanetti pret te hyje ne nentor. Milito…

03/09/2013, 21:26 |

Kapiteni dhe El Principe. Dy argjentinasit qe kane bere historine e klubit zikalter, te dy jane jashte per shkak te demtimeve te renda qe kane marre sezonin e kaluar. Javier Zanetti do ti duhet dhe pak muaj pas … Read More