Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 12, 2019

Scroll to top

Top

About Donald Elmazi

Donald Elmazi

Donald Elmazi

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Donald Elmazi

Sky- Torres eshte akoma me afer. Interi i ka kerkuar Chelseat…

01/04/2014, 23:08 |

“Ka mundesi te medha per te arritur tek Fernando Torres”. Keshtu Gianluca Di Marzio tregon ne Sky Sport ceshtjen e merkatos qe lidh lojtarin me Interin. Per sulmuesin e Chelseat eshte bere nje sondazh nga klubi zikalter qe e ka … Read More

Gds- Thohir, sakrifica eshte per Dzekon. Boshnjaku…

30/03/2014, 14:16 |

Jo vetem takime me bankat per Erick Thohir. Manjati indonezian vazhdon te takohet me teknikun Mazzarri dhe me Piero Ausilion per te percaktuar ate qe do te jete Interi i se ardhmes dhe per te zgjedhur lojtaret e … Read More

Gds- Sprint per Obi Mikel. Por ka edhe dy kandidatura te tjera…

30/03/2014, 14:02 |

Merkato e gjitha per tu percaktuar ajo zikalter. Piero Ausilio eshte ne kerkim te nje levizje me cmim te ulet, lojtari i vlefshem qe gjen pak hapesira, por qe eshte i gatshem per tu rivleresuar. Sic eshte bere … Read More

Thohir, dite e ngjeshur: Takim me bankat me pas me Mazzarrin. Me te edhe…

28/03/2014, 19:47 |

Dite punimesh intensive per presidentin Erick Thohir qe kete mengjes kishte takime te ndryshme dhe ka ardhur rreth ores tete ne rrugen Vittorio Emanuele. Prioritet i eshte dhene bankava dhe agjensive te vleresimit, por sot pasdite manjati indonezian … Read More

Sportmediaset- Inter, kthim ne te shkuaren: mendohet per Biabiany…

28/03/2014, 19:31 |

Do te ishte nje kthim ne te shkuaren. Sipas asaj qe sjell SportMediaset ne sitin e tij, Interi po mendon per Biabiany(luante me bluzen zikalter ne kohen e Benitez): francezi i pelqen Milanit, Juves dhe Lazios “por duke … Read More

Gds: “Inter ne Livorno pa Hernanes? Ne dyshim edhe…”

28/03/2014, 19:21 |

 Treshja e ndeshjeve ndaj Atalantes, Udinezes dhe Livornos mund te detyroje Mazzarrin te beje ndonje ndryshim ne formacion. Sipas Gazzetta dello Sport, zikalterit duhet te luajne pa njeriun e momentit: Hernanes.

Kunder Livornos do e nisin … Read More

Libero- Merr forme lista e “shkurtimeve”: ja kush largohet…

27/03/2014, 18:40 |

Ne frontin e merkatos Erick Thohir eshte treguar i drejteperdrejte dhe nuk ka ezituar per te sqaruar se ne cilin drejtim po ecen projekti: “Kemi nevoje per nje lojtart top, por gjithcka varet nga sintonia e administrates dhe … Read More

FcIn1908- Thohir, takim i gjate me Morattin tek Saras…

27/03/2014, 18:03 |

Nje takim i gjate perpara ndeshjes se sotme. Erick Thohir, sot pasdite ka qene ne zyrat e Saras per te takuar Massimo Morattin , sic raporton edhe Fcinter1908.it

Nje takim i gjate, pas udhetimeve te gjata … Read More

Hernanes stervitet me grupin: Rekuperim i rendesishem per Interin qe…

04/03/2014, 22:52 |

Eshte kthyer me grupin te enjten: Hernanes stervitej vetem per nje jave dhe kishte mbetur jashte listes se te grumbulluareve per ndeshjen me Cagliarin. Ne Rome eshte kthyer ne dispozicion, por Mazzarri e ka mbajtur ne pankine per … Read More

Sky- Zanetti, te shtunen nje takim me Thohir ne Pinetina. Ranocchia dhe Juan…

04/03/2014, 21:56 |

Cfare do te beje Zanetti ne qershor? Kete gje shume mire do ta sqaroje biseda sy me sy me presidentin e Interit qe te shtunen do te jete ne Pinetina. Thohir do t’i tregoje planet e shoqerise dhe … Read More

Jonathan: “Duhet te kthehemi ne Europe. Iu tregoj cfare me ka mesuar Mazzarri…”

04/03/2014, 21:48 |

Nje elozh per Walter Mazzarrin. Vjen nga Jonathan, ai qe ne pjesen e pare te kampionatit ka qene nga pikat me te forta per teknikun interist, se bashku me Alvarez dhe ka qen edhe nje suprize. Anesori, ne … Read More

Notat- Samuel-Rolando-J.Jesus perfekte. Shume mire Cambiasso dhe Icardi, me pak Palacio…

02/03/2014, 0:04 |

Handanovic 7: Pritja ndaj Pjanic eshte e nje veshtiresie te jashtezakonshme per nje portier te gjate si ai. Hidhet si nje mace dhe shpeton Interin.La

Rolando 7: Tjeter ndeshje e madhe per mbrojtesin portugez, qe shpeton nje … Read More

Eto’o tek Inter? Nuk ka dy pa tre…

28/02/2014, 12:49 |

Drejtori sportiv Ausilio eshte kthyer ne Milano nga udhetimi ne Londer me dy pako. Ne te paren eshte kontrata e Vidic dhe ne te dyten nje bilete ku eshte shkruar Eto’o.

Tani jemi akoma ne fushen … Read More

Sky- Icardi, e para si titullar. Balotazh Jonathan-D’Ambrosio. Hernanes…

28/02/2014, 12:41 |

Interi stervitet ne Pinetina, detajet e fundit para konferences se shtypit te Mazzarrit dhe nisjes per ne Rome. Kunder verdhekuqve, neser mbrema ne Olimpico- sipas asaj qe raporton per Sky, Massimiliano Nebuloni- Icardi mund ta nise nga minuta … Read More