Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Posts By Erion Maksuti

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Mazzola ne lot: “Talljet ndaj tragjedise se Torino, nje TURP. Ai stadium duhet te mbyllet! “

01/03/2014, 14:05 |

Lot dhimbjeje, per nje plage qe kurre nuk do te sherohet. Ndoshta shume pak prej jush e dine por legjenda zikalter Sandro Mazzola, eshte djali i Valentino Mazzolas, nje tjeter legjende te futbollit, kapiten i ekipit te ashtuquajtur GRANDE TORINO … Read More

Oriali: “Ju them gjithcka rreth Mancinit dhe Mourinhos. Jose nje dite do kthehet…”

26/02/2014, 13:12 |

Nje deklarate e djeshme e Mancinit (por qe me pas mesa duket eshte mohuar nga vete ai ku thoshte se Tripleta e Interit eshte me shume merita e tij se e Mourinhos), duket se ka nxitur nje debat ne ambjentin … Read More

Inter – Cagliari ne rrezet X. 9 Jave pa humbur ne San Siro dhe 262 minuta pa pesuar gol…

23/02/2014, 11:22 |

Po sjellim tek ju disa nga kuriozitetet dhe statistikat me interesante persa i perket ndeshjes se sotme.

262 minuta pa pesuar gol ne San Siro  Interi nuk ka pesuar gol ne San Siro prej 262 minutash nderkohe qe po ne … Read More

RINOVIMET: Menaxheri i Guarin pritet te vije ne Milano. Per Cambiasson…

20/02/2014, 0:29 |

Guarin eshte rikthyer ne nje thesar per Interin. Ishte nja hap drejt largimit por qendroi me urdher te Presidentit Thohir i cili nderpreu ne momentin e fundit shkembimin me Vucinic qe ne fakt dukej se ishte mese i kryer. Ne dy ndeshjet … Read More

Skualifikim per shkak kartonash, sa shume rrezikojme. Mazarri mund te ndryshoje dicka…

19/02/2014, 10:57 |

Interi do te shkoje ne ndeshjen e rradhes ndaj Cagliarit me pothuajse te gjithe lojtaret qe ka ne dispozicion, me perjashtim te Ricky Alvarez i cili veshtire te kthehet dhe kete jave. Por kjo gje mund te mos ndodhi javen … Read More

Toldo: “Inter Forever per te mbledhur bashke ish-lojtaret zikalter”.

17/02/2014, 22:43 |

I ftuar ne “Solo Inter” gjate mbasdites se dedikuar prezantimit te programit “Inter Forever”, ishte edhe legjenda e portes, Francesco Toldo. 42 vjecari i cili mbajti per 9 vite veshur fanelen zikalter me te cilen koleksionoi 233 prezenca dhe shenoi … Read More

Ausilio per SKY SPORT : “Hernanes mund te luaje ne cdo pozicion te mesfushes. Botta i rendesishem. Ranochia i perqendruar tek Inter…”

16/02/2014, 14:44 |

Pak para se te fillonte ndeshja e djeshme Fiorentina – Inter, drejtori Sportiv i Interit Piero Ausilio ka dhene nje deklarate per Sky Sport, te cilen ne po ua paraqesim pak me poshte.

Ne lidhje me aktivizimin e Icardit, deri … Read More

Alvaro Recoba mendon terheqjen nga futbolli

16/02/2014, 13:35 |

Sbesoj se ka ndonje tifoz interist qe te mos mbaje mend Alvaro Recoben. Pas shume viteve te kaluara tek Interi, nje nga lojtaret me te talentuar zikalter por qe per hir te se vertetes nuk e ka shfrytezuar … Read More

Bergomi: “Kur luaja kundra Juventusit kisha ndjesi te cuditshme. Pastaj erdhi Calciopoli…”

14/02/2014, 16:48 |

Javier Zanetti, Beppe Meazza, Peppino Prisco, Giacinto Fachetti, Angelo dhe Massimo Moratti. Disa nga simbolet e pavdekshme te Interit, ata qe do te mbeten te stampuar ne historine zikalter per shekuj e shekuj me rradhe. Sigurisht qe nuk mund te … Read More

Mazarri habit te gjithe: “Nuk kemi lojtare te pershtatshem per te luajtur me 4 mbrojtes”.

14/02/2014, 14:16 |

Ne konferencen per shtyp qe trajneri Walter Mazarri ka mbajtur sot, ne prag te ndeshjes me Fiorentinen dhe qe ne do tua servirim pak me vone te plote, eshte pyetur ne lidhje me perdorimin e mundshem te skemes me 4 … Read More

Mazarri: Thohir? Do ishte me mire po te ishte ketu cdo dite.

13/02/2014, 10:52 |

Ne nje interviste per Radion Capital, Walter Mazarri ben nje permbledhje te situates aktuale te Interit duke u nisur qe nga mardheniet me presidentin, tek rezultatet e skuadres e duke perfunduar me ceshtjen shum te perfolur te te rinjve.

“Eshte … Read More

Dy klube europiane ne gjurmet e Ricky Alvarez

12/02/2014, 14:42 |

Sipas asaj qe raporton Sport Direct News, Atletico Madrid dhe Manchester United po ndjekin me interes te madh trekuartistin e Interit, Ricky Alvarez. Mesa duket argjentinasi ka refuzuar propozimin per rinovimin e kontrates nga ana e drejtuesve zikalter dhe kjo … Read More

Shqetesim tek Inter. 3 lojtare nderpresin stervitjen e sotme.

11/02/2014, 15:57 |

Gjate stervitjes se paradites se sotme, ekipi eshte ndare ne dy grupe, Per ata qe kane zbritur ne fushe te djelen eshte punuar me ushtrime aerobie me qellim rikuperimin e energjive ndersa pjesa tjeter qe nuk ka luajtur, ka punuar … Read More

BOOM Sport Mediaset: Oriali eshte kontaktuar nga Thohir. Por dikush nuk eshte dakort. Fassone parapelqen…

11/02/2014, 13:45 |

Marco Fassone aspiron per te marre nje rol me rendesi te madhe ne drejtimin e Interit. Drejtori i Pergjithshem i Interit, i cili eshte ne kontakt te vazhdueshem me presidentin Erick Thohir, sipas asaj qe raporton Sportmediaset, deshiron … Read More