Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2017

Scroll to top

Top

Rreth Juxhin Nebiaj

Juxhin Nebiaj

Juxhin Nebiaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmecaptcha


Postime nga Juxhin Nebiaj

GdS – Kondogbia, Inter eshte treguar i prere e nuk terhiqet: dy jane rruget…

13/08/2017, 10:36 |

Inter eshte i acaruar me Kondogbia. Gazzetta dello Sport tregon per situaten e mesfushorit francez. “Deshiron Valencian? Mire, mund te behet por jane vetem 2 rruge te mundshme: Ose spanjollet hedhin ne tavoline 30 milion euro, ose duhet … Lexo me shume

Inter merkato eshte akoma e gjate: “Nje mbrojtes krahu, qendermbrojtes, mesfushor i avancuar, sulmues krahu dhe nje zevendesues per Kondogbia”.

13/08/2017, 10:28 |

Nje mbrojtes krahu, nje mesfushor i avancuar, te pakten nje mbrojtes qendre, nje sulmues i shpejt ne krah dhe nje zevendesues ne rast largimi te Kondogbia. Gazzetta dello Sport konfirmon se Inter po leviz per mbrojtesin e krahut … Lexo me shume

Inter Supermarket – Cancelo e Garay ne marveshjen per Kondogbia. Schick eshte ne Pol, Karamoh e Mangala…

12/08/2017, 11:25 |

Kjo faze e merkatos pritet te jete mjaft e nxehte ne shtepine e Inter. Shume largime dhe ardhje te reja.  Corriere dello Sport ka bere nje liste: Cancelo, Garay ose nje tjeter mbrojtes qendre do meret me huazim … Lexo me shume

Takim Inter-Samp – Ausilio: Schick na pelqen. Spalletti: Dalbert blerja e duhur. Santon…

10/08/2017, 10:00 |

Inter gati sulmin final per Patrick Schick. Sic raporton Sky, Walter Sabatini, Luciano Spalletti, Piero Ausilio e Daniele Pradé (drejtori sportiv i Sampdoria) ishin dje per darke ne nje restorant ne Milano. Prezent ishin edhe 2 agjentet e Patrik … Lexo me shume

Dalbert, fjalet e para si zikalter: “Enderr qe behet realitet, dua te futem ne listen e brazilianeve qe kane bere historine ne kete klub”.

09/08/2017, 17:03 |

Ja fjalet e para zi zikalter te Henrique Dalbert:

“Kjo eshte nje enderr e realizuar. E them kete pasi te mbash veshur nje fanelle kaq te rendesishme, me nje histori fitoresh duke perfshire edhe 3 Champions League eshte … Lexo me shume

Shume oferta, por Inter nuk lekundet. Perisic largohet vetem per 45 milion + Martial. Candreva-Chelsea per 25 milion. Jovetic…

08/08/2017, 11:24 |

MurilloMedel Kondogbia  keta jane 3 lojtaret per te cilet Inter eshte gati te degjoje ofertat e skuadrave te tjera. Ndersa per lojtaret qe nuk jane ne shitje, skuadrat e tjera duhet te degjojne Interin: “Kroati i cili eshte nje … Lexo me shume

Vjen edhe Emre Mor: Huazim 2 vjecar me te drejt blerje per 15 milion euro!

08/08/2017, 9:49 |

Inter is coming. Me shume ne fushe sesa ne merkato, por pas Padelli, Skriniar, Borja Valero, Vecino e Dalbert, eshte radha e turkut Emre Mor.

Gazzetta dello Sport tregon se tratativa ndermjet Inter e Borussia eshte mbyllur. Kan … Lexo me shume

Ideja e Cmendur e Inter: Shkembim koke me koke Joao Mario-Draxler. Di Maria…

02/08/2017, 9:37 |

Efekti i transferimit te Neymar ne Paris, mund te sjell te reja edhe ne merkaton e Inter. Sic raporton Corriere dello Sport, klubi francez ka piketuar Joao Marion. Inter eshte pergjigjur shume qarte: Na jepni Julian Draxler.

GdS – Sot Dalbert, neser Vecino e ne fundjave Karamoh…

31/07/2017, 9:57 |

Sot Dalbert, neser Vecino e brenda fundjaves Yann Karamoh. Sipas Gazzetta dello Sport kjo eshte axhenda e merkatos se Inter. Pas Borja Valero, Milan Skriniar e Daniele Padeli, eshte gati tripleta e dyte e sjell ne Milano nga … Lexo me shume

GdS – Dalbert, Ausilio-Sabatini udhetojne per ne Nice. Mbyllet qe sot?

30/07/2017, 10:03 |

Nga Gazzetta dello Sport vijne te reja te rendesishme mbi te ardhmen e Dalbert. Sipas kesaj gazete Piero Ausilio e Walter Sabatini sot kan udhetuar per ne Nice me objektivin e mbylljes se marveshjes brenda 48 oreve. Pas … Lexo me shume

CdS – Vecino do mbaje fanellen me numrin 8. Sulmi final per Dalbert e Karamoh…

29/07/2017, 10:43 |

Edhe Gazzetta konfirmon: Akord total ndermjet Inter e Vecino. Zikaltrit do paguajne klauzolen prej 24 milionesh ne 2 keste nga 12 milion. Lojtari do perfitoj 3 milion euro ne sezon per 4 vite. Decizive ishte mberritja ne Milano … Lexo me shume

Kondogbia: “Degjojme Spallettin per tu kthyer ne Champions. Me Borjan eshte shume e lehte”.

28/07/2017, 16:15 |

Edhe Geoffrey Kondogbia ju eshte pergjigjur pyetjeve te gazetareve:

“Jemi bashk prej pak ditesh, duhet akoma te njihemi me mire, por duhet ta degjojme me kujdes misterin, duhet te bejm gjerat qe ai na kerkon: athere … Lexo me shume

Spaletti: “Perisic? Do e ndaloja me force largimin e tij. Icardi…”.

28/07/2017, 16:08 |

Luciano Spalletti ka folur ne konferencen perpara ndeshjes se neserme kunder Chelseas. I pyetur mbi Perisic eshte pergjigjur: “Ka patur disa situata te cilat nuk i kam ndjekur. Diskutimi per mua eshte i mbyllur, pasi me pyesni ne … Lexo me shume

SI – Sabatini eshte kthyer ne Milano, se shpejti zyrtarizimi i Vecino. Po punohet per Keita. Dalbert…

28/07/2017, 0:15 |

Walter Sabatini eshte kthyer ne Milano. Ne oret e ardhshme, Inter duhet te mbyll disa marveshje:

Yann Karamoh sulmuesi i Caen eshte vetem nje hap larg Inter, neser do jete nje takim deciziv. Kjo marveshje pritet te … Lexo me shume