Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 20, 2019

Scroll to top

Top

About Juxhin Nebiaj

Juxhin Nebiaj

Juxhin Nebiaj

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Juxhin Nebiaj

Sky – Perisic largohet menjehere? Inter me ndihmen e Zanetti do arrinte te De Paul!

27/01/2019, 16:19 |

Mund te jete Inter klubi me aktiv keto ditet e fundit te merkatos dimerore. Ne valle eshte emri i Ivan Perisic. Largimi i kroatit do bente qe drejtuesit zikalter te hidheshin menjehere ne sulm per nje zevendesues e sipas Sky … Read More

CdS – Ramsey e Godin: dy parametra zero per Spallettin. Ja situata:

22/12/2018, 14:36 |

Me kushtet e duhura, Inter do leviz qe ne janar ne merkato. Kete e konfirmoi edhe dje ne konference Luciano Spalletti.

Corriere dello Sport insiston se behet fjale per Aaron Ramsey i cili ka vendosur te mos rinovoj kontraten me … Read More

GdS – D’Ambrosio ne te majte, Nainggolan nga minuta e pare. Ja formacioni i mundshem:

22/12/2018, 14:23 |

Do konfirmohet formacioni 4-3-3 por do te kete goxha ndryshime, sidomos ne mesin e fushes.

Sic raprton Gazzetta dello Sport, Luciano Spalletti do konfirmoj edhe sot modulin e ndeshjeve te fundit pavarsisht rikthimit te Nainggolan, i cili do kompletoj mesfushen … Read More

Perisic: “A ndryshon Ivan tek Interi dhe me Kroacine? Po cfare pyetje eshte kjo? Nuk e di, por…”

27/11/2018, 21:33 |

Perpara konferences se Luciano Spallettit, eshte radha e Ivan Perisic e Kwadwo Asamoah per tju pergjigjur pyetjeve te gazetareve.

Ja fjalet e kroatit direkt nga salla e konferences ne Wembley:

“Kam kaluar nje eksperience te bukur duke luajtur ne Wembley … Read More

Milito: “Inter-Barcellona, kujtime te paharrueshme. Te shenoja ishte nje enderr”.

06/11/2018, 13:50 |

Inter-Barcelona eshte nje ndeshje qe prek te gjithe interistat, nuk mund te mungonte nje koment i Diego Milito-s.

“Eshte nje kujtim i mrekullueshem ajo gjysemfinale endrrash. Kishim perballe nje skuader gati te pathyeshme. Ndeshja ne San Siro ishte fantastike, te … Read More

MD – Nga Suarez te Ronaldo, ja 16 “ish-lojtaret” e Inter-Barcellona:

06/11/2018, 13:41 |

E perditshmja katalanase Mundo Deportivo ka shkruar nje artikull ku rikujton lojtaret qe kane veshur te dyja fanellat e skuadrave qe do perballen sot ne mbremje.

Fillon me Miklos Szegedi, ylli zikalter ne vitet 40′, per te perfunduar tek Rafinha, … Read More

Zanetti: “Mund ta mposhtim Barcen. Icardi te Real? Nuk kemi nevoj te shesim, Mauro eshte i lumtur tek Inter”.

06/11/2018, 13:31 |

Zevendes presidenti zikalter Javier Zanetti ka folur per te perditshmen spanjolle Marca rreth ndeshjes kunder Barcelone-s por edhe per Suning:

“Ne jemi nje klub qe mund te bejme shume. Jemi ne nje moment te mire, sidomos pas ardhjes se drejtuesve … Read More

Keita: “Asnje nuk te fal. Spalletti i nevrikosur? Kishte arsye”.

22/09/2018, 22:59 |

Keita Balde ishte lojtari i pare qe u ndal ne mikrofonat e Dazn ne perfundim te ndeshjes:

“Kemi treguar se ne mund te fitojme ndeshje te veshtira si kjo. Erdhem ketu me besim pas fitores te se martes, e dinim … Read More

Brozovic: “Vazhdojme keshtu, jemi Inter e duhet ti fitojme te gjitha. Goli? Nuk me interson aspak…”

22/09/2018, 22:55 |

Ne perfundim te ndeshjes Sampdoria-Inter, autori i golit te fitores Marcelo Brozovic eshte ndalur ne mikrofonat e Dazn por e dhe ne ato te Inter Channel. 

Keto kane qene fjalet e tij:

“Ishte nje ndeshje e veshtire, fituam ne fund … Read More

Nainggolan per Sky: “Rezultat i merituar, ata shenuan me fat. Do punojme per tu permiresuar”.

18/09/2018, 23:09 |

Nuk mund te mungonte as Radja Nainggolan i cili eshte ndalur ne mikrofonat e Sky:

“Rezultat i merituar, kemi bere nje ndeshje te madhe. Golin e pesuam ne nje moment qe nuk e meritonim, ata paten fat dhe topi … Read More

Perisic per Sky: “Fitore e rendesisheme. Per shume nga ne ishte ndeshja e pare ne Champions”.

18/09/2018, 22:59 |

“Fitore shume e rendesishme. Luajtem mire, luftuam deri ne fund, treguam karakter. Cunat treguan dhe hodhen gjithcka ne fushe, u shperblyem me fitore. Per shume nga ne ishte ndeshja e pare ne Champions, nuk e kishim te lehte. Edhe per … Read More

De Vrij per InterTV: “Mbremje e paharrueshme. Kane? Mbrojtem mire”.

18/09/2018, 22:50 |

Qendermbrojtesi zikalter Stefan De Vrij ka folur ne mikrofonat e InterTV:

“Nje fitore me kaq shume emocion. Kjo eshte nje mbrmje e paharrueshme, eshte bukur te fitosh keshtu, ne frymen e fundit. Treguam karakter e u rikthyem ne ndeshje ne … Read More

Vecino per Sky: “Besuam nga atmosfera ne stadium. Goli i barazimit ndryshoi gjithcka”.

18/09/2018, 22:42 |

Eshte perseri Matias Vecino! Eshte pikerisht urugaiani i cili ka folur ne mikrofonat e sky pas shenimit te golit te fitores. “Fal stadiumit ne besuam deri ne fund. Goli i barazimit e hapi ndeshjen dhe na dha nje shtyse akoma … Read More

Icardi per Sky: “Kjo fitore na jep shume besim. Tani ndryshon gjithcka”.

18/09/2018, 22:36 |

Mauro Icardi ne perfundim te fitores kunder Tottenham ka analizuar ndeshjen per mikrofonat e Sky:

“Goli erdhi natyrshem, topi ishte pak prapa, te gjithe ishin ne zone ndersa une qendrova i terhequr. Asamoah me dhuroj nje top fantastik dhe perfundoj … Read More